Na jakim poziomie trudności grasz?, Jakim klubem robisz karierę? Jeśli chodzi o grę to satysfakcja z grania w Champions League jest ogromna. W fifie jak grasz w Champions Cup to emocje są mniejsze bo nie masz tej oficjalnej muzyczki, animacji rycia w pucharze nazwy zwycięskiego klubu, a te scoreboardy... Poza tym wychodzi nowy PES, a ty możesz w starym wgrać sobie transfery dzięki modom i nowe koszulki.
Masz rację bo konsole wychodzą raz na 6-8 lat. Poza tym jeśli kogoś stać to czemu ma nie kupować nowego sprzętu. Chyba, że ktoś głoduje i chodzi w łachmanach by co roku sobie sprawić...
Interesuje mnie Barca, Liverpool i parę innych zespołów, a Bayernu po prostu nie znoszę. Poza tym nie jestem jakimś wielkim fanem, który zna wszystkie staty i zawodników.
Neuer by raczej obronił strzał Alvesa i Cavaniego. Ten Ulerich grał faktycznie bardzo słabo. Ale tak naprawdę cały Bayern zawiódł. Obrona poruszała się jak dzieci we mgle...
Mam rozprawkę : Czy ludzie podejmujący działania dla osiągnięcia wyższego celu potrzebują przywódcy? Mam to potwierdzić przykładami z literatury. Ma ktoś jakiś przykład?
0
http://www.mediafire.com/file/1227100ge82m4z1/FBNZ+OptionFile+2018+Version+1.5+ALL+IN+ONE.rar
Lista zmian:
http://www.pssite.com/news/58799/nowy-option-file-do-pes-2018.html
0
Możesz poszukać na YT. Jakoś się da ale nie wiem jak.
0
Chciałbym takiego mieć :)
0
Używasz Option File?
0
Na jakim poziomie trudności grasz?, Jakim klubem robisz karierę? Jeśli chodzi o grę to satysfakcja z grania w Champions League jest ogromna. W fifie jak grasz w Champions Cup to emocje są mniejsze bo nie masz tej oficjalnej muzyczki, animacji rycia w pucharze nazwy zwycięskiego klubu, a te scoreboardy...
Poza tym wychodzi nowy PES, a ty możesz w starym wgrać sobie transfery dzięki modom i nowe koszulki.
0
Pomyliło mi się ;)
0
Chyba są oddzielne. Jak Master League ma się do FUT-a?
0
PS4.
0
Jest tu ktoś kto gra w Master League PES 2018?
2
Tuchel.
1
Nie wiem ;) Spróbuj. Najwyżej usuniesz go z gry.
1
http://www.mediafire.com/file/1227100ge82m4z1/FBNZ+OptionFile+2018+Version+1.5+ALL+IN+ONE.rar
0
Grasz menedżerem w PES 18? Jeśli tak to kogo do Barcy kupić? ;)
0
Pytanie do posiadaczy PES-a 2018. Jakie stadiony są dostępne w grze? Czy OP dodaje jakieś nowe?
0
Znacie sklep internetowy z grami, który szybko realizuje zamówienia ?
0
Masz rację bo konsole wychodzą raz na 6-8 lat.
Poza tym jeśli kogoś stać to czemu ma nie kupować nowego sprzętu. Chyba, że ktoś głoduje i chodzi w łachmanach by co roku sobie sprawić...
2
Interesuje mnie Barca, Liverpool i parę innych zespołów, a Bayernu po prostu nie znoszę. Poza tym nie jestem jakimś wielkim fanem, który zna wszystkie staty i zawodników.
0
Nie interesowałem się nigdy Bayernem. Tylko jak Lewy do nich dołączył to co jakiś czas zerkam na ich mecze.
1
Dzięki za informacje ;)
3
Oczywiście, że polecieć ;) Uwielbiam podróżować i zwiedzać nowe miejsca więc nie zrezygnowałbym dla pięciu meczów.
0
Kto to jest ten Sagnol?
0
Priv.
1
Neuer by raczej obronił strzał Alvesa i Cavaniego. Ten Ulerich grał faktycznie bardzo słabo. Ale tak naprawdę cały Bayern zawiódł. Obrona poruszała się jak dzieci we mgle...
0
Grasz może z option file?
0
Lepsze od f-soccer?
1
f-soccer ale musisz zainstalować to z nieoficjalnych źródeł bo usunęli z Google Play.
Np. stąd https://m.apkpure.com/f-soccer/com.klivefootball.fsoccer
0
Ja gdzieś nad morzem spotkałem żmiję zygzagowatą i ominąłem ją szerokim łukiem bo na środku ścieżki pełzała.
1
Są ale nie są groźne ;)
0
Mi spadł Huawei p9+ ze stołu na podłogę(ok. 60 cm) i nic się nie stało.
0
Mam rozprawkę : Czy ludzie podejmujący działania dla osiągnięcia wyższego celu potrzebują przywódcy? Mam to potwierdzić przykładami z literatury. Ma ktoś jakiś przykład?