0

@Messi1000000 lepiej będzie jak 4 miejsce będzie niż dostać oklep w 1/8 10:0

0

@michalch9 dramat ,tu już nawet nie ma nadzieji, będzie problem o środek tabeli,tak doprowadzić klub

0

Czy wy jeszcze możecie na to patrzeć ja już powoli wymiękam

1

Memphis na wiarze się skończy, wygląda na to że dalej będą pobijane rekordy porażek, oddanych strzałów czy przebytych km po meczu, smutne to jak co chwilę się czyta te niechlubne rekordy

0

@Kondziubarca tak po sezonie będzie tak myślę po 10 kolejce patrząc na rozkład

1

@Bykunn nikt z tego nie jest zadowolony ale to byli zawodnicy z ogromnymi pensjami i zarząd nie miał wyjścia, Messi sam do kolegów mówił odchodzę nie mają kasy nic nie mogę zrobić, jest to bardzo smutne ale prawdziwe

0

@Bykunn dla przykładu Alba zgodził sie o obnizenie zarobków o połowe ale i tak jest najlepiej opłacanym obrońcą z tego co czytałem to nie było normalne tyle płacic

1

@Bykunn pisze ci skąd jest widmo bankructwa ale ty widze nie kumasz wszystkiego

1

@Bykunn to powiedz mi czemu tak sie dzieje,zeby osłabic klub czy ratowac klub,kupowanie za wielkie miliony,kontrakty tez mega wysokie nikt tyle nie płacil co Barcelona,wiele transferow przepłaconych nietrafonych ,teraz sa długi nie rozumiesz tego,w ostatnich latach tak klub był zarzadzany ze dzisiaj jest jak widac,a kibice zdziwieni ze transferów nie ma,niestety klub jest w strasznym szambie,mam nadzieje ze dozyjemy ze nie bedziemy tyle narzekac,tylko znowu cieszyc sie z sukcesow

0

@Bykunn to wszystko co sie dzieje to jest po to zeby ten klub w tym momencie funkcjonował a nie ogłosił upadłosc, a co niektórzy widze sa oderwani od rzeczywistosci i chca transferów za miliony,tak miliony sa ale do spłacenia

0

@novy1899 nie no to kolonia holenderska jest wielka nie ma co,myslałem po wpisach ze 3 jest tylko nie z holandii

0

Ile liczy kadra i ile jest Holendrów?

0

@Litman to jest scenariusz pesypistyczny, może być też optymistyczny,tego teraz nie wiemy jak będzie, zrozum zadłużenie klubu zastanów się chwilę jakie są wyjścia z tego, ja wiem ze kibice chcą pewnej kadry, niestety nie w tym momencie

17

Pytam się kto sprowadzał te gwiazdy za taką kasę i wysokie kontrakty dawał ,to co teraz się dzieje to jest pokłosie zarządzania klubem wcześniej, kibice powinni się cieszyć dzisiaj że ten klub w ogóle istnieje, a nie ciągle narzekanie, niestety przyszły ciężkie czasy dla klubu i mieć nadzieję że wyjadą z tego szamba

6

Z tymi fizolami to on tam sobie nie pogra tak mi się wydaje, no ale kaska się zgadza

0

Bilet w jedną stronę, trafił w poprzeczkę w klasyku i gwiazda

0

@arek82 nie no najlepiej to Bartek negocjował ale w druga strone

1

@Huta1968 wiesz ile razy mnie to irytytowało ze przechodził obok meczu to tez żle wpływało na zespół,łaske robił ze za miliony musi 90min odbębnic, za długo już w jednym miejscu to juz rutyna ciagle to samo,zobaczymy cr7 odszedł i real sobie radzi,gra w juve i tez szału nie ma

1

@Patry10 skład nie jest zły,uwazam ze bez tego człapacza bo kiedyś to biegał a teraz człapał i dużo strat w koncu 34 lata,to bedzie to lepiej wyglądac i zmienia styl bez niego,największym problemem teraz jest kasa wydojili ten klub doszczętnie ale ktoś na to pozwolił chyba kazdy wie

1

Ramos to samo mówi ,kocha psg i chce zdobyc wszystkie tytuły,jak dobrze zapłaca to i miłosc pojawia sie, przypomina to troche panią z pod latarni,jeden nauczyciel nam zawsze mówił ,mamona rządzi światem i tego nie zmienimy

2

@Herbert pewnie ci sami co dzisiaj, tylko ten jełop w okularach co rozłozył klub przybił ta decyzją gwóżdż do trumny

13

Już rok temu powinni go pożegnać po burofaxie kasy trochę by wpadło i pensji nie trzeba płacić,tak jak Florek zrobił z cr7,ale kto miał myśleć w tym klubie to jest poziom a klasy polskiej, taki klub doprowadzić do ruiny nie oszukujmy się

2

stadion sie wali kilku zawodników nie zgłoszonych a tu dalej psg masakra jakas

1

@jk_21 odpowiedz jest jasna i wyczerpujaca, dziekujemy

0

niech żyje długo i szczęśliwie ,amen

0

Jak dalej tak pójdzie z górki to liga Europy będzie sporym osiągnięciem

1

Cały czas myślałem że niżej upaść nie można, z tymi ludźmi nie ma nadzieji ,są posmiewiskiem całego świata, za takie miliony chodzą po boisku i kopią się po czole

0

@doc ja to mówia kibice białych ze tam graja za petrodolary

2

@martin3131 Sevilla w ostatnim czasie gra super futbol a na początku sezonu były slabsze mecze,psg moim zdaniem słabsze jak w poprzednich latach w lidze szału nie ma

0

@mat32 co juz jestes tak uzalezniony od oglądania,zrozum tych ludzi ze mają problem i tak protestują to jest ich praca i ztego żyją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?