Masz rację. Pomyliłem się ;) Chodziło głównie o to, że Ney robi awanturę o pierdoły np. Był rzut wolny Ney był przy piłce, a Cavani również zaczął biec do piłki.
Ostatnio w szatni prawie się pobili ;) Marquinhos i Dani Alves ich rozdzielali. Cavani się wygłupia, a Neymar zachowuje się jakby miał za przeproszeniem kija w tyłku.
Kampania całkiem niezła, dobra grafa, multi też jest ok. Można płacić ale da się konkurować nie płacąc ani grosza(mam dobrą broń i nic nie płaciłem), dużo klas postaci(sniper, bounty hunter, heavy, saper, assault, recon idt.).
Wiesz, że są wyświetlane dzięki chemtrails, które wytwarzają specjalną powłokę trując jednocześnie by nie rodziło się zbyt dużo ludzi? Planety są wyświetlane za pomocą "globalnego laseru" z programu blue beam ;) Uważajmy bo jeszcze nam AntyChrysta wyświetlą!
Dron uderzeniowy polskiej firmy zbudowany przy współpracy z Ukrainą:
Najpierw wylatuje dron zwiadowczy, który może latać na wysokości 4 km z prędkością ponad 100 km/h przez 3 godziny, a potem dron z głowicą wysadza cel w powietrze.
Faktycznie bez sensu ta ankieta ;) Ostatnio grałem w demo PES 2018 i u youtuberów pełna gra wygląda o wiele lepiej. Nawet ta plastikowa murawa zaczyna przypominać rzeczywistą.
Obecnie laptopy z wyższej półki zaczynają się od 8000 zł. Laptop za mniej 3300 w ogóle nie nadają się do najnowszych gier(Wiesiek 3, MS:Andromeda i inne jeszcze lepsze gry), chyba, że będziesz grał w FM-a i w fifę/PES-a oraz starsze gry). Już lepiej wydać to na pc(np. taki : https://ithardware.pl/poradniki/polecane_zestawy_komputerowe_na_wrzesien_2017-3683-5.html) Taki zestaw miażdży te Lenovo z gtx 1050.
Odpaliłem dzisiaj demo PES-a 2018 na ps4 pro i jestem zadowolony. Camp Nou po prostu genialne(hymn Barcy, kartoniada, otoczenie wokół stadionu i tunele), Signal Iduna Park też dobrze zrobionu, gameplay dobry ale jeśli chodzi o obronę to fifa lepsza, trawa "plastikowa" i zbyt sztuczna(oby były jakieś mody), komentarzu nie ocenię bo w demie go nie było. Powtórki wyglądają dobrze tak samo jak radość niektórych piłkarzy(np. Gabriel Jesus podbiega do kamery i ją całuje).
0
Zgadzam się z tobą ;) tylko chciałem poszukać czegoś innego dla odmiany.
0
Zawsze są jakieś perełki ale ciężko je znaleźć. Szczególnie gdy króluje pop i "muzyka" elektroniczna.
0
Podajcie parę nowych rockowych/metalowych/rap-rockowych utworów lub zespołów.
Oto moje propozycje : Royal Blood :
5
Jak byłem w 2013 roku to byłem świadkiem manity Barcelona 5:1 Osasuna Pampeluna.
Oby dzięki tobie wygrali tyle samo lub wyżej ;)
1
Masz rację. Pomyliłem się ;) Chodziło głównie o to, że Ney robi awanturę o pierdoły np. Był rzut wolny Ney był przy piłce, a Cavani również zaczął biec do piłki.
0
Ostatnio w szatni prawie się pobili ;) Marquinhos i Dani Alves ich rozdzielali. Cavani się wygłupia, a Neymar zachowuje się jakby miał za przeproszeniem kija w tyłku.
0
Kampania całkiem niezła, dobra grafa, multi też jest ok. Można płacić ale da się konkurować nie płacąc ani grosza(mam dobrą broń i nic nie płaciłem), dużo klas postaci(sniper, bounty hunter, heavy, saper, assault, recon idt.).
0
Wg. armii jest to prowokacja...
0
Gra ktoś w Modern Combat 5 na Androidzie?
Jeśli tak to załóżmy drużynę LA Rambli ;)
0
Podczas ćwiczeń Zapad 2017 doszło do przypadkowego ostrzelania ludzi przez helikopter:
Nikt nie zginął na szczęście.
0
Musisz się pomęczyć ;) Innej rady nie ma.
0
Masz za słabego kompa... Ja mam gtx 660m oraz i5m i fifa 16 działa mi na medium, a co dopiero twój komp i najnowszy PES.
0
Procek jest do d..., karta graficzna to też makabra. Tyle mogę powiedzieć ;)
Podaj jeszcze model lapka.
0
Podaj nazwę karty graficznej i procka oraz typ komputera(PC,laptop).
1
Wiesz, że są wyświetlane dzięki chemtrails, które wytwarzają specjalną powłokę trując jednocześnie by nie rodziło się zbyt dużo ludzi? Planety są wyświetlane za pomocą "globalnego laseru" z programu blue beam ;) Uważajmy bo jeszcze nam AntyChrysta wyświetlą!
0
Pisz na priva ;)
0
Dron uderzeniowy polskiej firmy zbudowany przy współpracy z Ukrainą:
Najpierw wylatuje dron zwiadowczy, który może latać na wysokości 4 km z prędkością ponad 100 km/h przez 3 godziny, a potem dron z głowicą wysadza cel w powietrze.
0
Modern Combat 5. Jak ściągniesz to będziemy mogli grać razem w drużynie ;) Mam już broń z autocelowaniem.
0
Na przykład XOne uniemożliwia modowanie PES-a.
1
Faktycznie bez sensu ta ankieta ;) Ostatnio grałem w demo PES 2018 i u youtuberów pełna gra wygląda o wiele lepiej. Nawet ta plastikowa murawa zaczyna przypominać rzeczywistą.
0
Obecnie laptopy z wyższej półki zaczynają się od 8000 zł. Laptop za mniej 3300 w ogóle nie nadają się do najnowszych gier(Wiesiek 3, MS:Andromeda i inne jeszcze lepsze gry), chyba, że będziesz grał w FM-a i w fifę/PES-a oraz starsze gry). Już lepiej wydać to na pc(np. taki : https://ithardware.pl/poradniki/polecane_zestawy_komputerowe_na_wrzesien_2017-3683-5.html)
Taki zestaw miażdży te Lenovo z gtx 1050.
0
Chodzi o rozgrywanie meczów, a nie tylko i wyłącznie zarządzanie klubem w FM-ie. Chodzi mi o to, która gra bardziej przypomina mecz piłki nożnej.
1
Acer Predator Helios 300 4299 zł
SMART7 ANTHE GX15C-5 G1 3610 zł
LENOVO Y520-15 i5 GTX 1050 3290 zł
Lenovo Legion Y520-15IKBM 5470 zł
0
Która gra piłkarska jest lepsza pod względem gameplay-u i realistyczności?
http://www.strawpoll.me/13948221/r
1
Jeszcze nie słyszałem st w fifie. Z nowych gier piłkarskich grałem na razie w PES 2018 demo.
0
Piosenka z reklamy legend w nowej fifie.
Co o niej myślicie? Mi się bardzo podoba ten zespół.
1
Odpaliłem dzisiaj demo PES-a 2018 na ps4 pro i jestem zadowolony. Camp Nou po prostu genialne(hymn Barcy, kartoniada, otoczenie wokół stadionu i tunele), Signal Iduna Park też dobrze zrobionu, gameplay dobry ale jeśli chodzi o obronę to fifa lepsza, trawa "plastikowa" i zbyt sztuczna(oby były jakieś mody), komentarzu nie ocenię bo w demie go nie było. Powtórki wyglądają dobrze tak samo jak radość niektórych piłkarzy(np. Gabriel Jesus podbiega do kamery i ją całuje).
0
Co się stało z Dembouzem?
0
Może od razu 80 lat. Co Ci po emeryturze jak wszystko Cię boli i nie masz radości z życia.
0
Meczosy.pl, Soccer Streams Reddit