Ciekawe skąd to wziąłeś. Messi jest Argentyńczykiem i obywatelstwo tego nie zmienia. Dalej gra dla swojego ojczystego kraju. Ty chodziło o najlepszych rodowitych Hiszpanów, a nie tylko obywateli.
Niech Barca i Messi wrócą do fify! Czemu przeszli to plasticzkowego PES-a z paroma odwzorowanymi stadionami i tylko niektórymi realistycznymi piłkarzami :(
1
Może on zamiast Cou w następnym oknie?
Wg. mnie byłby idealny.
0
No tak zapomniałem, że to EA.
0
Czemu po aktualizacji składów w Fifie 17 ps4 Neymar dalej jest w Barcelonie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cou musi uciekać z tonącej łodzi "Liverpool" ;)
0
Bo kraje z których pochodzą te kluby są zjednoczone z Anglią.
0
Komentarz usunięty
0
Łańcuch Symulkowy się tworzy.
0
"Krul Symulek" ;)
5
Benzyna słaby jest teraz.
0
Komentarz usunięty
1
Mają rację. RB Lipsk to sztuczny twór redbulla...
0
Ciekawe skąd to wziąłeś. Messi jest Argentyńczykiem i obywatelstwo tego nie zmienia. Dalej gra dla swojego ojczystego kraju. Ty chodziło o najlepszych rodowitych Hiszpanów, a nie tylko obywateli.
0
Chodzi o coraz większą radykalizację młodzieży.
0
Żartujesz? Jeśli nie to jest Argentyńczykiem.
0
On nie jest Hiszpanem.
1
Poza tym Maroko teraz jest niebezpieczne bo tam jest kolebka ekstremistów.
3
Wstać z wózka, znaleźć sobie dziewczynę i podróżować z nią po świecie ;)
0
Ja się dałem zrobić w bambuko i gram na pro na rzutniku HD. Ale płynność przy U4,RoTTR i wd2 jest.
3
Oby wybrali Amerykę płn. Islamskim krajom się nie należy!
0
Pro ma lepszą grafę bo w vr jest różnica względem ps4. Obsługuje większe rozdzielczości i gry są bardziej płynne z trybem turbo.
1
Pro jest do vr i "4k", a Slim jest po prostu mniej hałaśliwą i mniej awaryjną konsolą od ps4 fat.
1
Google planuje zakup działu mobilnego HTC. Wszystko za sprawą najgorszych od 13 lat wyników.
[Digitimes]
2
Najlepsi bramkarze w PES 2018
https://mobile.twitter.com/officialpes/status/905807887506669568?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fpssite.com%2Fnews%2F58534%2Fpes-2018-20-najlepszych-bramkarzy.html
0
Moja mama pisała z biologii zamiast z matmy.
0
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ;) Faktycznie nie mam czym się stresować, tylko trzeba robić zadanie za zadaniem.
0
Podstawowa ale mam trochę stracha ;) Nie jestem zły z matmy ale mam amnezję czasami.
0
Jak przygotowywaliście się do matury z matmy? Jakoś nie mogę się zmobilizować ;)
0
Ja też ale to PES logic.
1
Niech Barca i Messi wrócą do fify! Czemu przeszli to plasticzkowego PES-a z paroma odwzorowanymi stadionami i tylko niektórymi realistycznymi piłkarzami :(