0

A Messiasz?

0

Czemu nie para Argentyna/Chile?

0

Chociaż Niemcy męczyli się z Australią ,a Meksyk grał widowiskowo więc chyba macie rację ;)

1

Masz rację bo w tym turnieju były słabe drużyny i okrojone składy(np.Niemcy) ,a w poprzednim Neymar mocno się starał i było ciekawiej.

0

Faworytami w meczu z Meksykiem.

7

W polu karnym Portugalczyk nadepnął na stopę Chilijczyka i sędzia nie wziął pod uwagę VAR-u.
Czyli karny powinien być ale sędzia nie skorzystał z pomocy.

0

Jutro Meksyk wygrywa i finał PK będzie dość ciekawy;) Wiem, że Niemcy są faworytami ale nie grają w mocnym składzie i nie byłoby zbyt interesująco. Zobaczymy.

0

A myślałem, że Gomes ;)

0

Saul! SaSaSaul! On albo Verratti do Barcy ;)

2

Albo forma Messiego spadła o jakieś 30,5 % ;)

2

Też myślę, że tak może być. Nawet w tym dokumencie mówią, że prowadzący ma oparzenia plamki żółtej.

1

Mogę na privie napisać jak ktoś chce;)

0

Tylko, że Z1 ma już 4 lata na rynku. Może to być przez starego androida i źle zrobioną przez Sony aktualizację. Proponuję zapytać się na android forum ,bo z Xperiami miałem mało doświadczenia ;)

0

W tym cały problem. Na YT jest mnóstwo głupot ,a tata je znajduje i każe ciągle coś przemyśleć...

1

To mój tata ;) Mi ciągle wbija szpile, że w nic nie wierzę i nie chcę być zdrowy(offtopic:jestem niepełnosprawny). Co mam poradzić...

0

Jaki telefon? Ile go masz?

1

Słyszeliście o Hindusie gapiącym się w Słońce? Podobno nic nie je i pije tylko wodę i Słońce daje mu całą energię.Tu macie link do filmiku:


Znalazł to mój tata, który chce "spróbować". Ja myśle, że to jakiś fake. Nawet są zdjęcia jak on w restauracji siedzi i ucieka jak zauważa ekipę filmową.Co o tym myślicie?

0

"Złodziejstwo" ;)

0

Ja i tak będę oglądał na streamach bo mam tylko naziemną ;) Poza tym Hajto to amator...

0

Oby było: Deulofeu,Verratti i Bellerin.

1

Jaki projektor do ps4 pro polecacie do 3500zł?

0

Ja oglądam Snookera gdy nie mogę spać;) 22:00,Eurosport i oglądamy

1

U mnie w fifie Man UTD kupił go właśnie za 100 melonów.

0

Na szczęście Tielemans przeszedł do AS Monaco;)

0

Są tu jacyś fani "Świata Wiedzy" lub "Wiedzy i Życia"?

0

Zgadzam się z tobą ;) Lepiej się nie żreć dalej bo tylko puls skacze. Miłej nocy kolego ;)

0

Taa jasne ,a Grzesiek mówiący by samorządy przyjmowały ich bez zgody rządu ?!

0

Eminem,Mike Shinoda z LP i 50-cent

0

Chodziło mi o PO, które woli zajmować się sprawą uchodźców zamiast myśleć o Polakach...

0

Mój na nikogo bo dopiero dwa tygodnie temu miałem 18-nastkę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?