Do Europy obecnie przybywa duża liczba osób z Erytrei i innych krajów afrykańskich. To są emigranci ekonomiczni, a nie uchodźcy. Jak tak uwielbiasz ich to wyjedź do Francji, Belgii i pomagaj im w tych namiotowych "dżunglach". Poza tym wam się chyba nudzi bo ile można gadać o "uchodźcach".
Powinni uciekać do Egiptu i innych krajów sąsiadujących, a nie płynąć przez M.Śródziemne do Europy i nazywać siebie uchodźcami. Polacy uciekali do Francji, Rumunii bo kraje sąsiadujące były wrogie(nawet Czechosłowacja była przeciwko nam bo Niemcy ich zagarneli) więc obecna sytuacja w Syrii nie ma nic wspólnego z Polakami podczas 2 wojny!
0
Ładnie dowaliłaś... Do Twojego opisu trzeba użyć mocniejszych słów ale skończy się banem :) więc koniec dyskusji
0
Żal,żenada,żelazo-beton!
0
Chodzi o "Ooo jak słodko, w kupie siła :)))". To nic nie wnosi a tylko irytuje.
1
No dobra nie było tematu ;)
0
Ja jestem spokojny ;) Tylko jak ktoś wprowadza głupoty do rozmowy...
0
Powinny być limity na komentarze polityczne bo to co wyprawiacie z uchodźczą prowokacją to masakra
0
Jestem fanem Barcelony, więc z języka angielskiego wyszło fcbarcafan, a 19 to dwie pierwsze cyfry roku mojego urodzenia.
0
Jak płynność to Pro po włączeniu trybu turbo. Chociaż jak nie stać Cię na pro + gry to bierz slim + 2 pady i gry.
0
Też tak średnio oglądałem ale słyszałem dużo dobrego o nim i mam źródełko mówiące o tym, że zamiast Marco Robert myśli o Goretzce,Kimmichiu i Serim.
0
https://drive.google.com/file/d/0B_vJmpb39UHoU2ZQUEdsS2d3ZUE/view?usp=drivesdk
10
Tolerować Ter Stegena? Przecież gość broni lepiej od Bravo i jest bardzo dobrym bramkarzem.
0
Jestem zadowolony z tego transferu. Jeszcze ktoś z : Verratti,Kimmich,Goretzka,Coutinho,Seri i jedziemy po tryplet ;) Visca el Barça !
0
Ja też tam mam tylko gdy ukończyłem 18 lat pobierają 4-3 zł za konto i 3 zł za kartę płatniczą gdy w miesiącu jej nie użyjesz.
1
Po prostu żenada...
1
Ty za to nawalasz z MateoRenzi.
1
Do Europy obecnie przybywa duża liczba osób z Erytrei i innych krajów afrykańskich. To są emigranci ekonomiczni, a nie uchodźcy. Jak tak uwielbiasz ich to wyjedź do Francji, Belgii i pomagaj im w tych namiotowych "dżunglach". Poza tym wam się chyba nudzi bo ile można gadać o "uchodźcach".
1
On ma rację, a to że ty jesteś zmanipulowana to twoja sprawa.
0
Nie mogę nic o tym znaleźć. Pewnie z Twittera to wziął.
1
"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" jest to tragikomedia ale całkiem niezła.
0
Ja dostałem za ksywkę dla Gomesa ostatnio ;) ale się wybroniłem i mi go zdjęli.
0
Najlepiej GOTY edition.
0
Mieli do Niemiec i ZSRR uciekać?! Weź nie opowiadaj głupot do cholery.
0
Powinni uciekać do Egiptu i innych krajów sąsiadujących, a nie płynąć przez M.Śródziemne do Europy i nazywać siebie uchodźcami. Polacy uciekali do Francji, Rumunii bo kraje sąsiadujące były wrogie(nawet Czechosłowacja była przeciwko nam bo Niemcy ich zagarneli) więc obecna sytuacja w Syrii nie ma nic wspólnego z Polakami podczas 2 wojny!
0
Seria Uncharted, Rise of the Tomb Raider, Wiesiek 3,The Elder Scrolls.
0
1.Barcelona
2.Atletico
3. Sevilla
4.La Coruna
5.Suarez
0
https://www.transfermarkt.pl/benjamin-henrichs/profil/spieler/202591
0
Jedno jest pewne jak to będzie Verratti,Coutinho lub Paulinho ta strona padnie na parę godzin ;)
0
Pewnie będzie drogo ale pożyjemy zobaczymy;)
0
Mam coś wspólnego z Neymarem ;) Też lubię japońską kuchnię. A propos gościnności to chyba zapomniał o Polce. Pewnie za krótko w niej był.
1
W grudniu br. wejdzie na rynek. Na pewno ją będą sprzedawać bo na Kickstarterze zebrali milion euro, a chcieli 50 tys.