heniek1981
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
nie wiedziałem ze w lidze hiszpanskiej można grać w piłke nozną też rękami ,nowy przepis chyba wprowadzili
0
Wszystko w rękach zawodników
1
Carlo ty chyba inny mecz oglądałeś
3
@tomaszek40 z 4 ligowcem sie meczą a ty o sredniakach piszesz?
19
Czego się spodziewać jak z 4 ligowcem kopali się po głowie, kto o zdrowych zmysłach myślał że dzisiaj będzie wyrównany mecz?Ta gra jest beznadziejna i nie zanosi się na lepsze
2
Będzie problem z top4, reszta bez komentarza
1
@AlvaroHanso araujo cieniem samego siebie jest teraz niestety
0
@19Macio93 Teneryfa spokojnie u siebie pyknie, takie dno to wstyd nie zlać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zobaczymy cel w czerwcu, wtedy pochwali się osiągnięciami, myślę że nie pobiję jego rekordów żaden trener,takiego dna to ja nie pamiętam, jak to mówił jeden, nie ma niczego
0
Po co to trzymać jak zero progresu
0
Pomarzyć zawsze można, oni niech patrzą żeby nie skończyć ligi na 7 czy 8 miejscu, z tą grą to Gamper będzie sukcesem
2
Który to już odcinek tego posmiewiska
0
@bulo dokładnie to był zaden przeciwnik,a oni glupoty piszą,to wygląda tragicznie,
1
21 straconych z czym do ludzi
0
Myślałem że chociaż liga konferencji a tu się nie zanosi na to
2
@emjot remis z almeria to obecnie bardzo dobry wynik,trzeba zbierac punkty na lige konferencji moze tam dotrą do 1/4 i juz rekordzik następny
0
Tak to każdy trener chciałby pracować
0
kazdy z 2 koszyka pewnie chciałby trafić na fcb,i to jest chyba logiczne
9
Real narazie z przodu z Gironą na ten moment walczy o nr1, w fcb może być problem z top4,bo są już blisko za plecami inne drużyny
0
@Rupert_Haubica nie słyszałeś co xawi mówił ostatnio
0
Pierwszy zakręt i już napięcie
0
@czarnatom co z tego jak reszta trybów nie działa, wyglądają jak zagubieni we mgle
0
Nie widzę wzmocnienia po powrocie de jonga czy pedriego
12
Tak po wczorajszym finale to napewno nie czas, teraz można świętować
0
Tak wyciągnijcie wszystkich co byli tutaj z litości za darmo i szukajcie przyczyn które dzisiaj się dzieją, nie ma żadnego kolektywu tu nie pomoże halland czy żółw
1
Zapomnijcie o top4 fart z ubiegłego sezonu się nie powtórzył, bramek straconych od groma,a strzelonych dużo mniej, ja tu wielkiej nadzieji nie widzę
1
Gamper odbije wszystkie niepowodzenia i wszyscy w klubie będą zadowoleni, oczywiście jak ktoś będzie chciał zagrać o tak zacny puchar
0
@oper21 to po co trener, sami niech trenują i grają
1
@dominikm super przecież wszyscy zadowoleni