Dron uderzeniowy polskiej firmy zbudowany przy współpracy z Ukrainą:
Najpierw wylatuje dron zwiadowczy, który może latać na wysokości 4 km z prędkością ponad 100 km/h przez 3 godziny, a potem dron z głowicą wysadza cel w powietrze.
Faktycznie bez sensu ta ankieta ;) Ostatnio grałem w demo PES 2018 i u youtuberów pełna gra wygląda o wiele lepiej. Nawet ta plastikowa murawa zaczyna przypominać rzeczywistą.
Obecnie laptopy z wyższej półki zaczynają się od 8000 zł. Laptop za mniej 3300 w ogóle nie nadają się do najnowszych gier(Wiesiek 3, MS:Andromeda i inne jeszcze lepsze gry), chyba, że będziesz grał w FM-a i w fifę/PES-a oraz starsze gry). Już lepiej wydać to na pc(np. taki : https://ithardware.pl/poradniki/polecane_zestawy_komputerowe_na_wrzesien_2017-3683-5.html) Taki zestaw miażdży te Lenovo z gtx 1050.
Odpaliłem dzisiaj demo PES-a 2018 na ps4 pro i jestem zadowolony. Camp Nou po prostu genialne(hymn Barcy, kartoniada, otoczenie wokół stadionu i tunele), Signal Iduna Park też dobrze zrobionu, gameplay dobry ale jeśli chodzi o obronę to fifa lepsza, trawa "plastikowa" i zbyt sztuczna(oby były jakieś mody), komentarzu nie ocenię bo w demie go nie było. Powtórki wyglądają dobrze tak samo jak radość niektórych piłkarzy(np. Gabriel Jesus podbiega do kamery i ją całuje).
0
Dron uderzeniowy polskiej firmy zbudowany przy współpracy z Ukrainą:
Najpierw wylatuje dron zwiadowczy, który może latać na wysokości 4 km z prędkością ponad 100 km/h przez 3 godziny, a potem dron z głowicą wysadza cel w powietrze.
0
Modern Combat 5. Jak ściągniesz to będziemy mogli grać razem w drużynie ;) Mam już broń z autocelowaniem.
0
Na przykład XOne uniemożliwia modowanie PES-a.
1
Faktycznie bez sensu ta ankieta ;) Ostatnio grałem w demo PES 2018 i u youtuberów pełna gra wygląda o wiele lepiej. Nawet ta plastikowa murawa zaczyna przypominać rzeczywistą.
0
Obecnie laptopy z wyższej półki zaczynają się od 8000 zł. Laptop za mniej 3300 w ogóle nie nadają się do najnowszych gier(Wiesiek 3, MS:Andromeda i inne jeszcze lepsze gry), chyba, że będziesz grał w FM-a i w fifę/PES-a oraz starsze gry). Już lepiej wydać to na pc(np. taki : https://ithardware.pl/poradniki/polecane_zestawy_komputerowe_na_wrzesien_2017-3683-5.html)
Taki zestaw miażdży te Lenovo z gtx 1050.
0
Chodzi o rozgrywanie meczów, a nie tylko i wyłącznie zarządzanie klubem w FM-ie. Chodzi mi o to, która gra bardziej przypomina mecz piłki nożnej.
1
Acer Predator Helios 300 4299 zł
SMART7 ANTHE GX15C-5 G1 3610 zł
LENOVO Y520-15 i5 GTX 1050 3290 zł
Lenovo Legion Y520-15IKBM 5470 zł
0
Która gra piłkarska jest lepsza pod względem gameplay-u i realistyczności?
http://www.strawpoll.me/13948221/r
1
Jeszcze nie słyszałem st w fifie. Z nowych gier piłkarskich grałem na razie w PES 2018 demo.
0
Piosenka z reklamy legend w nowej fifie.
Co o niej myślicie? Mi się bardzo podoba ten zespół.
1
Odpaliłem dzisiaj demo PES-a 2018 na ps4 pro i jestem zadowolony. Camp Nou po prostu genialne(hymn Barcy, kartoniada, otoczenie wokół stadionu i tunele), Signal Iduna Park też dobrze zrobionu, gameplay dobry ale jeśli chodzi o obronę to fifa lepsza, trawa "plastikowa" i zbyt sztuczna(oby były jakieś mody), komentarzu nie ocenię bo w demie go nie było. Powtórki wyglądają dobrze tak samo jak radość niektórych piłkarzy(np. Gabriel Jesus podbiega do kamery i ją całuje).
0
Co się stało z Dembouzem?
0
Może od razu 80 lat. Co Ci po emeryturze jak wszystko Cię boli i nie masz radości z życia.
0
Meczosy.pl, Soccer Streams Reddit
0
KE to stan umysłu ;) Nic im już nie pomoże.
0
Racja zapomniałem o Vidalu, który dobrze się tam sprawdza, ale nie... wepchnijmy Roberto tam gdzie nie chce, jest słaby i się nie sprawdza. Why not?!
0
Czemu akurat 70? Powinno być mniej ale jak ktoś chce to może pracować dłużej.
0
Chyba 200 cm ;)
0
To po ch... ściągneli Semedo! Roberto miał być w pomocy, a nie w obronie gdzie sobie słabo radzi. Nie rozumiem tego... :)
0
Bo jest po prostu lepsza. Pojedynek P$G vs AS Monaco jest o wiele ciekawszy niż FC Porto vs Benfica.
0
Ile ma nasza "najlepsza" ekstraklapa?
0
Snickers. Nie jesteś sobą, kiedy jesteś głodny ;)
0
Mam parę pytań do posiadaczy PES-a 2018 grających w master league.
0
Meczosy.pl, Soccer Streams Reddit
0
Ja ma dość długie palce i klawiatura mnie denerwowała chociaż wygrałem parę razy LM w PeSie Barcą ;)
0
Poszukaj na yt.
0
Ja grałem parę lat temu w PES-a na klawie i przerzuciłem się na Fifę graną na padzie bardzo łatwo i szybko.
0
Wiem ;) Chodzi mi o to, że chciałbym zobaczyć "swój" skład.
3
Animowany filmik "Niezwyciężeni"IPN-u:
0
Wolę taki skład: Niemiec
Portugalczyk Hiszpan Francuz Hiszpan
Hiszpan Portugalczyk Hiszpan
Francuz Urugwajczyk Messijczyk