W polu karnym Portugalczyk nadepnął na stopę Chilijczyka i sędzia nie wziął pod uwagę VAR-u.
Czyli karny powinien być ale sędzia nie skorzystał z pomocy.
Jutro Meksyk wygrywa i finał PK będzie dość ciekawy;) Wiem, że Niemcy są faworytami ale nie grają w mocnym składzie i nie byłoby zbyt interesująco. Zobaczymy.
Tylko, że Z1 ma już 4 lata na rynku. Może to być przez starego androida i źle zrobioną przez Sony aktualizację. Proponuję zapytać się na android forum ,bo z Xperiami miałem mało doświadczenia ;)
Słyszeliście o Hindusie gapiącym się w Słońce? Podobno nic nie je i pije tylko wodę i Słońce daje mu całą energię.Tu macie link do filmiku:
Znalazł to mój tata, który chce "spróbować". Ja myśle, że to jakiś fake. Nawet są zdjęcia jak on w restauracji siedzi i ucieka jak zauważa ekipę filmową.Co o tym myślicie?
0
A Messiasz?
0
Czemu nie para Argentyna/Chile?
0
Chociaż Niemcy męczyli się z Australią ,a Meksyk grał widowiskowo więc chyba macie rację ;)
1
Masz rację bo w tym turnieju były słabe drużyny i okrojone składy(np.Niemcy) ,a w poprzednim Neymar mocno się starał i było ciekawiej.
0
Faworytami w meczu z Meksykiem.
7
W polu karnym Portugalczyk nadepnął na stopę Chilijczyka i sędzia nie wziął pod uwagę VAR-u.
Czyli karny powinien być ale sędzia nie skorzystał z pomocy.
0
Jutro Meksyk wygrywa i finał PK będzie dość ciekawy;) Wiem, że Niemcy są faworytami ale nie grają w mocnym składzie i nie byłoby zbyt interesująco. Zobaczymy.
0
A myślałem, że Gomes ;)
0
Saul! SaSaSaul! On albo Verratti do Barcy ;)
2
Albo forma Messiego spadła o jakieś 30,5 % ;)
2
Też myślę, że tak może być. Nawet w tym dokumencie mówią, że prowadzący ma oparzenia plamki żółtej.
1
Mogę na privie napisać jak ktoś chce;)
0
Tylko, że Z1 ma już 4 lata na rynku. Może to być przez starego androida i źle zrobioną przez Sony aktualizację. Proponuję zapytać się na android forum ,bo z Xperiami miałem mało doświadczenia ;)
0
W tym cały problem. Na YT jest mnóstwo głupot ,a tata je znajduje i każe ciągle coś przemyśleć...
1
To mój tata ;) Mi ciągle wbija szpile, że w nic nie wierzę i nie chcę być zdrowy(offtopic:jestem niepełnosprawny). Co mam poradzić...
0
Jaki telefon? Ile go masz?
1
Słyszeliście o Hindusie gapiącym się w Słońce? Podobno nic nie je i pije tylko wodę i Słońce daje mu całą energię.Tu macie link do filmiku:
Znalazł to mój tata, który chce "spróbować". Ja myśle, że to jakiś fake. Nawet są zdjęcia jak on w restauracji siedzi i ucieka jak zauważa ekipę filmową.Co o tym myślicie?
0
"Złodziejstwo" ;)
0
Ja i tak będę oglądał na streamach bo mam tylko naziemną ;) Poza tym Hajto to amator...
0
Oby było: Deulofeu,Verratti i Bellerin.
1
Jaki projektor do ps4 pro polecacie do 3500zł?
0
Ja oglądam Snookera gdy nie mogę spać;) 22:00,Eurosport i oglądamy
1
U mnie w fifie Man UTD kupił go właśnie za 100 melonów.
0
Na szczęście Tielemans przeszedł do AS Monaco;)
0
Są tu jacyś fani "Świata Wiedzy" lub "Wiedzy i Życia"?
0
Zgadzam się z tobą ;) Lepiej się nie żreć dalej bo tylko puls skacze. Miłej nocy kolego ;)
0
Taa jasne ,a Grzesiek mówiący by samorządy przyjmowały ich bez zgody rządu ?!
0
Eminem,Mike Shinoda z LP i 50-cent
0
Chodziło mi o PO, które woli zajmować się sprawą uchodźców zamiast myśleć o Polakach...
0
Mój na nikogo bo dopiero dwa tygodnie temu miałem 18-nastkę ;)