0

Wiedźmin 3 GOTY na przykład.

2

Jak ktoś chce to i tak nielegalnie zaopatrzy się w broń. Poza tym podczas wojny łatwiej jest przeżyć z bronią bo można obronić się przed bandytami i polować na zwierzynę.

0

Dziękuję za pocieszenie ;) Zawsze biorę za pobraniem gdy nie znam sklepu.

0

Kupował ktoś przez Internet w sklepie 4console?
Zamówiłem PES 18 ps4 z zapłatą przy odbiorze i od czwartku czekam na przesyłkę. Status ciągle jest ten sam: "przygotowanie w toku".

5

Ciekawe, czy Neymar jest zachwycony strefami no go zone w tym cudownym Paryżu ;)

1

Grafa z tego roku będzie działać świetnie ale gdy wyjdzie Volta i Navi to twój procek może spowalniać kartę i będziesz miał "bottleneck". Twój komp z takim gtx 1070, 1080 byłby mega zaje*isty ;) Chciałbym takiego mieć...

0

Ważniejsi są ludzie, a nie konstytucja. Poza tym strzelanie do ludzi protestujących i pałowanie ich nie jest zgodne z konstytucją.

4

Poza tym Unia miesza się tam gdzie ma interesy. Czepiają się Polski bo obecny rząd nie wypełnia ich rozkazów... Nie mówiąc o Nord Streamie gdzie unia ma podejście typu: "Co tam głupie polaczki będą nam mówić".
BTW gratuluję Brytanii Brexitu bo nie będą musieli być pod batutą Niemiecką.

4

Powiedz to @Hoeniker i @MateoRenzi :)

0

Bo władze tamtej ligi powiedziały, że w przypadku niepodległości przyjmą Barcelonę do siebie ;)

0

No tak zapomniałem o kasie :)

0

Wyzysk? Niemcy bardziej wyzyskiwali te tereny. Poza tym gwara śląska jest bardzo podobna do języka polskiego.

0

A jak La Liga się nie zgodzi? lub Katalonia odmówi Barcelonie gry w lidze hiszpańskiej?

1

Jeśli Katalonia by się odłączyła to będą nas czekać hity ligi katalońskiej np. Barca-Espanyol lub Barca-Girona ;)

0

Ale chyba nie jesteś za włączeniem Śląska do Niemiec lub utworzeniem państwa Śląsk?

0

Hiszpańska policja otworzyła ogień wobec protestujących w obronie urn wyborczych(kule były gumowe). Dwie osoby ranne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A jak z PO można rozmawiać o czymkolwiek? No chyba, że o prywatyzacji całej Polski...

0

Komunistom więcej się nie należy. Czemu mają dostawać więcej od swoich ofiar...

0

Akurat to ma nie dotyczyć sportowców.

1

Liverpool(fifa 17) i ściągnąłem: Dele Alliego, Lemara, Dahouda, Rashforda i jakiegoś Szweda,

0

Jak handlujecie w FUT? Kiedyś w to grałem ale z racji obecnego netu z pingiem 600-750 ms przestałem.

0

Hokejowe wyniki w tej fifie. W prawdziwym futbolu wyniki takie jak 4:4, 6:4, 8:5 zdarzają się rzadko.

0

W Katalonii trwa "gra o szkołę" ;) Madryt kazał policjantom zamykać szkoły w których ma dojść do referendum niepodległościowe, a Katalończycy je okupują.

0

Ja wolę na "Kij w d...., obowiązek czy celowe wkurzanie innych?"

10

Co się tak spinasz ? Po prostu nie lubię Xboxa i ostatnio coraz bardziej fify więc zażartowałem sobie z Realu ;) Wyluzuj...

0

Ba, nawet jego duch zostanie na Emirates i będzie straszył kibiców 4 miejscem! ;)

0

Inne są emocje w Champions Cup(fifa), a inne w Champions League(PES) gdzie masz oryginalną muzyczkę, puchar, banery, scoreboardy itd.

7

I do tego na Xklocka...

5

"Snajper" Clinta Eastwooda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?