Bo tu nagle może się pojawić : Bartomeu nie pojawił się na spotkaniu z przedstawicielami BVB i zaognił całą sytuację wokół Dembele ;) Chyba bym po Bartka pojechał i siłą zawiózł go tam gdzie pieprz rośnie.
Gdyby Rosja według scenariusza BBC wprowadziła na Łotwę(członek NATO, któremu wg. doktryny NATO powinno pomóc w przypadku agresji) "zielone ludziki", zorganizowała
referendum i utworzyła tam autonomię to co byście zrobili będąc szefem NATO?
Ten "zarząd" porusza się jak dzieciak we mgle na rynku transferowym. Wydaje mu się, że coś osiągnie(Verratti,Coutinho,Dembele) na podstawie mgielnych przypuszczeń, a zderza się z "brutalną" rzeczywistością i nie potrafi sobie w niej poradzić(Paulinho) ...
2
Dlatego nie oglądam Ekstraklapy.
9
FC Barcelona zapłaci BVB €105m, reszta to zmienne. Dembele przyleci w niedzielę, prezentacja w poniedziałek. @gerardromero
0
Dembele jest młodszy i kiedyś może mu dorównać...
2
Mamy płakać nad nim? Przesadzasz trochę. Poza tym każdy nawet ze światowego topu musi się zgrać by grać świetnie.
1
Man City, Bayern(chyba, że grają z Realem), Chelsea i PSG.
0
Co tak wysoko? Brałeś coś?!
Logika Barto podpowiada mi 125 mln ;)
0
Podobno Schalke proponuje nam Goretzkę bo kontrakt się kończy i boją się, że Bayern się znowu wzmocni.
0
Są plotki o : Coutinho, Nabym K., Serim, nawet o Eriksenie słyszałem.
1
Ja też bo lubię BVB i Tottki.
0
Przewidziałem BVB i Tottki z Realem ;)
0
Jest to właśnie jego stacja.
0
Bo tu nagle może się pojawić : Bartomeu nie pojawił się na spotkaniu z przedstawicielami BVB i zaognił całą sytuację wokół Dembele ;) Chyba bym po Bartka pojechał i siłą zawiózł go tam gdzie pieprz rośnie.
3
Powinien sobie pomalować na bordowo-granatowo.
3
Byłoby śmiesznie gdyby wszyscy jego synowie byli piłkarzami w FC Barcelonie. Trzech Messich w składzie ;)
6
Podobno Messi strzelił kolejnego "gola" Antonelli!
To już hat-trick ;)
0
Mi wyszło Chelsea,Roma,Barcelona i CSKA. Grupa "pięknego" wygląda tak: Real,BVB,Tottki,Qarabağ.
4
Miał być Verratti,Dembele,Coutinho,Seri,Paulinho i Semedo. Jest Paulinho i Semedo więc naszemu "zarządowi" należy się trochę szacunku ;)
0
Bo mają dosyć Bartka i jego przekrętów. Trudno by się wkurzali na próbe wywalenia tej sitwy...
2
Seri ma mętlik w głowie: https://mobile.twitter.com/neurophate/status/900295008837931009
0
Nie bo usunie krzyż z herbu Barcelony by przypodobać się muzułmanom.
0
Może to Katarczycy zrobili ;)
1
Witaj w klubie. Jadłem dzisiaj z boczusiem i kiełbasą ;)
0
Bierz zestaw @CescFaba z Intelem.
0
Nie przeżyję dominacji Espanyolu w Katalonii ;)
1
Proszę bardzo.
1
http://www.dailymotion.com/video/x3q8go9
http://www.bbc.co.uk/guides/zpm8xsg
To jest taka symulacja brytyjskiej rady kryzysowej w formie pseudo-dokumentalnej ;) Pierwszy link to ten niedostępny filmik z drugiego linka.
9
Niby "zarząd" się nim interesuje.
0
Gdyby Rosja według scenariusza BBC wprowadziła na Łotwę(członek NATO, któremu wg. doktryny NATO powinno pomóc w przypadku agresji) "zielone ludziki", zorganizowała
referendum i utworzyła tam autonomię to co byście zrobili będąc szefem NATO?
0
Barto i Robert są największymi "Januszami Biznesu" na świecie! ;)
0
Ten "zarząd" porusza się jak dzieciak we mgle na rynku transferowym. Wydaje mu się, że coś osiągnie(Verratti,Coutinho,Dembele) na podstawie mgielnych przypuszczeń, a zderza się z "brutalną" rzeczywistością i nie potrafi sobie w niej poradzić(Paulinho) ...