0

@mat32 ogladaj tvpis jeden dzien cie nie zbawi

15

@Bobo25 s co miał powiedzieć jak zarząd tak zdecydował ile razy już to było mówione

3

@JarekS jak możesz, kurski mówi że 8 mln oglądalność

0

@KK14 dzbanek u was jest wszystko ok? szukaj u siebie to nie twoja sprawa,żal wam d.... ściska ze jestescie tak naprawde dnem w porównaniu do bankruta fcb?

0

@Mroziu dzięki że nie muszę pisać bo to prawda

1

@jagiel puig pół biedy,ale ten trincao to jest dramat jeszcze gorszy niz andre gomes,tyle razy wchodzi a poziom jego gry ? w termalice grzał by ławe

0

Są zawodnicy w szatni z ktorymi Messi wogole nie rozmawia min ter Stegen, puig, pjanic, dembele,umtiti, firpo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@scorpion93 jak sie nic nie zmieni to srodek tabeli bedzie sukcesem a europejskie puchary dla zawodnikow tylko w tv

0

3 mecze 1pkt to jest dramat zresztą ciąg dalszy dramatu dobranoc

0

Jaka szkoda jednego cules mniej

1

@MaFCB chłopie fcb o paru lat zle traktuje zawodników ktorzy grali dla klubu,traktuja ich jak smieci bo uwazaja ze sa juz niepotrzebni,i tu nie chodzi o suareza,o całoksztalt poczawszy od szkólki az do 1 zespołu

1

@G9 ludzie dajcie spokój to jak I skład wchodzi to nie ma znaczenia na tym etapie, to nie el clasico

1

Javier i całe szczęście że się nie rusza

8

@czesctuam Bartek rozwalił klub w pare lat a ty czekasz na wypowiedz,

0

@sedziaoxford bedzie tak ze fifa zgodzi sie a oni bedą sie sądzić latami kto miał racje

0

@equwesta zgodnie z zapisem kontraktu opiewająca na 700 mln euro klauzula nie ma zastosowania, gdy piłkarz zdecyduje się jednostronnie rozwiązać umowę po zakończeniu sezonu 2019/20.
tak piszą dziennikarze hiszpańscy



1

Z tego co piszą ludzie którzy wiedzą jak wygląda umowa to zapisane jest tak że po 19/20 może odejść kiedy mu się zachce i to już mówiło pare ludzi znających temat coś w tym jest, i znając tego prezesa zostanie bez centa i chłop sobie pójdzie, bo pewnie myślał że nigdy do tego dojdzie że kochający klub z 6 cioma zlotymi bedzie chciał opuscic fcb,niestety zycie piesze rożne scenariusze, a w biznesie nie ma sentymentów, na dzien dzisiejszy fcb jest klubem frajerów, zarzadzanych przez nieudaczników

1

płacic rocznie za chłopa tyle kasy,a teraz moze odejsc za darmo to tylko w barcelonie takie cyry mogą być,smutne ale prawdziwe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Ja nie wiem co oni widzą w tym martinezie zwykły grajek nic jeszcze nie pokazał a szum robią i tyle kasy jeszcze to jest jakieś nieporozumienie

0

@bodzio10 o to to to i tak trzymac

0

Ameryki nie odkrył,a juz nie dlugo nowy sezon i zastanawiam sie czy bedzie lepiej?jak myslicie?

1

i to jest profesjonalny klub na poziomie a-klasy polskiej,zarzadzanie klubem od dłuzszego czasu jest bez pomyslu na przyszlosc ,to musiało sie tak skonczyc,i szybko nie wróci

0

@adukla wiesz ile dobrych pilkarzy nie poradzilo sobie z byciem trenerem,przykladow jest bardzo wiele i odwrotnie tez,poczekamy do konca sezonu i wtedy bedziemy nieco madrzejsi

4

tu sa potrzebne wyniki niestety a nie jaka jest osoba trener,mieli grac bez nadziejnie i meczyc sie,bo trener jest spoko gosc,moze jest w porzadku ale gra i wyniki juz nie bardzo w ostatnim czasie

2

A ja jestem rozczarowany jego podejściem do pracy i tym ze sam sie nie zwolnij juz predzj

10

@adukla zidane guardiola luis napisz przed objeciem jacy to byli swiatowi trenerzy i z jakimi osiagnieciam przed objeciem realu i fcb czekam

0

@lukasz159 jak bedzie gorzej to z koncem sezonu zmiana i tyle jest nowy gosc i bedzie widac co robi nie widze problemu,u vaverde bylo za duzo wpadek takich ze do dzisiaj caly swiat sie smieje

4

Ludzie Vaverde przegrał mecz lub zremisował to krzyczeliście ze wefista itd teraz zwolnili to tez zle nie dogodzi sie wam, miarka sie przebrała w takim klubie nie ma czekania do konca sezonu tu sa potrzebne osiągnięcia i trzeba cos robic moze uda sie cos jeszcze ugrać te wpadki nie były przypadkiem tego nie dało sie juz oglądać ,poczekamy zobaczymy myśle ze gorzej byc juz nie moze co działo sie w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?