Gość ma 23 lata i przyszedł ze słabszej ligi(francuskiej), a ty oczekujesz od niego gry na poziomie Pique. Weź się trochę zastanów. Sam zagrał bardzo dobrze jak na pierwszy sezon, a porażki z P$G i Juve to głównie wina dziurawej pomocy.
Przecież Barça potrzebuje klasowego pomocnika i jednego skrzydłowego zamiast Neymara. Np. Eriksen,Coutinho/Seri,Griezmann/Dembele,Eriksen itp. Moje marzenie to Coutinho,Eriksen,Dembele ;)
Ale spodziewam się Paulinho,Seri,Coutinho
Huawei rzuca wyzwanie nadchodzącemu jubileuszowemu Iphonowi 8(prawdobodobna cena tego "japka" to 1100$, czyli po dodaniu podatków i "januszowego" może wyjść nawet 5499zł). Podobno Mate 10 ma być lepszy i mieć więcej "funkcji". Ciekawe co z tego wyjdzie. Obawiam się, że klapa...
Niektórzy już tak narzekają, że nie da się wytrzymać ;) Kiedyś np. mama podwoziła sąsiadkę do miasta i przez całą drogę mówiła: "Jaka ta młodzież jest zdemoralizowana,agresywna i uzależniona".
Internet jest dobry ale w umiarkowanym stopniu. Po prostu nie wolno przesadzać i trzeba utrzymywać prawdziwe relacje z ludźmi w realu, a nie fejsik,Snapchat i Instagram 24h. Z internetem jest trochę jak z alkoholem, gdy używasz go od czasu do czasu by coś uczcić i spędzić miło czas przy ulubionym trunku to nic Ci się nie stanie, a jak zaczniesz szukać w nim zapomnienia o świecie,wkroczysz w złe towarzystwo/otoczenie to się stoczysz...
Mam Huawei p9+ od prawie roku i jestem zadowolony. Dobry głośnik stereo,dobre zdjęcia,narazie się nie tnie, bateria trzyma całkiem dobrze,IRDa,fajna aluminiowa obudowa(uwielbiam aluminium ;) ). Honor 9 też jest niezły ale oprócz lepszego procesora i trochę słabszego aparatu niczym specjalnym się nie wyróżnia. Chyba, że zależy Ci na wersji 6 GB RAM
Niestety "piłkardottiry" zawodzą i przegrywają w fazie grupowej Woman's EURO 2017 z Austrią 2:0.(P.S. W reprezentacji Austrii gra piłkarka o Nazwisku Burger;) )
0
Jak tak to jest mega skurczybykiem... ;)
2
Gość ma 23 lata i przyszedł ze słabszej ligi(francuskiej), a ty oczekujesz od niego gry na poziomie Pique. Weź się trochę zastanów. Sam zagrał bardzo dobrze jak na pierwszy sezon, a porażki z P$G i Juve to głównie wina dziurawej pomocy.
0
WTF? Paulinho,Alli, Di Maria jako kandydaci do zastąpienia Neya? Czy ten zarząd jest poważny? Oby to tylko ploty były...
0
Lub w PES-ie ;) U mnie w fifie Neymar zawsze odchodzi po 2-3 sezonach i nie mam nic do gadania bo zarząd sprzedaje.
0
Przecież Barça potrzebuje klasowego pomocnika i jednego skrzydłowego zamiast Neymara. Np. Eriksen,Coutinho/Seri,Griezmann/Dembele,Eriksen itp. Moje marzenie to Coutinho,Eriksen,Dembele ;)
Ale spodziewam się Paulinho,Seri,Coutinho
0
Chyba Ciebie pykną w głowę...
0
Wiadomo bo Apple ma tylu fanbojów, że hoho i jest znane na całym świecie. Ale szefowi Huaweia chodziło tylko o funkcje urządzenia.
0
Dla mnie też ;)
0
Podobno ma nie być ramek. Ale cena IPhone'a w Polsce może być absurdalna.
0
Huawei rzuca wyzwanie nadchodzącemu jubileuszowemu Iphonowi 8(prawdobodobna cena tego "japka" to 1100$, czyli po dodaniu podatków i "januszowego" może wyjść nawet 5499zł). Podobno Mate 10 ma być lepszy i mieć więcej "funkcji". Ciekawe co z tego wyjdzie. Obawiam się, że klapa...
0
Dembele lepiej gra na prawym,Griezmann nie da się wyciągnąć bo chce pomóc Atleti podczas bana transferowego.
0
A kogo na skrzydłowego ? Coutinho właśnie tam pasuje.
1
Martial/Griezmann/Lemar
0
Dać Barto 220 mln na transfery to jak dać lwu rękę ;)
Nigdy nie wiadomo kiedy mu odbije...
0
W Barçy też mógłby jakąś wyhaczyć ;)
https://goo.gl/images/bmCRwT
2
Lepiej by @Socjopata i @Karlik08 się zajęli tymi dziewczynami niż ten za przeproszeniem stary brazylijski grzyb ;)
0
A tytuł będzie taki: Letnia Masakra Piłą Transferową
Tylko puścimy go w Showmax, czy na Netfliksie?
1
Lepiej poczekać na oficjalkę bo Barto lubi mocno rozczarowywać w ostatnim czasie ;)
0
Niektórzy już tak narzekają, że nie da się wytrzymać ;) Kiedyś np. mama podwoziła sąsiadkę do miasta i przez całą drogę mówiła: "Jaka ta młodzież jest zdemoralizowana,agresywna i uzależniona".
1
Internet jest dobry ale w umiarkowanym stopniu. Po prostu nie wolno przesadzać i trzeba utrzymywać prawdziwe relacje z ludźmi w realu, a nie fejsik,Snapchat i Instagram 24h.
Z internetem jest trochę jak z alkoholem, gdy używasz go od czasu do czasu by coś uczcić i spędzić miło czas przy ulubionym trunku to nic Ci się nie stanie, a jak zaczniesz szukać w nim zapomnienia o świecie,wkroczysz w złe towarzystwo/otoczenie to się stoczysz...
7
Oby trafili w fazie pucharowej LM na Man City i dostali takie same bęcki. Byłoby cudownie ;)
3
Ja grałem ale zapomniałem hasła i loginu i przestałem.
0
Ale nie ma przedstawiciela Finansowego Fair Play.
0
Co to FFP?
0
Mam Huawei p9+ od prawie roku i jestem zadowolony. Dobry głośnik stereo,dobre zdjęcia,narazie się nie tnie, bateria trzyma całkiem dobrze,IRDa,fajna aluminiowa obudowa(uwielbiam aluminium ;) ). Honor 9 też jest niezły ale oprócz lepszego procesora i trochę słabszego aparatu niczym specjalnym się nie wyróżnia. Chyba, że zależy Ci na wersji 6 GB RAM
3
Powiedz to Bartkowi i Robercikowi ;) Może ty przemówisz im do rozsądku.
0
Czemu nie ;) Szejku wykakuj z kasy i płać 220 mln € lub wspomniane 160 + Verratti! Jak nie to zrywamy negocjacje tak jak wy nam to zrobiliście.
0
Niech spadają na szczaw! Chyba, że dadzą 90-100 + Verratti.
0
Niestety "piłkardottiry" zawodzą i przegrywają w fazie grupowej Woman's EURO 2017 z Austrią 2:0.(P.S. W reprezentacji Austrii gra piłkarka o Nazwisku Burger;) )
0
Ja wybrałem QPR.(Sorry jednak wybrałem Newcastle. Pomyliło mi się z karierą menedżera jaką miałem z QPR ;) ).