1

Wiem ale to tylko moja opinia, że skład gotowy i wiem, że maestro Fernandez się nim nie interesuje. Jeśli chodzi o Draxlera to jest młody,perspektywiczny i możliwy do wyciągnięcia bo Verrattiego nam nie dorzucą(inaczej byliby frajerami).

0

Katar to w ogóle masakra. Nawet traktują budowlańców jak niewolników by wybudować stadiony.

1

Brać Draxler + kasa i klauzula anty-real i jedziemy z tym koksem ;) Jeszcze tylko Cou/Dembele i Eriksen i skład gotowy.

0

Niby Neya może zastąpić ;) Ale trochę mu jeszcze brakuje.

0

Nie oglądam BVB. O Transfermarkt zapomniałem.

0

Czy O.Dembele grał kiedykolwiek na LS? Jeśli tak to jak sobie radził.

0

Dla mnie ta opcja jest bardzo dobra ale Robercik nawet nie myśli o Lemarze.

0

A za 100 mln lub 50 + RAFA ?

1

Bo P$G i City "płacą" Uefie.

0

Pewnie podniosą do 100 mln bo Barça trochę zarobi na Neymarze. Oby P$G opłaciło klauzulę bo boję się, że wezmą 100 mln + Di Maria

0

No ok. Pomyliło mi się ;)

0

#mackiPereza jak zwykle ;)

0

I co jeszcze ? Może niech jeszcze Coutinho i Eriksena kupią ;(

1

Barto i mądrze zainwestowane środki ?! On nie łączy tych funkcji ;)

0

Niech sobie idzie! Jak chce płacić wysoki podatek dochodowy(75%) "żabojadom" to droga wolna ;)

7

Bo tam nie ma klauzul.

0

Bo jest najlepszym piłkarzem i jest popularniejszy od Mascherano. Poza tym grają na innych pozycjach i pod względem liczb Messi jest najlepszy na swojej pozycji, a Masche już nie...

1

Czemu nic nie warta? Podaj jakieś argumenty ;)

0

TW Bolek w końcu przestał być kryształowy i okazał się totalną wtopą, która oszukała wielu ludzi. Jeszcze zamiast się przyznać to kłamie i opowiada takie głupoty, że głowa mała.

1

Dzięki. Bug rozwiązany ;) Musiałem przejść do doliny geotermalnej i wejść do tajnego przejścia. Dopiero wtedy gra się odblokowała.

0

Właśnie nie ;( Nie mogę przejść do zadania "droga do Kitież" . Chyba wychodzi na to, że muszę od nowa przechodzić całą grę , bo jak wczytuję save'a to jestem w tym samym miejscu i mam to zadanie ciągle.

0

Gram w Rise of the Tomb Raider na ps4 pro i po uwolnieniu Jacoba mam zadanie odeprzyj atak trójcy. Problem w tym, że zjechałem po lince do budynku, wybiłem wszystkich, byłem w tym pomieszczeniu gdzie wszędzie było pełno czerwonego światła i w przeręblach wszystkich utopiłem, a po zrobieniu tego ciągle mam to zadanie. Pomoże ktoś ?

1

Z innym zarządem sprzątnelibyśmy Mbappe Realowi z przed nosa ale z Barto jest to nieprawdopodobne ;)

0

Oby nie był takim chamem jak ci wyżej wymienieni zawodnicy...

0

Dembele ? Oby nigdy nie przeszedł na śmietankową stronę mocy. Poza tym on jest "Barcelonistą" więc jakim cudem miały przejść do Realu?

0

Barca mogła też Suareza kupić jak w Ajaxsie grał ale nie... Przecież lepiej za większą cenę bo to głupio tak tanio kupować ;)

0

Też bym tak zrobił ale zarząd jest ślepy i nawet Seriego nie mógł załatwić. Neymar odejdzie, przyjdzie Paulinho i będziemy w ciemnej d... (Chociaż nie bo nawet chiński zespół im odmówił ;) )
Visca el Barto y Visca el Robert !

0

No to będzie gimnastyka ;)

1

Jeżeli to jest sarkazm to udał Ci się ;)

0

Bzdury z tym Coutinho! Co ty bierzesz?! Większość tych plotek to jakieś bzdety wyssane z palca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?