0

Możesz poszukać na YT. Jakoś się da ale nie wiem jak.

0

Chciałbym takiego mieć :)

0

Używasz Option File?

0

Na jakim poziomie trudności grasz?, Jakim klubem robisz karierę? Jeśli chodzi o grę to satysfakcja z grania w Champions League jest ogromna. W fifie jak grasz w Champions Cup to emocje są mniejsze bo nie masz tej oficjalnej muzyczki, animacji rycia w pucharze nazwy zwycięskiego klubu, a te scoreboardy...
Poza tym wychodzi nowy PES, a ty możesz w starym wgrać sobie transfery dzięki modom i nowe koszulki.

0

Pomyliło mi się ;)

0

Chyba są oddzielne. Jak Master League ma się do FUT-a?

0

PS4.

0

Jest tu ktoś kto gra w Master League PES 2018?

2

Tuchel.

1

Nie wiem ;) Spróbuj. Najwyżej usuniesz go z gry.

0

Grasz menedżerem w PES 18? Jeśli tak to kogo do Barcy kupić? ;)

0

Pytanie do posiadaczy PES-a 2018. Jakie stadiony są dostępne w grze? Czy OP dodaje jakieś nowe?

0

Znacie sklep internetowy z grami, który szybko realizuje zamówienia ?

0

Masz rację bo konsole wychodzą raz na 6-8 lat.
Poza tym jeśli kogoś stać to czemu ma nie kupować nowego sprzętu. Chyba, że ktoś głoduje i chodzi w łachmanach by co roku sobie sprawić...

2

Interesuje mnie Barca, Liverpool i parę innych zespołów, a Bayernu po prostu nie znoszę. Poza tym nie jestem jakimś wielkim fanem, który zna wszystkie staty i zawodników.

0

Nie interesowałem się nigdy Bayernem. Tylko jak Lewy do nich dołączył to co jakiś czas zerkam na ich mecze.

1

Dzięki za informacje ;)

3

Oczywiście, że polecieć ;) Uwielbiam podróżować i zwiedzać nowe miejsca więc nie zrezygnowałbym dla pięciu meczów.

0

Kto to jest ten Sagnol?

0

Priv.

1

Neuer by raczej obronił strzał Alvesa i Cavaniego. Ten Ulerich grał faktycznie bardzo słabo. Ale tak naprawdę cały Bayern zawiódł. Obrona poruszała się jak dzieci we mgle...

0

Grasz może z option file?

0

Lepsze od f-soccer?

1

f-soccer ale musisz zainstalować to z nieoficjalnych źródeł bo usunęli z Google Play.
Np. stąd https://m.apkpure.com/f-soccer/com.klivefootball.fsoccer

0

Ja gdzieś nad morzem spotkałem żmiję zygzagowatą i ominąłem ją szerokim łukiem bo na środku ścieżki pełzała.

1

Są ale nie są groźne ;)

0

Mi spadł Huawei p9+ ze stołu na podłogę(ok. 60 cm) i nic się nie stało.

0

Mam rozprawkę : Czy ludzie podejmujący działania dla osiągnięcia wyższego celu potrzebują przywódcy? Mam to potwierdzić przykładami z literatury. Ma ktoś jakiś przykład?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?