Powodzenia bo FM jest o wiele trudniejszy od fify ;) Próbowałem grać w FM ale wolę wysłuchać.YWNWA i pograć swoimi ulubionymi po graczach Barcy zawodnikami.
W drugim sezonie wygrałem LM,PL,Emirates Cup.
W finale LM pokonałem Napoli 2:1 w ostatnich sekundach ;) W 1/2 Firmino i Lemar rozstrzelali Bawarczyków(hat-trick Firmino i dublet Lemara).
Podstawowa 11 : Karius-Kurzawa-Bailly-Matip-Clyne-Dahoud/Henderson-Alli/Wychowanek-Lallana/Henderson-Lemar/Wychowanek-Firmino/Rashford-Mane/Wychowanek Cou i Sturridge strzelili focha i zarząd ich sprzedał :(
Dzisiaj byłem na defiladzie z okazji święta Wojska Polskiego. Gdy przejeżdżali żołnierze z Rumunii zacząłem się śmiać(samochód ciężarowy gdzieś z lat 70-80 z plandeką na stelażu z dużą rumuńską flagą ciągnący jakąś małą,śmieszną armatkę). Rosomaki,Haubice,Leopardy i takie coś ;)
Trzeba przyznać, że Valverde ma przesrane jak w ruskim czołgu. Odchodzi jeden z najlepszych graczy, zarząd jeszcze nie wzmocnił pomocy i negocjacje utykają w martwym punkcie, a sezon tuż tuż. Jakbym był na jego miejscu to po miesiącu rzuciłbym się z pięściami na Bartka ;)
Ter Stegen dobrze zagrał! To, że Pique walnął samobója, a Vidal zawalił to nie jego wina. Poza tym świetnie obronił strzał głową. Nie wiem co masz do niego.
Ja tego nie tłumaczę ;) Chodzi tylko o to, że ostatnio jest zbyt dużo kontrowersji i nie cierpię jak Suarez tak teatralnie upada. Co do CR-a to chciał zasymulować ale sędzia podjął zbyt pochopną decyzję. Jak VAR nie zostanie wprowadzony to oglądanie tego pięknego sportu straci sens.
Mógł iść ale wybrał BVB bo gdy był Neymar to nie miałby szans na regularną grę w pierwszym składzie. Teraz Ney niespodziewanie odszedł do P$G i sytuacja się zmieniła, a BVB nie chce go puścić.
Po pierwsze cena może być niższa, a nie tańsza ;) Po drugie wielu użytkowników się spina bo nie sprowadzono zastępcy Neymara, a Paulinho jest zbędny bo potrzebne jest klasowe wzmocnienie pomocy, a nie kupno kolejnej zapchajdziury. Poza tym Seri byłby o niebo lepszy i w podobnej cenie oraz w niższym wieku.
Jak telefon to strona meczosy.pl powinna załatwić sprawę. Musisz mieć tylko dobrego neta. Ewentualnie jeśli masz telefon na androidzie to ściągnij acestream media i tam skopiujesz link np. ze strony soccerstreams w reddit. Działa dobrze.
1
2
Ja Polka lub Japonka :) (Lubię poznawać kulturę Japońską i mam do nich słabość, poza tym kocham ich kuchnię).
0
Takie trochę głupie pytanie do panów: Jakiej narodowości byłaby wasza kobieta "ideał"? i jakie cechy charakteru/temperamentu by miała?
Z dystansem proszę ;)
0
Ciągle pętla godzinowa ;)
0
Dawno temu grałem.
0
Powodzenia bo FM jest o wiele trudniejszy od fify ;) Próbowałem grać w FM ale wolę wysłuchać.YWNWA i pograć swoimi ulubionymi po graczach Barcy zawodnikami.
0
W drugim sezonie wygrałem LM,PL,Emirates Cup.
W finale LM pokonałem Napoli 2:1 w ostatnich sekundach ;) W 1/2 Firmino i Lemar rozstrzelali Bawarczyków(hat-trick Firmino i dublet Lemara).
0
Ok. Ja też gram Liverpoolem ale w fifie 17 ;)
Podstawowa 11 : Karius-Kurzawa-Bailly-Matip-Clyne-Dahoud/Henderson-Alli/Wychowanek-Lallana/Henderson-Lemar/Wychowanek-Firmino/Rashford-Mane/Wychowanek
Cou i Sturridge strzelili focha i zarząd ich sprzedał :(
0
Jaki masz składzik ?
0
Dzisiaj byłem na defiladzie z okazji święta Wojska Polskiego. Gdy przejeżdżali żołnierze z Rumunii zacząłem się śmiać(samochód ciężarowy gdzieś z lat 70-80 z plandeką na stelażu z dużą rumuńską flagą ciągnący jakąś małą,śmieszną armatkę). Rosomaki,Haubice,Leopardy i takie coś ;)
3
Kuźwa! Mega Transfer! Po prostu Visca el Bartosz! ;)
11
Trzeba przyznać, że Valverde ma przesrane jak w ruskim czołgu. Odchodzi jeden z najlepszych graczy, zarząd jeszcze nie wzmocnił pomocy i negocjacje utykają w martwym punkcie, a sezon tuż tuż. Jakbym był na jego miejscu to po miesiącu rzuciłbym się z pięściami na Bartka ;)
0
Może chodzi mu o 2014/15 ?
2
Ter Stegen dobrze zagrał! To, że Pique walnął samobója, a Vidal zawalił to nie jego wina. Poza tym świetnie obronił strzał głową. Nie wiem co masz do niego.
0
Wolę ten wariant bo Dembele jest młodszy i ma coś z dzika w sobie. Oczywiście jak nasz ukochany Barto ściągnie Cou też będę zadowolony.
2
Nie mówiąc o przestrzeleniu Busiego.
0
Ja tego nie tłumaczę ;) Chodzi tylko o to, że ostatnio jest zbyt dużo kontrowersji i nie cierpię jak Suarez tak teatralnie upada. Co do CR-a to chciał zasymulować ale sędzia podjął zbyt pochopną decyzję. Jak VAR nie zostanie wprowadzony to oglądanie tego pięknego sportu straci sens.
0
Futbol robi się żenujący! Robię sobię przerwę ;) Jak nie karny z dupy to kartka...
0
Mógł iść ale wybrał BVB bo gdy był Neymar to nie miałby szans na regularną grę w pierwszym składzie. Teraz Ney niespodziewanie odszedł do P$G i sytuacja się zmieniła, a BVB nie chce go puścić.
0
Acestream media? Ustream?
0
O co chodzi ? ;)
0
Po pierwsze cena może być niższa, a nie tańsza ;)
Po drugie wielu użytkowników się spina bo nie sprowadzono zastępcy Neymara, a Paulinho jest zbędny bo potrzebne jest klasowe wzmocnienie pomocy, a nie kupno kolejnej zapchajdziury. Poza tym Seri byłby o niebo lepszy i w podobnej cenie oraz w niższym wieku.
0
Czyżby @Merton zadzwonił do Bartka? ;)
1
Lepiej dzwoń do Bartka codziennie zamiast pisać to tutaj i spamować ;)
0
Wiadomo ale będzie wtedy dobry pomocnik i młody,szybki,głodny gry skrzydłowy za Neya i git ;)
0
Dzięki.
0
Wiesz może o której godzinie?
0
Czy dzisiaj na lekkoatletycznych mś wystąpi jakiś polak/polka ?
0
Jak telefon to strona meczosy.pl powinna załatwić sprawę. Musisz mieć tylko dobrego neta. Ewentualnie jeśli masz telefon na androidzie to ściągnij acestream media i tam skopiujesz link np. ze strony soccerstreams w reddit. Działa dobrze.
5
Bez mięsa to już nie jest hamburger. Jak ma się źródło dobrego,ekologicznego mięsa to jest pysznie ;)