Dybala strzelił focha, że Messi zajmuje jego pozycję, a on na niej najlepiej się czuje. Jeśli chodzi o Icardiego to nie rozumiem tej decyzji Sampaoliego.
Tu chodzi o gównianą pomoc, która nie nadąża za atakiem. Obrona działa ale d... nie urywa. Nie wiem jak to poskładać. Może Sampaoli ma jakiś pomysł ale dostał za mało czasu by go wdrożyć. Gdyby zatrudnili go przed Martino i Bauzą to może byłoby lepiej.
Ja słyszałem, że będzie grała w lidze juniorów starszych i mój kolega będzie rywalizował z Messim na boisku ;) FC Barcelona vs Mierzynianka! Wielkie Derby!
Możesz mieć wolny RAM (np. ddr2), zawalony dysk jakimś wirusami, czy śmieciowymi programami, zawalone chłodzenie itd. Poza tym ta karta nie nadaje się do nowych gier bo ma za mało VRAM. Do dobrych wrażeń w Wieśku przydałby się nowy komp np. z gtx 1050 /1050 Ti
0
Może Martial zamiast Coutinho? Co o tym myślicie?
0
Lub chcą grać z vr.
2
Snajper Clinta Eastwooda, Furia, Gran Torino, Whiplash.
0
Tylko jego premia w porównaniu do dotacji Kataru dla P$G i innych wałków to pikuś więc należałoby wywalić P$G z LM.
1
Wyobrażasz sobie co z takim Neymarkiem zrobiłby taki trener ds. motywacji ? Puyol by go tak ustawił, że chodziłby jak szwajcarski zegarek ;)
0
Polecasz jakiegoś? Mam jakiś tam ale nie wiem jaki najlepszy.
1
Albo Tiger Red White L ;)
0
Czy w PES 2018 jest RB Lipsk?
0
Ja zamówiłem Pro Evo ale kurier ma to w d.... i czekam już tydzień ;)
0
Powinno wejść. Tylko Kosowa nie jestem pewny.
4
Chyba, że Puyol jako trener ds. sportowych i motywacji.
11
Jednak wolę Szpakowskiego od "złotoustego" Hajto, który gada takie pierdoły, że głowa mała. Borek też jest słaby. TVP>Truskawka na torcie ;)
1
Poza tym chciałbym zobaczyć Piłkarsony w Rosji ;)
0
Czyli fifa logic ;)
0
Musisz wczytać ostatniego save'a. Jeśli takiego nie masz to chyba będziesz musiał grać od początku ;) Chyba, że poczekasz na aktualizację fify.
0
Jaaaaak? Radek 7770? Athlon? Dobrze, że działa ale jestem zaskoczony ;)
3
A jej żart był taki śmieszny, że hoho...
Poza tym ta dziennikarka reprezentuje bardzo niski poziom. W końcu poziom GW.
0
Dybala strzelił focha, że Messi zajmuje jego pozycję, a on na niej najlepiej się czuje.
Jeśli chodzi o Icardiego to nie rozumiem tej decyzji Sampaoliego.
1
Najwyżej zagrasz sobie mundial z Messim na konsoli ;)
0
Dobry jest tylko atak i bramkarz.
1
Tu chodzi o gównianą pomoc, która nie nadąża za atakiem. Obrona działa ale d... nie urywa. Nie wiem jak to poskładać. Może Sampaoli ma jakiś pomysł ale dostał za mało czasu by go wdrożyć. Gdyby zatrudnili go przed Martino i Bauzą to może byłoby lepiej.
0
Zachodniopomorskie
0
Mi prąd wysiadł i właczyłem tv gdy nasi prowadzili już 3:0.
1
http://aliez.me/live/po3hnj677od5y5/
0
Ja słyszałem, że będzie grała w lidze juniorów starszych i mój kolega będzie rywalizował z Messim na boisku ;) FC Barcelona vs Mierzynianka! Wielkie Derby!
0
Po prostu mamy właściwego człowieka na właściwym miejscu, a nie Smudy, Fornaliki i inne głupoty ;)
0
Działały ale teraz się popieprzyły.
0
Mi też wytłumaczysz? Serio nie wiem ;)
0
Meczosy.pl, f-soccer
1
Możesz mieć wolny RAM (np. ddr2), zawalony dysk jakimś wirusami, czy śmieciowymi programami, zawalone chłodzenie itd.
Poza tym ta karta nie nadaje się do nowych gier bo ma za mało VRAM. Do dobrych wrażeń w Wieśku przydałby się nowy komp np. z gtx 1050 /1050 Ti