Wiem ale to tylko moja opinia, że skład gotowy i wiem, że maestro Fernandez się nim nie interesuje. Jeśli chodzi o Draxlera to jest młody,perspektywiczny i możliwy do wyciągnięcia bo Verrattiego nam nie dorzucą(inaczej byliby frajerami).
Bo jest najlepszym piłkarzem i jest popularniejszy od Mascherano. Poza tym grają na innych pozycjach i pod względem liczb Messi jest najlepszy na swojej pozycji, a Masche już nie...
TW Bolek w końcu przestał być kryształowy i okazał się totalną wtopą, która oszukała wielu ludzi. Jeszcze zamiast się przyznać to kłamie i opowiada takie głupoty, że głowa mała.
Właśnie nie ;( Nie mogę przejść do zadania "droga do Kitież" . Chyba wychodzi na to, że muszę od nowa przechodzić całą grę , bo jak wczytuję save'a to jestem w tym samym miejscu i mam to zadanie ciągle.
Gram w Rise of the Tomb Raider na ps4 pro i po uwolnieniu Jacoba mam zadanie odeprzyj atak trójcy. Problem w tym, że zjechałem po lince do budynku, wybiłem wszystkich, byłem w tym pomieszczeniu gdzie wszędzie było pełno czerwonego światła i w przeręblach wszystkich utopiłem, a po zrobieniu tego ciągle mam to zadanie. Pomoże ktoś ?
Też bym tak zrobił ale zarząd jest ślepy i nawet Seriego nie mógł załatwić. Neymar odejdzie, przyjdzie Paulinho i będziemy w ciemnej d... (Chociaż nie bo nawet chiński zespół im odmówił ;) )
Visca el Barto y Visca el Robert !
1
Wiem ale to tylko moja opinia, że skład gotowy i wiem, że maestro Fernandez się nim nie interesuje. Jeśli chodzi o Draxlera to jest młody,perspektywiczny i możliwy do wyciągnięcia bo Verrattiego nam nie dorzucą(inaczej byliby frajerami).
0
Katar to w ogóle masakra. Nawet traktują budowlańców jak niewolników by wybudować stadiony.
1
Brać Draxler + kasa i klauzula anty-real i jedziemy z tym koksem ;) Jeszcze tylko Cou/Dembele i Eriksen i skład gotowy.
0
Niby Neya może zastąpić ;) Ale trochę mu jeszcze brakuje.
0
Nie oglądam BVB. O Transfermarkt zapomniałem.
0
Czy O.Dembele grał kiedykolwiek na LS? Jeśli tak to jak sobie radził.
0
Dla mnie ta opcja jest bardzo dobra ale Robercik nawet nie myśli o Lemarze.
0
A za 100 mln lub 50 + RAFA ?
1
Bo P$G i City "płacą" Uefie.
0
Pewnie podniosą do 100 mln bo Barça trochę zarobi na Neymarze. Oby P$G opłaciło klauzulę bo boję się, że wezmą 100 mln + Di Maria
0
No ok. Pomyliło mi się ;)
0
#mackiPereza jak zwykle ;)
0
I co jeszcze ? Może niech jeszcze Coutinho i Eriksena kupią ;(
1
Barto i mądrze zainwestowane środki ?! On nie łączy tych funkcji ;)
0
Niech sobie idzie! Jak chce płacić wysoki podatek dochodowy(75%) "żabojadom" to droga wolna ;)
7
Bo tam nie ma klauzul.
0
Bo jest najlepszym piłkarzem i jest popularniejszy od Mascherano. Poza tym grają na innych pozycjach i pod względem liczb Messi jest najlepszy na swojej pozycji, a Masche już nie...
1
Czemu nic nie warta? Podaj jakieś argumenty ;)
0
TW Bolek w końcu przestał być kryształowy i okazał się totalną wtopą, która oszukała wielu ludzi. Jeszcze zamiast się przyznać to kłamie i opowiada takie głupoty, że głowa mała.
1
Dzięki. Bug rozwiązany ;) Musiałem przejść do doliny geotermalnej i wejść do tajnego przejścia. Dopiero wtedy gra się odblokowała.
0
Właśnie nie ;( Nie mogę przejść do zadania "droga do Kitież" . Chyba wychodzi na to, że muszę od nowa przechodzić całą grę , bo jak wczytuję save'a to jestem w tym samym miejscu i mam to zadanie ciągle.
0
Gram w Rise of the Tomb Raider na ps4 pro i po uwolnieniu Jacoba mam zadanie odeprzyj atak trójcy. Problem w tym, że zjechałem po lince do budynku, wybiłem wszystkich, byłem w tym pomieszczeniu gdzie wszędzie było pełno czerwonego światła i w przeręblach wszystkich utopiłem, a po zrobieniu tego ciągle mam to zadanie. Pomoże ktoś ?
1
Z innym zarządem sprzątnelibyśmy Mbappe Realowi z przed nosa ale z Barto jest to nieprawdopodobne ;)
0
Oby nie był takim chamem jak ci wyżej wymienieni zawodnicy...
0
Dembele ? Oby nigdy nie przeszedł na śmietankową stronę mocy. Poza tym on jest "Barcelonistą" więc jakim cudem miały przejść do Realu?
0
Barca mogła też Suareza kupić jak w Ajaxsie grał ale nie... Przecież lepiej za większą cenę bo to głupio tak tanio kupować ;)
0
Też bym tak zrobił ale zarząd jest ślepy i nawet Seriego nie mógł załatwić. Neymar odejdzie, przyjdzie Paulinho i będziemy w ciemnej d... (Chociaż nie bo nawet chiński zespół im odmówił ;) )
Visca el Barto y Visca el Robert !
0
No to będzie gimnastyka ;)
1
Jeżeli to jest sarkazm to udał Ci się ;)
0
Bzdury z tym Coutinho! Co ty bierzesz?! Większość tych plotek to jakieś bzdety wyssane z palca.