28

nie wiedziałem ze w lidze hiszpanskiej można grać w piłke nozną też rękami ,nowy przepis chyba wprowadzili

0

Wszystko w rękach zawodników

1

Carlo ty chyba inny mecz oglądałeś

3

@tomaszek40 z 4 ligowcem sie meczą a ty o sredniakach piszesz?

19

Czego się spodziewać jak z 4 ligowcem kopali się po głowie, kto o zdrowych zmysłach myślał że dzisiaj będzie wyrównany mecz?Ta gra jest beznadziejna i nie zanosi się na lepsze

2

Będzie problem z top4, reszta bez komentarza

1

@AlvaroHanso araujo cieniem samego siebie jest teraz niestety

0

@19Macio93 Teneryfa spokojnie u siebie pyknie, takie dno to wstyd nie zlać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zobaczymy cel w czerwcu, wtedy pochwali się osiągnięciami, myślę że nie pobiję jego rekordów żaden trener,takiego dna to ja nie pamiętam, jak to mówił jeden, nie ma niczego

0

Po co to trzymać jak zero progresu

0

Pomarzyć zawsze można, oni niech patrzą żeby nie skończyć ligi na 7 czy 8 miejscu, z tą grą to Gamper będzie sukcesem

2

Który to już odcinek tego posmiewiska

0

@bulo dokładnie to był zaden przeciwnik,a oni glupoty piszą,to wygląda tragicznie,

1

21 straconych z czym do ludzi

0

Myślałem że chociaż liga konferencji a tu się nie zanosi na to

2

@emjot remis z almeria to obecnie bardzo dobry wynik,trzeba zbierac punkty na lige konferencji moze tam dotrą do 1/4 i juz rekordzik następny

0

Tak to każdy trener chciałby pracować

0

kazdy z 2 koszyka pewnie chciałby trafić na fcb,i to jest chyba logiczne

9

Real narazie z przodu z Gironą na ten moment walczy o nr1, w fcb może być problem z top4,bo są już blisko za plecami inne drużyny

0

@Rupert_Haubica nie słyszałeś co xawi mówił ostatnio

0

Pierwszy zakręt i już napięcie

0

@czarnatom co z tego jak reszta trybów nie działa, wyglądają jak zagubieni we mgle

0

Nie widzę wzmocnienia po powrocie de jonga czy pedriego

12

Tak po wczorajszym finale to napewno nie czas, teraz można świętować

0

Tak wyciągnijcie wszystkich co byli tutaj z litości za darmo i szukajcie przyczyn które dzisiaj się dzieją, nie ma żadnego kolektywu tu nie pomoże halland czy żółw

1

Zapomnijcie o top4 fart z ubiegłego sezonu się nie powtórzył, bramek straconych od groma,a strzelonych dużo mniej, ja tu wielkiej nadzieji nie widzę

1

Gamper odbije wszystkie niepowodzenia i wszyscy w klubie będą zadowoleni, oczywiście jak ktoś będzie chciał zagrać o tak zacny puchar

0

@oper21 to po co trener, sami niech trenują i grają

1

@dominikm super przecież wszyscy zadowoleni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?