0

"Królestwo Niebieskie", "Gladiator" , "Ben-Hur" , "Kaligula" , "Spartakus"

3

A ja zerwałem i zjadłem swoje maliny ;)

1

Jak będziesz to kibicuj tam głośno ;)

0

No Właśnie! Mistrzuniu masz coś ?

1

No wiem ale jest to trochę śmieszne. Szkoda, że mają kontrakt z Konami bo nie lubię PES-a.

0

"Odwzorowany lokalny koloryt największych aren piłkarskich i dynamiczne trybuny w grze FIFA 18 razem dają najbardziej realistyczną oprawę meczową w historii gier piłkarskich." Camp Nou jest jednym z najpojemniejszych stadionów. A EA mówi o największych arenach jak nie będzie CN ;)

1

Chyba lepiej ładować niż co chwilę wymieniać baterie i obciążać środowisko.

0

Dlatego piszę, że jest dobry ;) Gra na dość wysokim poziomie i ma DNA Barçy.

2

Keita dobry jest ;)

0

Mój p9+ też wytrzymuje dzień.

0

Problemem jest to, że są technologie coraz szybszego ładowania, a baterie wciąż li-ion więc bateria Ci szybciej może paść.

0

One Plus 5, Xiaomi mi6

2

Rosjanie nas zniszczą ;( Chyba, że zdarzy się cud...

0

Jeszcze możesz spytać o Kubicę,Kszczota,Inkę.

0

Zapytaj o Anitę Włodarczyk lub o Swobodę.

0

BVB,Liverpool,Pogoń Szczecin.

0

Teraz to będą baraże jak wygramy bo Serbia wygrała z Finlandią. Dopiero po nich dalej można awansować. Prawdopodobnie w barażach trafimy na Słowenię lub Bułgarię.

0

"Dunkierka","Babydriver","Szewc"

0

Skąd wiesz, że będzie tańszy?

0

Oby tylko nie okazał się ekstremistą. Ale oczywiście nic do jego wyznania nie mam ;)

0

Jeśli Finlandia pokona Serbie, a dzisiaj wygramy to będziemy w ćwierćfinale. Natomiast zwycięstwo Serbi i nasze da nam baraże.

0

Wie ktoś, czy są jeszcze dostawczaki(np. Vito,Transit itd.)z dieslem bez adblue?

0

Masz rację bo jedna Paulinka świetnej pomocy nie czyni ;)

1

#BartoFuc**ngLogic

0

Witam! Mam do wyboru następujące nowe vany: Toyota Proace, Transit Custom i Transporter Furgon. Nie wiem, który z nich jest najlepszy i dlaczego ;) Ma służyć do przewozu trzech robotników i jako mobilny warsztat z narzędziami na budowę.

0

W porządku.

0

Da się modować fifę 17 na ps4? Czy tylko Pes-a się da?

0

Wiem ale mogli chociaż wywalczyć częściową licencję.

0

Dlatego kupię PES-a 18 i zmoduję go bo na ps4 podobno się da.

3

OFICJALNIE: W Fifie 18 tak jak w 17 nie będzie Camp Nou! Z hiszpańskich będzie tylko Wanda(Atl.Madryt) i SB(Real). Pełna Lista:

http://pssite.com/news/58339/fifa-18-lista-wszystkich-stadionow.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?