0

Najlepsza strona o tematyce piłkarskiej na świecie!
Redakcjo dziękuję za waszą działalność!

16

Barcainfo i Don Corleone zwyciężyli w ZP Fcbarca.com(Don dostanie redakcyjną ZP).
Gratuluję Panom! :)

2

Nie obchodzę i nie biorę udziału w dekorowaniu.
Uważam, że jest to bezsensowne "święto" sprowadzone z zagranicy(jestem tradycjonalistą). Poza tym każdy robi co uważa...

0

Janusze footballu z Pogoni Szczecin dostali w d... 3:0 od Śląska Wrocław. Nice 1 liga is coming...

0

To jest Rita ;) Z reguły boi się mnie ale dała sobie zrobić zdjęcie.

0

Czy jak zainstaluję nowego OP w PES 18 to będę musiał zaczynać od nowa karierę? Jeszcze chciałbym się dowiedzieć jak usunąć stary OP.

0

Może wybicie barku? Mogłeś też naderwać sobie ścięgno. Najlepiej pójdź do lekarza po prostu.

0

Chcę zrobić karierę menedżera Xavim w PES 2018 FC Barceloną.
Jak myślicie kogo Xavi chciałby sprowadzić gdyby teraz był trenerem?

0

Visca el Kurski(chociaż ten jeden raz ) ;)

1

Aż mi się Gothic przypomniał ;) Ach te czasy z Bezimiennym...

0

Zapomniałem ;)

0

Coś sugerujesz? Dwunastokąt? ;)

1

Ktoś musi zarządzać "mafią". Raz Ojciec Chrzestny raz Ney senior ;)

0

Nie dziwię się bo obiad był pyszny ;)

1

Krokiety z kapustą i grzybami oraz fasolka w szynce parmeńskiej i sałatka z pomidorami,fetą i jogurtem.

0

Nie wiem o co tam chodzi. Niby trener super ekstra(jak na warunki ekstraklasy), a tu klapa. Transfery to też żenada(Japońce,Węgrzy i nie wiadomo kto jeszcze). Jak byli w mojej szkole to mówili, że ich forma jest lekko mówiąc niezadowalająca i będą walczyć bo ich marzeniem jest mistrzostwo. Jak tak dalej pójdzie to to będą mogli sobie pomarzyć o ekstraklasie...

0

To co gra Pogoń Szczecin w tym sezonie to nie mam słów... Może uwielbiają 1 ligę i chcą szybko do niej wrócić. Na szczęście zamiast oglądać tę masakrację na stadionie spędziłem sobotę ze znajomymi w domu.

1

Największy przemysł stoczniowy?! O żesz w mordę lepiej zdejmij okulary vr lub odłącz się od Matrixa. Pozatym wy zawsze pitolicie o konstytucji, a PO ma to w dupie bo kasa się tylko liczy. Byle się nachapać.
Dobranoc bo ta pora Ci nie służy, a nie chcę bana wyłapać od "poprawnych" osób.

0

Daruj sobie. Jak tak kochasz Komora to nie ma sensu drążyć tematu.

1

A PO odpowie za demontaż przemysłu stoczniowego, sprzedaż kraju, uzależnianie energetyczne od Rosji itd. Po drugie nie atakuj bo on nie odpowie tylko partia na którą on zagłosował jak już...

3

Był pośmiewiskiem, gadał o bigosie, nosił czekoladowego orła, gadał takie głupoty jak: "Chodź, szogunie!", "Dla mnie jest ważniejsze pytanie, dlaczego w ogóle jechał taki bizantyjski orszak do tego Smoleńska.", "Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były… kaszaloty.", "Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30 metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera.", O Jaruzelu:"Jako zwierzchnik Sił Zbrojnych żegnam zasłużonego żołnierza frontowego, który na polu walki z hitlerowskim najeźdźcą dał dowody żołnierskiego męstwa i poświęcenia dla ojczyzny."

0

Lepszy Mel niż Chińczycy bo przynajmniej jest fajnym reżyserem i aktorem(jednym z moich ulubionych).

5

Twoja też strasznie merytoryczna...

3

Tusk to pierdoła ganiająca tak jak mu Merkel zagra. Jego poziom angielskiego to dramat. Komorowski to krótko mówiąc "Kotylionik i Balonik" i lepiej żeby pichcił bigos w Polsce...

2

Ciekawe czy będą walczyć tak jak Gibson w filmie "Patriota" lub konać na boisku tak jak w "Pasji" ;)

1

Z grzybkami ;)

0

Barto woli tridente Dembele-Alcacer-Aduriz lub Deulofeu-Alcacer-Dembele :)

1

Właśnie przez tego pana w nicku obniżyliśmy sobie innowacyjność. Upadek przemysłu stoczniowego na pewno nam zaszkodził bo był to przemysł perspektywiczny, a rząd postanowił go zniszczyć całkowicie bo Niemcom przeszkadzało. Teraz zostały tylko śmieszne teksty polityków PO np. stocznie same upadły, nie mogliśmy im pomóc bo to nie zgodne z UE (Niemcy tak robili i nikt się nie czepiał), teraz mój ulubiony: przemysł ten był w kryzysie i dzięki sprzedaży kryzys został zażegnany(Niemcy pomogli i teraz praktycznie nie mają konkurencji).

2

Chyba ciemne, mafijne czasy sprzedawania zakładów, uzależniania się od Rosji i kupowania złomu :) Chyba, że żartowałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?