27 sierpnia 2017, 21:23
0
W porządku.
27 sierpnia 2017, 21:19
Da się modować fifę 17 na ps4? Czy tylko Pes-a się da?
27 sierpnia 2017, 21:06
Wiem ale mogli chociaż wywalczyć częściową licencję.
27 sierpnia 2017, 21:03
Dlatego kupię PES-a 18 i zmoduję go bo na ps4 podobno się da.
27 sierpnia 2017, 20:59
3
OFICJALNIE: W Fifie 18 tak jak w 17 nie będzie Camp Nou! Z hiszpańskich będzie tylko Wanda(Atl.Madryt) i SB(Real). Pełna Lista: http://pssite.com/news/58339/fifa-18-lista-wszystkich-stadionow.html
27 sierpnia 2017, 20:16
Ile on ma kabli w chacie ;) Elektrownia w Barcelonie będzie musiała nowe bloki energetyczne zbudować by Dembele grał w FC Barcelonie.
27 sierpnia 2017, 20:05
1
Ja w poprzednim sezonie nie obejrzałem ani jednego meczu ekstraklapy.
27 sierpnia 2017, 17:25
Jak jest się szalonym dziaduniem to wszystko jest możliwe :)
27 sierpnia 2017, 17:14
Ozill,Fazio,Ersoy,Benatia,Masip odeszli. Przyszedł Dembele narazie.
26 sierpnia 2017, 23:17
Wywalę na bruk tych Ozillów i innych Faziów.
26 sierpnia 2017, 23:08
Ale szrot kupili : Ozill,Ersoy,Benatia,Jovanovic itd. Na szczęście jest Eriksen i Neymar oraz Courtois.
26 sierpnia 2017, 22:50
Jestem w 3 sezonie kariery Liverpoolem i mam propozycję z Barcelony, która w poprzednim sezonie wygrała LE. Zostać czy przejść?
26 sierpnia 2017, 20:38
Jakby napisał do gier to wybiłbym mu to z głowy.
26 sierpnia 2017, 20:36
Nie zastanowiłem się ;)
26 sierpnia 2017, 20:34
Komentarz usunięty przez użytkownika
Ale jakiego? Gamingowy,Biznesowy ,?
26 sierpnia 2017, 20:30
Nie bo trzeba poczekać na wyniki w sezonie ;) Na początku też hejtowałem LE, a FCB zdobyła tytuł.
26 sierpnia 2017, 20:09
Deulofeu ;)
26 sierpnia 2017, 20:07
Jak zagrał Gerard ?
26 sierpnia 2017, 15:47
Ostatnio jak grałem karierę Liverpoolem w fifie Barcelona wygrała.......Ligę Europy ;) Czyżby fifa zrobiła symulację efektu Bartka w zarządzie?
26 sierpnia 2017, 15:14
Jak ma się taki "zarząd" to co się dziwić! Barto przespał wiele talentów i okazji. Teraz musi kupować takich zawodników bo socios do dupy mu się dobierają ;) #CiaoBartomeu
26 sierpnia 2017, 15:08
Raczej nie. Chyba, że założył browar ;)
25 sierpnia 2017, 13:41
Szeryf zaaresztował Legionistów ;)
25 sierpnia 2017, 13:38
Ja pisałem o "hat-trick'u " i o dziurawej obronie Antonelli oraz o tym, że przydałby się jej Umtitti ;)
25 sierpnia 2017, 12:49
#WinaBartka ;)
25 sierpnia 2017, 11:19
Prawą też potrafi dobrze przywalić ;)
25 sierpnia 2017, 11:17
Dembele już oficjalnie w Barcelonie?
24 sierpnia 2017, 22:15
Antonella ma bardzo dziurawą obronę ;) Przydałby się jej Umtitti.
24 sierpnia 2017, 22:09
Ja też chętnie spróbuję twego trunku ;)
24 sierpnia 2017, 20:59
Mam nadzieję, że nie będzie jeźdzcem bez głowy jak Deulo i z zimną krwią będzie ośmieszał Real na SB.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
W porządku.
0
Da się modować fifę 17 na ps4? Czy tylko Pes-a się da?
0
Wiem ale mogli chociaż wywalczyć częściową licencję.
0
Dlatego kupię PES-a 18 i zmoduję go bo na ps4 podobno się da.
3
OFICJALNIE: W Fifie 18 tak jak w 17 nie będzie Camp Nou! Z hiszpańskich będzie tylko Wanda(Atl.Madryt) i SB(Real). Pełna Lista:
http://pssite.com/news/58339/fifa-18-lista-wszystkich-stadionow.html
0
Ile on ma kabli w chacie ;) Elektrownia w Barcelonie będzie musiała nowe bloki energetyczne zbudować by Dembele grał w FC Barcelonie.
1
Ja w poprzednim sezonie nie obejrzałem ani jednego meczu ekstraklapy.
3
Jak jest się szalonym dziaduniem to wszystko jest możliwe :)
0
Ozill,Fazio,Ersoy,Benatia,Masip odeszli. Przyszedł Dembele narazie.
0
Wywalę na bruk tych Ozillów i innych Faziów.
0
Ale szrot kupili : Ozill,Ersoy,Benatia,Jovanovic itd. Na szczęście jest Eriksen i Neymar oraz Courtois.
0
Jestem w 3 sezonie kariery Liverpoolem i mam propozycję z Barcelony, która w poprzednim sezonie wygrała LE. Zostać czy przejść?
0
Jakby napisał do gier to wybiłbym mu to z głowy.
0
Nie zastanowiłem się ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale jakiego? Gamingowy,Biznesowy ,?
0
Nie bo trzeba poczekać na wyniki w sezonie ;) Na początku też hejtowałem LE, a FCB zdobyła tytuł.
0
Deulofeu ;)
0
Jak zagrał Gerard ?
0
Ostatnio jak grałem karierę Liverpoolem w fifie Barcelona wygrała.......Ligę Europy ;) Czyżby fifa zrobiła symulację efektu Bartka w zarządzie?
0
Jak ma się taki "zarząd" to co się dziwić! Barto przespał wiele talentów i okazji. Teraz musi kupować takich zawodników bo socios do dupy mu się dobierają ;) #CiaoBartomeu
0
Raczej nie. Chyba, że założył browar ;)
3
Szeryf zaaresztował Legionistów ;)
0
Ja pisałem o "hat-trick'u " i o dziurawej obronie Antonelli oraz o tym, że przydałby się jej Umtitti ;)
1
#WinaBartka ;)
0
Prawą też potrafi dobrze przywalić ;)
0
Dembele już oficjalnie w Barcelonie?
3
Antonella ma bardzo dziurawą obronę ;) Przydałby się jej Umtitti.
1
Ja też chętnie spróbuję twego trunku ;)
0
Mam nadzieję, że nie będzie jeźdzcem bez głowy jak Deulo i z zimną krwią będzie ośmieszał Real na SB.