0

Mam słaby Internet(700ms PING), a nudzi mnie FM bo lubię grać swoimi zawodnikami, dlatego do managera.

3

Zgadzam się z tobą. Tylko przytoczyłem jego wypowiedź z dzisiejszej konferencji prasowej.

0

Jaka gra piłkarska do kariery menedżera lepsza ps4 pro? PES 2018 + mody, czy FIFA 2018?

1

„Jeśli spojrzysz na nasze produkty, to możesz znaleźć iPada za 300 dolarów. Możesz kupić iPhone’a, w wersji, którą sobie wybierzesz. I nie są one przeznaczone dla bogatych. Nie mielibyśmy miliardów urządzeń zarejestrowanych w naszej bazie, gdybyśmy celowali w taką grupę odbiorców.”
Tim Cook CEO Apple odpowiada na pytanie:"Czy produkty Apple są tylko dla bogaczy?".

0

Jaki masz dokładnie procesor? Wiem, że i7 ale to jeszcze nic nie mówi. Jeśli chodzi o RAM to 8GB powinno Ci wystarczyć, chociaż lepiej mieć zapas niż go nie mieć. Pamiętaj, że RAM ddr4 jest najszybszy.

0

A jak Ci się podoba?

0

Kariera menedżera FC Barcelony FIFA 18(beta):

0

Na pewno ;) Nawet lepsze gry pójdą na tej karcie więc będziesz miał ze 100fps.

0

Pokonał muzułmanów z Imperium Osmańskiego. Drobna pomyłka. Poza tym TVN jest również gównianą stacją wyłapującą drobne szczegóły by jeszcze bardziej podkręcić nienawiść do Kaczyńskiego. Czego więcej się spodziewać od Eurofili z niebieskim kółkiem...

1

Chodzi mi o to, że brak CN nie jest absurdem bo Barto wybrał "korzystniejszą" ofertę i EA nie jest temu winna. Poza tym w tym roku wracam do PES-a na ps4 i po zmodowaniu będę pykał.

0

Zauważ, że Barcelona jest sama sobie winna podpisując kontrakt z Konami. EA nie miało nic do gadania bo jest to licencja na wyłączność.

3

Meczosy.pl lub f-soccer.(p.s. Jeśli masz Androida musisz pobrać f-soccer z nieoficjalnych źródeł, czyli plik .apk bo Google usunęło tę aplikację z Google Play. Ja zdążyłem z Play'a pobrać ;)).

1

Meczosy.pl, Acestream itp.

0

Dlaczego w Google Play nie ma F-Soccer? Zainstalowałem i od tego czasu nie mogę znaleźć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Olej z czarnuszki, grzanka z czosnkiem i herbata imbirowa.

0

KONAMI tak samo ma żenujący poziom.

0

Próbka nagrania Laskowskiego i Szpakowskiego do fify 18:

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Też tak uważam. PES ma tylko FC Barcelonę, BVB, Inter oraz dokładnie odwzorowane CN oraz LM i LE. Poza tym słabizna. Fifa 18 ma chociaż oficjalną grafikę La Liga i mecz wygląda jak transmisja w tv. Tylko w fifie głupie jest to, że mają licencję na LL, a są tylko dwa stadiony: SB i WANDA.

0

Wiem ale to oficjalka i KONAMI tego nie zmieni :(
Widocznie słabo piłkę oglądali.

0

Dembele nadał sobie na tt pseudonim "@dembouz".

0

Messi nie będzie chciał grać z Mauro "asshole" Icardim. Edit: Dzięki za wyprowadzenie z błędu ;)

0

Co myślicie o Huddersfield Town F.C.? Utrzymają się,spadną, czy zaskoczą tak jak Leicester?

0

Valverde Effect ;)

12

Pomimo manity #BartomeuDimiteYa!

0

Wchodzisz na meczosy.pl i tam szukasz meczu. Tam są linki do aliez.

2

Tak bo musi być sprawiedliwe sędziowanie.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?