Np. moja klasa podnieca się Snapami, Instagramami i innymi pierdołami. Wszystko co robią jakieś "gwiazdeczki" jest przejmowane przez popularne osoby z klasy i inni robią to samo. Masakra jakaś...
Wiesz w PESie 18 Camp Nou też jest bardzo realistyczne, a reszta wiadomo jak wygląda... Jeśli chodzi o doping to każde spotkanie na CN zaczyna się hymnem Barçy.
Lepiej pośmiać się z PISu jaki jest głupi i w ogóle i nie zastanawiać się na ważnymi rzeczami. Polacy praktycznie nic swojego nie produkują i nie mają!
Wszystkie te partie to żenada bo nie można dać sobie wciskać zdania UE bezkrytycznie ale jak ktoś pisze o kompetencji PO to normalnie krew zalewa. Kopacz tańcząca na dywanach i wąchająca kotlecik oraz psychiatra na stanowisku ministra obrony narodowej. Poza tym żadna z tych partii nie stawia na przemysł krajowy. Wygodniej jest kupować uzbrojenie z USA ale Polacy mają swoje pomysły i trzeba je realizować, a nie czekać aż "Wujek Sam" da nam armię zmechanizowaną.
PO to g.... i tyle w tym temacie... Tak naprawdę oni tylko potrafią się wydzierać i wypinać się dla UE,a Polskę mają gdzieś. Była nawalanka na wyklętych, a teraz dziwnym trafem chcą dalej podtrzymywać pamięć o nich. Normalnie polityczne kameleony.
1
Np. moja klasa podnieca się Snapami, Instagramami i innymi pierdołami. Wszystko co robią jakieś "gwiazdeczki" jest przejmowane przez popularne osoby z klasy i inni robią to samo. Masakra jakaś...
0
Zgolił sobie pryszcza, dostał infekcji i wyskokiej gorączki. Dlatego nie wystąpił.
0
Podziękuj użytkownikom notatnika.
0
Kiedy premiera PES 18 w Polsce?
1
Wiesz w PESie 18 Camp Nou też jest bardzo realistyczne, a reszta wiadomo jak wygląda...
Jeśli chodzi o doping to każde spotkanie na CN zaczyna się hymnem Barçy.
0
Skąd pobierasz mody?
0
Właśnie na ps4 chcę kupić. Fajne są też mody do PESa np. aktualizacja składu do starej wersji itd.
0
Ostatni mój PES to 2009 na pc. Od tamtego czasu dema mnie odrzucały i grałem w fifę na ps3/ps4.
0
Poza tym nosi tytuł jednego z najdroższych transferów na świecie.
0
Znasz jakieś inne miejsce do wymiany/sprzedaży gier ?
1
Jakieś opinie o PESie 18? Zastanawiam się nad zakupem tej gry i chciałbym poznać zdanie La Rambli ;)
0
Wie ktoś dlaczego nie mogę zarejestrować się do gametrade. Czekam na maila i nic.
1
Może znajdziesz ale Messi zagrał dobry mecz.
0
Czepiasz się po prostu...
0
Można było wybrać klub do którego chcesz udać się na wypożyczenie.
0
Wie ktoś ile mogę wziąć za te gry?
0
Gdzie sprzedajecie gry ps4? Chcę się pozbyć Watch Dogs 2, Fifa 17, ME:Andromeda i Rise o the Tomb Raider.
0
Znowu nas wyprzedzają.
0
Debilny pomysł? Np. obecne liceum to krótki kurs do matury podczas, którego tak na prawdę niczego się nie nauczysz.
0
Jałowa dyskusja jest zawsze z waszym kółkiem wzajemnej adoracji. Tak w ogóle co tu Renzi robisz jak jest tak strasznie i groźnie w kraju?
0
Lepiej pośmiać się z PISu jaki jest głupi i w ogóle i nie zastanawiać się na ważnymi rzeczami. Polacy praktycznie nic swojego nie produkują i nie mają!
0
Faktycznie śmieszne jak cholera! PO jest za to partią nienawiści wobec narodowców i ludzi o prawicowych poglądach.
0
Nie ale wygodniej mi oglądać na TVP niż na telefonie .
0
Przecież też skrytykowałem USA. Jeśli chcesz doprowadzić do dyskusji o Papieżu lub Kościele to na to nie licz.
1
Wyprzedzili nas! No to będzie hit Real vs mega mocny Apoel.
0
Real zaraz nas wyprzedzi.
0
Wszystkie te partie to żenada bo nie można dać sobie wciskać zdania UE bezkrytycznie ale jak ktoś pisze o kompetencji PO to normalnie krew zalewa. Kopacz tańcząca na dywanach i wąchająca kotlecik oraz psychiatra na stanowisku ministra obrony narodowej. Poza tym żadna z tych partii nie stawia na przemysł krajowy. Wygodniej jest kupować uzbrojenie z USA ale Polacy mają swoje pomysły i trzeba je realizować, a nie czekać aż "Wujek Sam" da nam armię zmechanizowaną.
2
PO to g.... i tyle w tym temacie... Tak naprawdę oni tylko potrafią się wydzierać i wypinać się dla UE,a Polskę mają gdzieś. Była nawalanka na wyklętych, a teraz dziwnym trafem chcą dalej podtrzymywać pamięć o nich. Normalnie polityczne kameleony.
0
Cała La Rambla głosuje na BVB!
1
Kompetentni?? ;) Klich kompetentny? Kopacz kompetentna? Chyba w POwskiej symulacji komputerowej "SimCity PO edition".