"Odwzorowany lokalny koloryt największych aren piłkarskich i dynamiczne trybuny w grze FIFA 18 razem dają najbardziej realistyczną oprawę meczową w historii gier piłkarskich." Camp Nou jest jednym z najpojemniejszych stadionów. A EA mówi o największych arenach jak nie będzie CN ;)
Teraz to będą baraże jak wygramy bo Serbia wygrała z Finlandią. Dopiero po nich dalej można awansować. Prawdopodobnie w barażach trafimy na Słowenię lub Bułgarię.
Witam! Mam do wyboru następujące nowe vany: Toyota Proace, Transit Custom i Transporter Furgon. Nie wiem, który z nich jest najlepszy i dlaczego ;) Ma służyć do przewozu trzech robotników i jako mobilny warsztat z narzędziami na budowę.
0
"Królestwo Niebieskie", "Gladiator" , "Ben-Hur" , "Kaligula" , "Spartakus"
3
A ja zerwałem i zjadłem swoje maliny ;)
1
Jak będziesz to kibicuj tam głośno ;)
0
No Właśnie! Mistrzuniu masz coś ?
1
No wiem ale jest to trochę śmieszne. Szkoda, że mają kontrakt z Konami bo nie lubię PES-a.
0
"Odwzorowany lokalny koloryt największych aren piłkarskich i dynamiczne trybuny w grze FIFA 18 razem dają najbardziej realistyczną oprawę meczową w historii gier piłkarskich." Camp Nou jest jednym z najpojemniejszych stadionów. A EA mówi o największych arenach jak nie będzie CN ;)
1
Chyba lepiej ładować niż co chwilę wymieniać baterie i obciążać środowisko.
0
Dlatego piszę, że jest dobry ;) Gra na dość wysokim poziomie i ma DNA Barçy.
2
Keita dobry jest ;)
0
Mój p9+ też wytrzymuje dzień.
0
Problemem jest to, że są technologie coraz szybszego ładowania, a baterie wciąż li-ion więc bateria Ci szybciej może paść.
0
One Plus 5, Xiaomi mi6
2
Rosjanie nas zniszczą ;( Chyba, że zdarzy się cud...
0
Jeszcze możesz spytać o Kubicę,Kszczota,Inkę.
0
Zapytaj o Anitę Włodarczyk lub o Swobodę.
0
BVB,Liverpool,Pogoń Szczecin.
0
Teraz to będą baraże jak wygramy bo Serbia wygrała z Finlandią. Dopiero po nich dalej można awansować. Prawdopodobnie w barażach trafimy na Słowenię lub Bułgarię.
0
"Dunkierka","Babydriver","Szewc"
0
Skąd wiesz, że będzie tańszy?
0
Oby tylko nie okazał się ekstremistą. Ale oczywiście nic do jego wyznania nie mam ;)
0
Jeśli Finlandia pokona Serbie, a dzisiaj wygramy to będziemy w ćwierćfinale. Natomiast zwycięstwo Serbi i nasze da nam baraże.
0
Wie ktoś, czy są jeszcze dostawczaki(np. Vito,Transit itd.)z dieslem bez adblue?
0
Masz rację bo jedna Paulinka świetnej pomocy nie czyni ;)
1
#BartoFuc**ngLogic
0
Witam! Mam do wyboru następujące nowe vany: Toyota Proace, Transit Custom i Transporter Furgon. Nie wiem, który z nich jest najlepszy i dlaczego ;) Ma służyć do przewozu trzech robotników i jako mobilny warsztat z narzędziami na budowę.
0
W porządku.
0
Da się modować fifę 17 na ps4? Czy tylko Pes-a się da?
0
Wiem ale mogli chociaż wywalczyć częściową licencję.
0
Dlatego kupię PES-a 18 i zmoduję go bo na ps4 podobno się da.
3
OFICJALNIE: W Fifie 18 tak jak w 17 nie będzie Camp Nou! Z hiszpańskich będzie tylko Wanda(Atl.Madryt) i SB(Real). Pełna Lista:
http://pssite.com/news/58339/fifa-18-lista-wszystkich-stadionow.html