1

Może on zamiast Cou w następnym oknie?
Wg. mnie byłby idealny.

0

No tak zapomniałem, że to EA.

0

Czemu po aktualizacji składów w Fifie 17 ps4 Neymar dalej jest w Barcelonie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cou musi uciekać z tonącej łodzi "Liverpool" ;)

0

Bo kraje z których pochodzą te kluby są zjednoczone z Anglią.

0

Komentarz usunięty

0

Łańcuch Symulkowy się tworzy.

0

"Krul Symulek" ;)

5

Benzyna słaby jest teraz.

0

Komentarz usunięty

1

Mają rację. RB Lipsk to sztuczny twór redbulla...

0

Ciekawe skąd to wziąłeś. Messi jest Argentyńczykiem i obywatelstwo tego nie zmienia. Dalej gra dla swojego ojczystego kraju. Ty chodziło o najlepszych rodowitych Hiszpanów, a nie tylko obywateli.

0

Chodzi o coraz większą radykalizację młodzieży.

0

Żartujesz? Jeśli nie to jest Argentyńczykiem.

0

On nie jest Hiszpanem.

1

Poza tym Maroko teraz jest niebezpieczne bo tam jest kolebka ekstremistów.

3

Wstać z wózka, znaleźć sobie dziewczynę i podróżować z nią po świecie ;)

0

Ja się dałem zrobić w bambuko i gram na pro na rzutniku HD. Ale płynność przy U4,RoTTR i wd2 jest.

3

Oby wybrali Amerykę płn. Islamskim krajom się nie należy!

0

Pro ma lepszą grafę bo w vr jest różnica względem ps4. Obsługuje większe rozdzielczości i gry są bardziej płynne z trybem turbo.

1

Pro jest do vr i "4k", a Slim jest po prostu mniej hałaśliwą i mniej awaryjną konsolą od ps4 fat.

1

Google planuje zakup działu mobilnego HTC. Wszystko za sprawą najgorszych od 13 lat wyników.
[Digitimes]

0

Moja mama pisała z biologii zamiast z matmy.

0

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ;) Faktycznie nie mam czym się stresować, tylko trzeba robić zadanie za zadaniem.

0

Podstawowa ale mam trochę stracha ;) Nie jestem zły z matmy ale mam amnezję czasami.

0

Jak przygotowywaliście się do matury z matmy? Jakoś nie mogę się zmobilizować ;)

0

Ja też ale to PES logic.

1

Niech Barca i Messi wrócą do fify! Czemu przeszli to plasticzkowego PES-a z paroma odwzorowanymi stadionami i tylko niektórymi realistycznymi piłkarzami :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?