Jak ktoś chce to i tak nielegalnie zaopatrzy się w broń. Poza tym podczas wojny łatwiej jest przeżyć z bronią bo można obronić się przed bandytami i polować na zwierzynę.
Kupował ktoś przez Internet w sklepie 4console? Zamówiłem PES 18 ps4 z zapłatą przy odbiorze i od czwartku czekam na przesyłkę. Status ciągle jest ten sam: "przygotowanie w toku".
Grafa z tego roku będzie działać świetnie ale gdy wyjdzie Volta i Navi to twój procek może spowalniać kartę i będziesz miał "bottleneck". Twój komp z takim gtx 1070, 1080 byłby mega zaje*isty ;) Chciałbym takiego mieć...
Poza tym Unia miesza się tam gdzie ma interesy. Czepiają się Polski bo obecny rząd nie wypełnia ich rozkazów... Nie mówiąc o Nord Streamie gdzie unia ma podejście typu: "Co tam głupie polaczki będą nam mówić". BTW gratuluję Brytanii Brexitu bo nie będą musieli być pod batutą Niemiecką.
W Katalonii trwa "gra o szkołę" ;) Madryt kazał policjantom zamykać szkoły w których ma dojść do referendum niepodległościowe, a Katalończycy je okupują.
0
Wiedźmin 3 GOTY na przykład.
2
Jak ktoś chce to i tak nielegalnie zaopatrzy się w broń. Poza tym podczas wojny łatwiej jest przeżyć z bronią bo można obronić się przed bandytami i polować na zwierzynę.
0
Dziękuję za pocieszenie ;) Zawsze biorę za pobraniem gdy nie znam sklepu.
0
Kupował ktoś przez Internet w sklepie 4console?
Zamówiłem PES 18 ps4 z zapłatą przy odbiorze i od czwartku czekam na przesyłkę. Status ciągle jest ten sam: "przygotowanie w toku".
5
Ciekawe, czy Neymar jest zachwycony strefami no go zone w tym cudownym Paryżu ;)
1
Grafa z tego roku będzie działać świetnie ale gdy wyjdzie Volta i Navi to twój procek może spowalniać kartę i będziesz miał "bottleneck". Twój komp z takim gtx 1070, 1080 byłby mega zaje*isty ;) Chciałbym takiego mieć...
0
Ważniejsi są ludzie, a nie konstytucja. Poza tym strzelanie do ludzi protestujących i pałowanie ich nie jest zgodne z konstytucją.
4
Poza tym Unia miesza się tam gdzie ma interesy. Czepiają się Polski bo obecny rząd nie wypełnia ich rozkazów... Nie mówiąc o Nord Streamie gdzie unia ma podejście typu: "Co tam głupie polaczki będą nam mówić".
BTW gratuluję Brytanii Brexitu bo nie będą musieli być pod batutą Niemiecką.
4
Powiedz to @Hoeniker i @MateoRenzi :)
0
Bo władze tamtej ligi powiedziały, że w przypadku niepodległości przyjmą Barcelonę do siebie ;)
0
No tak zapomniałem o kasie :)
0
Wyzysk? Niemcy bardziej wyzyskiwali te tereny. Poza tym gwara śląska jest bardzo podobna do języka polskiego.
0
A jak La Liga się nie zgodzi? lub Katalonia odmówi Barcelonie gry w lidze hiszpańskiej?
1
Jeśli Katalonia by się odłączyła to będą nas czekać hity ligi katalońskiej np. Barca-Espanyol lub Barca-Girona ;)
0
Ale chyba nie jesteś za włączeniem Śląska do Niemiec lub utworzeniem państwa Śląsk?
0
Hiszpańska policja otworzyła ogień wobec protestujących w obronie urn wyborczych(kule były gumowe). Dwie osoby ranne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A jak z PO można rozmawiać o czymkolwiek? No chyba, że o prywatyzacji całej Polski...
0
Komunistom więcej się nie należy. Czemu mają dostawać więcej od swoich ofiar...
0
Akurat to ma nie dotyczyć sportowców.
1
Liverpool(fifa 17) i ściągnąłem: Dele Alliego, Lemara, Dahouda, Rashforda i jakiegoś Szweda,
0
Jak handlujecie w FUT? Kiedyś w to grałem ale z racji obecnego netu z pingiem 600-750 ms przestałem.
0
Hokejowe wyniki w tej fifie. W prawdziwym futbolu wyniki takie jak 4:4, 6:4, 8:5 zdarzają się rzadko.
0
W Katalonii trwa "gra o szkołę" ;) Madryt kazał policjantom zamykać szkoły w których ma dojść do referendum niepodległościowe, a Katalończycy je okupują.
0
Ja wolę na "Kij w d...., obowiązek czy celowe wkurzanie innych?"
10
Co się tak spinasz ? Po prostu nie lubię Xboxa i ostatnio coraz bardziej fify więc zażartowałem sobie z Realu ;) Wyluzuj...
0
Ba, nawet jego duch zostanie na Emirates i będzie straszył kibiców 4 miejscem! ;)
0
Inne są emocje w Champions Cup(fifa), a inne w Champions League(PES) gdzie masz oryginalną muzyczkę, puchar, banery, scoreboardy itd.
7
I do tego na Xklocka...
5
"Snajper" Clinta Eastwooda