Tak samo jak z moją starszą sąsiadką, która mówi, że kiedyś była lepsza pogoda,ludzie byli mądrzejsi,zabawniejsi, dzisiejsza młodzież jest głupia, niedorozwinięta itd.
Dużej nie ma ale z włączonym trybem turbo w krytycznych momentach praktycznie nie zacina. Czyli jest bardziej "smooth" ;) Jeśli chcesz mieć PSVR to tylko wersja PRO.
Rozumiem Goretzka,Kimmich,Weigl ale Paulinho ? Jak gość z ligi chińskiej może być planem B na wypadek niepowodzenia z Verrattim ?! Verratti jest o kilka półek wyżej od Brazylijczyka, a zarząd dalej go chce. Mam nadzieję, że ostatecznie Barto kupi kogoś z wyżej wymienionych jako plan B.
MD pisało, że Barca zamiast Verrattiego myśli nad Kimmichiem,Goretzką i Weiglem. Wiem, że źródło mało wiarygodne ale można się czymś pocieszyć;)
Jeśli Robert o nich faktycznie myśli to nie jest takim złym dyrkiem sportowym.
Spodziewałem się trochę lepszej gry, a nie siata,siata i praktycznie oddawanie punktów przeciwniczce. Jeśli chodzi o formę to masz rację bo faktycznie od dłuższego czasu gra na niskim poziomie.
Ja ich tylko nie cierpię. Korzystam przecież z siemensowskich urządzeń bo dobrze działają. Nie jestem jakimś wariatem, który niszczy wszystkie niemieckie rzeczy i ich nienawidzi ;)
Musisz od razu tak mnie atakować ! Nie lubię ich jako naród i przez ich postrzeganie świata. Szczególnie przez spowodowanie, że świat mówi o nazistach i polskich obozach śmierci,a nie o Niemcach i niemieckich obozach śmierci. Mam prawo ich nie lubić i nie masz nic do tego.BTW:Jestem dobry z niemieckiego i lubię Ter Stegena bo jest bramkarzem mojego ulubionego klubu i ogólnie jest fajnym gościem, który pomaga dzięki akcjom charytatywnym.
La Ramblowicze pomożecie? Mama ma jutro urodziny i chcę jej kupić dobry kryminał(książkę) ale nie wiem jaką. Mama lubi Brytyjskie i Skandynawskie. Macie jakieś propozycje?
2
No ok ale męczenie buły przez cały dzień, że wszystko co dzisiejsze jest gówniane jest masakryczne. Weź wytrzymaj z kimś takim przy stole ;)
4
Tak samo jak z moją starszą sąsiadką, która mówi, że kiedyś była lepsza pogoda,ludzie byli mądrzejsi,zabawniejsi, dzisiejsza młodzież jest głupia, niedorozwinięta itd.
0
Pewnie Messi usunął jego numer z listy kontaktów i wrzucił do zablokowanych po jego wybrykach z żoną przyjaciela ;)
3
Co myślicie o nowej szczoteczce, którą umieszcza się w jamie ustnej i sama myje zęby w 10 sekund? Tu jest link do opisu i filmiku z tym urządzeniem : http://kopalniawiedzy.pl/autonomiczna-szczoteczka-do-zebow-Amabrush,26714
1
Może Mohameda Elnenyego z Arsenalu?
0
Dużej nie ma ale z włączonym trybem turbo w krytycznych momentach praktycznie nie zacina. Czyli jest bardziej "smooth" ;) Jeśli chcesz mieć PSVR to tylko wersja PRO.
0
*Chce.
0
Zgadzam się ale to zarząd z Bartkiem...
20
Rozumiem Goretzka,Kimmich,Weigl ale Paulinho ? Jak gość z ligi chińskiej może być planem B na wypadek niepowodzenia z Verrattim ?! Verratti jest o kilka półek wyżej od Brazylijczyka, a zarząd dalej go chce. Mam nadzieję, że ostatecznie Barto kupi kogoś z wyżej wymienionych jako plan B.
0
Właśnie o to chodziło.
0
Kamieni kupa to idealne podsumowanie tej kasty polityków ;)
0
Lepszy on niż Schetyna i Swetru.
16
Verratti jest o wiele lepszy od Paulinho.
0
MD pisało, że Barca zamiast Verrattiego myśli nad Kimmichiem,Goretzką i Weiglem. Wiem, że źródło mało wiarygodne ale można się czymś pocieszyć;)
Jeśli Robert o nich faktycznie myśli to nie jest takim złym dyrkiem sportowym.
1
Już poprawione.
1
Pamiętaliście dzisiaj o Rzezi Wołyńskiej?
0
Jeszcze poczekaj ;) Mówi się o zainteresowaniu Kimmichiem i Azpilcuetą.
0
A kogo kupiłeś ? Czy grasz jako Klopp?
0
Jakiś ciekawy klub do kariery w Fifa 17? Najlepiej z propozycjami transferów i by się szybko nie znudził.
0
Słyszałem tą historyjkę od wujka
0
Eder dał Portugalii ME...
1
Spodziewałem się trochę lepszej gry, a nie siata,siata i praktycznie oddawanie punktów przeciwniczce. Jeśli chodzi o formę to masz rację bo faktycznie od dłuższego czasu gra na niskim poziomie.
0
Słabo Radwańska gra ;( Już Kuznetsowa wygrała 6:2 pierwszego seta. W drugim 1:1 narazie.
0
Ja ich tylko nie cierpię. Korzystam przecież z siemensowskich urządzeń bo dobrze działają. Nie jestem jakimś wariatem, który niszczy wszystkie niemieckie rzeczy i ich nienawidzi ;)
0
Uważaj by nie przelała twojej kasy do "Raju Podatkowego" ;)
1
Musisz od razu tak mnie atakować ! Nie lubię ich jako naród i przez ich postrzeganie świata. Szczególnie przez spowodowanie, że świat mówi o nazistach i polskich obozach śmierci,a nie o Niemcach i niemieckich obozach śmierci. Mam prawo ich nie lubić i nie masz nic do tego.BTW:Jestem dobry z niemieckiego i lubię Ter Stegena bo jest bramkarzem mojego ulubionego klubu i ogólnie jest fajnym gościem, który pomaga dzięki akcjom charytatywnym.
0
Dziękuję wszystkim! Już wiem co kupić ;)
0
Która książka jest kontynuacją?
0
La Ramblowicze pomożecie? Mama ma jutro urodziny i chcę jej kupić dobry kryminał(książkę) ale nie wiem jaką. Mama lubi Brytyjskie i Skandynawskie. Macie jakieś propozycje?
6
Niech ich biorą;) Nie cierpię Niemców ale Ci dwaj są na prawdę świetni.