0

Dron uderzeniowy polskiej firmy zbudowany przy współpracy z Ukrainą:


Najpierw wylatuje dron zwiadowczy, który może latać na wysokości 4 km z prędkością ponad 100 km/h przez 3 godziny, a potem dron z głowicą wysadza cel w powietrze.

0

Modern Combat 5. Jak ściągniesz to będziemy mogli grać razem w drużynie ;) Mam już broń z autocelowaniem.

0

Na przykład XOne uniemożliwia modowanie PES-a.

1

Faktycznie bez sensu ta ankieta ;) Ostatnio grałem w demo PES 2018 i u youtuberów pełna gra wygląda o wiele lepiej. Nawet ta plastikowa murawa zaczyna przypominać rzeczywistą.

0

Obecnie laptopy z wyższej półki zaczynają się od 8000 zł. Laptop za mniej 3300 w ogóle nie nadają się do najnowszych gier(Wiesiek 3, MS:Andromeda i inne jeszcze lepsze gry), chyba, że będziesz grał w FM-a i w fifę/PES-a oraz starsze gry). Już lepiej wydać to na pc(np. taki : https://ithardware.pl/poradniki/polecane_zestawy_komputerowe_na_wrzesien_2017-3683-5.html)
Taki zestaw miażdży te Lenovo z gtx 1050.

0

Chodzi o rozgrywanie meczów, a nie tylko i wyłącznie zarządzanie klubem w FM-ie. Chodzi mi o to, która gra bardziej przypomina mecz piłki nożnej.

1

Acer Predator Helios 300 4299 zł

SMART7 ANTHE GX15C-5 G1 3610 zł

LENOVO Y520-15 i5 GTX 1050 3290 zł

Lenovo Legion Y520-15IKBM 5470 zł

0

Która gra piłkarska jest lepsza pod względem gameplay-u i realistyczności?
http://www.strawpoll.me/13948221/r

1

Jeszcze nie słyszałem st w fifie. Z nowych gier piłkarskich grałem na razie w PES 2018 demo.

0



Piosenka z reklamy legend w nowej fifie.

Co o niej myślicie? Mi się bardzo podoba ten zespół.

1

Odpaliłem dzisiaj demo PES-a 2018 na ps4 pro i jestem zadowolony. Camp Nou po prostu genialne(hymn Barcy, kartoniada, otoczenie wokół stadionu i tunele), Signal Iduna Park też dobrze zrobionu, gameplay dobry ale jeśli chodzi o obronę to fifa lepsza, trawa "plastikowa" i zbyt sztuczna(oby były jakieś mody), komentarzu nie ocenię bo w demie go nie było. Powtórki wyglądają dobrze tak samo jak radość niektórych piłkarzy(np. Gabriel Jesus podbiega do kamery i ją całuje).

0

Co się stało z Dembouzem?

0

Może od razu 80 lat. Co Ci po emeryturze jak wszystko Cię boli i nie masz radości z życia.

0

Meczosy.pl, Soccer Streams Reddit

0

KE to stan umysłu ;) Nic im już nie pomoże.

0

Racja zapomniałem o Vidalu, który dobrze się tam sprawdza, ale nie... wepchnijmy Roberto tam gdzie nie chce, jest słaby i się nie sprawdza. Why not?!

0

Czemu akurat 70? Powinno być mniej ale jak ktoś chce to może pracować dłużej.

0

Chyba 200 cm ;)

0

To po ch... ściągneli Semedo! Roberto miał być w pomocy, a nie w obronie gdzie sobie słabo radzi. Nie rozumiem tego... :)

0

Bo jest po prostu lepsza. Pojedynek P$G vs AS Monaco jest o wiele ciekawszy niż FC Porto vs Benfica.

0

Ile ma nasza "najlepsza" ekstraklapa?

0



Snickers. Nie jesteś sobą, kiedy jesteś głodny ;)

0

Mam parę pytań do posiadaczy PES-a 2018 grających w master league.

0

Meczosy.pl, Soccer Streams Reddit

0

Ja ma dość długie palce i klawiatura mnie denerwowała chociaż wygrałem parę razy LM w PeSie Barcą ;)

0

Poszukaj na yt.

0

Ja grałem parę lat temu w PES-a na klawie i przerzuciłem się na Fifę graną na padzie bardzo łatwo i szybko.

0

Wiem ;) Chodzi mi o to, że chciałbym zobaczyć "swój" skład.

3

Animowany filmik "Niezwyciężeni"IPN-u:

0

Wolę taki skład: Niemiec

Portugalczyk Hiszpan Francuz Hiszpan

Hiszpan Portugalczyk Hiszpan

Francuz Urugwajczyk Messijczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?