0

Jak tak to jest mega skurczybykiem... ;)

2

Gość ma 23 lata i przyszedł ze słabszej ligi(francuskiej), a ty oczekujesz od niego gry na poziomie Pique. Weź się trochę zastanów. Sam zagrał bardzo dobrze jak na pierwszy sezon, a porażki z P$G i Juve to głównie wina dziurawej pomocy.

0

WTF? Paulinho,Alli, Di Maria jako kandydaci do zastąpienia Neya? Czy ten zarząd jest poważny? Oby to tylko ploty były...

0

Lub w PES-ie ;) U mnie w fifie Neymar zawsze odchodzi po 2-3 sezonach i nie mam nic do gadania bo zarząd sprzedaje.

0

Przecież Barça potrzebuje klasowego pomocnika i jednego skrzydłowego zamiast Neymara. Np. Eriksen,Coutinho/Seri,Griezmann/Dembele,Eriksen itp. Moje marzenie to Coutinho,Eriksen,Dembele ;)
Ale spodziewam się Paulinho,Seri,Coutinho

0

Chyba Ciebie pykną w głowę...

0

Wiadomo bo Apple ma tylu fanbojów, że hoho i jest znane na całym świecie. Ale szefowi Huaweia chodziło tylko o funkcje urządzenia.

0

Dla mnie też ;)

0

Podobno ma nie być ramek. Ale cena IPhone'a w Polsce może być absurdalna.

0

Huawei rzuca wyzwanie nadchodzącemu jubileuszowemu Iphonowi 8(prawdobodobna cena tego "japka" to 1100$, czyli po dodaniu podatków i "januszowego" może wyjść nawet 5499zł). Podobno Mate 10 ma być lepszy i mieć więcej "funkcji". Ciekawe co z tego wyjdzie. Obawiam się, że klapa...

0

Dembele lepiej gra na prawym,Griezmann nie da się wyciągnąć bo chce pomóc Atleti podczas bana transferowego.

0

A kogo na skrzydłowego ? Coutinho właśnie tam pasuje.

1

Martial/Griezmann/Lemar

0

Dać Barto 220 mln na transfery to jak dać lwu rękę ;)
Nigdy nie wiadomo kiedy mu odbije...

0

W Barçy też mógłby jakąś wyhaczyć ;)

https://goo.gl/images/bmCRwT

2

Lepiej by @Socjopata i @Karlik08 się zajęli tymi dziewczynami niż ten za przeproszeniem stary brazylijski grzyb ;)

0

A tytuł będzie taki: Letnia Masakra Piłą Transferową
Tylko puścimy go w Showmax, czy na Netfliksie?

1

Lepiej poczekać na oficjalkę bo Barto lubi mocno rozczarowywać w ostatnim czasie ;)

0

Niektórzy już tak narzekają, że nie da się wytrzymać ;) Kiedyś np. mama podwoziła sąsiadkę do miasta i przez całą drogę mówiła: "Jaka ta młodzież jest zdemoralizowana,agresywna i uzależniona".

1

Internet jest dobry ale w umiarkowanym stopniu. Po prostu nie wolno przesadzać i trzeba utrzymywać prawdziwe relacje z ludźmi w realu, a nie fejsik,Snapchat i Instagram 24h.
Z internetem jest trochę jak z alkoholem, gdy używasz go od czasu do czasu by coś uczcić i spędzić miło czas przy ulubionym trunku to nic Ci się nie stanie, a jak zaczniesz szukać w nim zapomnienia o świecie,wkroczysz w złe towarzystwo/otoczenie to się stoczysz...

7

Oby trafili w fazie pucharowej LM na Man City i dostali takie same bęcki. Byłoby cudownie ;)

3

Ja grałem ale zapomniałem hasła i loginu i przestałem.

0

Ale nie ma przedstawiciela Finansowego Fair Play.

0

Co to FFP?

0

Mam Huawei p9+ od prawie roku i jestem zadowolony. Dobry głośnik stereo,dobre zdjęcia,narazie się nie tnie, bateria trzyma całkiem dobrze,IRDa,fajna aluminiowa obudowa(uwielbiam aluminium ;) ). Honor 9 też jest niezły ale oprócz lepszego procesora i trochę słabszego aparatu niczym specjalnym się nie wyróżnia. Chyba, że zależy Ci na wersji 6 GB RAM

3

Powiedz to Bartkowi i Robercikowi ;) Może ty przemówisz im do rozsądku.

0

Czemu nie ;) Szejku wykakuj z kasy i płać 220 mln € lub wspomniane 160 + Verratti! Jak nie to zrywamy negocjacje tak jak wy nam to zrobiliście.

0

Niech spadają na szczaw! Chyba, że dadzą 90-100 + Verratti.

0

Niestety "piłkardottiry" zawodzą i przegrywają w fazie grupowej Woman's EURO 2017 z Austrią 2:0.(P.S. W reprezentacji Austrii gra piłkarka o Nazwisku Burger;) )

0

Ja wybrałem QPR.(Sorry jednak wybrałem Newcastle. Pomyliło mi się z karierą menedżera jaką miałem z QPR ;) ).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?