1

2

Ja Polka lub Japonka :) (Lubię poznawać kulturę Japońską i mam do nich słabość, poza tym kocham ich kuchnię).

0

Takie trochę głupie pytanie do panów: Jakiej narodowości byłaby wasza kobieta "ideał"? i jakie cechy charakteru/temperamentu by miała?

Z dystansem proszę ;)

0

Ciągle pętla godzinowa ;)

0

Dawno temu grałem.

0

Powodzenia bo FM jest o wiele trudniejszy od fify ;) Próbowałem grać w FM ale wolę wysłuchać.YWNWA i pograć swoimi ulubionymi po graczach Barcy zawodnikami.

0

W drugim sezonie wygrałem LM,PL,Emirates Cup.
W finale LM pokonałem Napoli 2:1 w ostatnich sekundach ;) W 1/2 Firmino i Lemar rozstrzelali Bawarczyków(hat-trick Firmino i dublet Lemara).

0

Ok. Ja też gram Liverpoolem ale w fifie 17 ;)

Podstawowa 11 : Karius-Kurzawa-Bailly-Matip-Clyne-Dahoud/Henderson-Alli/Wychowanek-Lallana/Henderson-Lemar/Wychowanek-Firmino/Rashford-Mane/Wychowanek
Cou i Sturridge strzelili focha i zarząd ich sprzedał :(

0

Jaki masz składzik ?

0

Dzisiaj byłem na defiladzie z okazji święta Wojska Polskiego. Gdy przejeżdżali żołnierze z Rumunii zacząłem się śmiać(samochód ciężarowy gdzieś z lat 70-80 z plandeką na stelażu z dużą rumuńską flagą ciągnący jakąś małą,śmieszną armatkę). Rosomaki,Haubice,Leopardy i takie coś ;)

3

Kuźwa! Mega Transfer! Po prostu Visca el Bartosz! ;)

11

Trzeba przyznać, że Valverde ma przesrane jak w ruskim czołgu. Odchodzi jeden z najlepszych graczy, zarząd jeszcze nie wzmocnił pomocy i negocjacje utykają w martwym punkcie, a sezon tuż tuż. Jakbym był na jego miejscu to po miesiącu rzuciłbym się z pięściami na Bartka ;)

0

Może chodzi mu o 2014/15 ?

2

Ter Stegen dobrze zagrał! To, że Pique walnął samobója, a Vidal zawalił to nie jego wina. Poza tym świetnie obronił strzał głową. Nie wiem co masz do niego.

0

Wolę ten wariant bo Dembele jest młodszy i ma coś z dzika w sobie. Oczywiście jak nasz ukochany Barto ściągnie Cou też będę zadowolony.

2

Nie mówiąc o przestrzeleniu Busiego.

0

Ja tego nie tłumaczę ;) Chodzi tylko o to, że ostatnio jest zbyt dużo kontrowersji i nie cierpię jak Suarez tak teatralnie upada. Co do CR-a to chciał zasymulować ale sędzia podjął zbyt pochopną decyzję. Jak VAR nie zostanie wprowadzony to oglądanie tego pięknego sportu straci sens.

0

Futbol robi się żenujący! Robię sobię przerwę ;) Jak nie karny z dupy to kartka...

0

Mógł iść ale wybrał BVB bo gdy był Neymar to nie miałby szans na regularną grę w pierwszym składzie. Teraz Ney niespodziewanie odszedł do P$G i sytuacja się zmieniła, a BVB nie chce go puścić.

0

Acestream media? Ustream?

0

O co chodzi ? ;)

0

Po pierwsze cena może być niższa, a nie tańsza ;)
Po drugie wielu użytkowników się spina bo nie sprowadzono zastępcy Neymara, a Paulinho jest zbędny bo potrzebne jest klasowe wzmocnienie pomocy, a nie kupno kolejnej zapchajdziury. Poza tym Seri byłby o niebo lepszy i w podobnej cenie oraz w niższym wieku.

0

Czyżby @Merton zadzwonił do Bartka? ;)

1

Lepiej dzwoń do Bartka codziennie zamiast pisać to tutaj i spamować ;)

0

Wiadomo ale będzie wtedy dobry pomocnik i młody,szybki,głodny gry skrzydłowy za Neya i git ;)

0

Dzięki.

0

Wiesz może o której godzinie?

0

Czy dzisiaj na lekkoatletycznych mś wystąpi jakiś polak/polka ?

0

Jak telefon to strona meczosy.pl powinna załatwić sprawę. Musisz mieć tylko dobrego neta. Ewentualnie jeśli masz telefon na androidzie to ściągnij acestream media i tam skopiujesz link np. ze strony soccerstreams w reddit. Działa dobrze.

5

Bez mięsa to już nie jest hamburger. Jak ma się źródło dobrego,ekologicznego mięsa to jest pysznie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?