2

No ok ale męczenie buły przez cały dzień, że wszystko co dzisiejsze jest gówniane jest masakryczne. Weź wytrzymaj z kimś takim przy stole ;)

4

Tak samo jak z moją starszą sąsiadką, która mówi, że kiedyś była lepsza pogoda,ludzie byli mądrzejsi,zabawniejsi, dzisiejsza młodzież jest głupia, niedorozwinięta itd.

0

Pewnie Messi usunął jego numer z listy kontaktów i wrzucił do zablokowanych po jego wybrykach z żoną przyjaciela ;)

3

Co myślicie o nowej szczoteczce, którą umieszcza się w jamie ustnej i sama myje zęby w 10 sekund? Tu jest link do opisu i filmiku z tym urządzeniem : http://kopalniawiedzy.pl/autonomiczna-szczoteczka-do-zebow-Amabrush,26714

1

Może Mohameda Elnenyego z Arsenalu?

0

Dużej nie ma ale z włączonym trybem turbo w krytycznych momentach praktycznie nie zacina. Czyli jest bardziej "smooth" ;) Jeśli chcesz mieć PSVR to tylko wersja PRO.

0

*Chce.

0

Zgadzam się ale to zarząd z Bartkiem...

20

Rozumiem Goretzka,Kimmich,Weigl ale Paulinho ? Jak gość z ligi chińskiej może być planem B na wypadek niepowodzenia z Verrattim ?! Verratti jest o kilka półek wyżej od Brazylijczyka, a zarząd dalej go chce. Mam nadzieję, że ostatecznie Barto kupi kogoś z wyżej wymienionych jako plan B.

0

Właśnie o to chodziło.

0

Kamieni kupa to idealne podsumowanie tej kasty polityków ;)

0

Lepszy on niż Schetyna i Swetru.

16

Verratti jest o wiele lepszy od Paulinho.

0

MD pisało, że Barca zamiast Verrattiego myśli nad Kimmichiem,Goretzką i Weiglem. Wiem, że źródło mało wiarygodne ale można się czymś pocieszyć;)
Jeśli Robert o nich faktycznie myśli to nie jest takim złym dyrkiem sportowym.

1

Już poprawione.

1

Pamiętaliście dzisiaj o Rzezi Wołyńskiej?

0

Jeszcze poczekaj ;) Mówi się o zainteresowaniu Kimmichiem i Azpilcuetą.

0

A kogo kupiłeś ? Czy grasz jako Klopp?

0

Jakiś ciekawy klub do kariery w Fifa 17? Najlepiej z propozycjami transferów i by się szybko nie znudził.

0

Słyszałem tą historyjkę od wujka

0

Eder dał Portugalii ME...

1

Spodziewałem się trochę lepszej gry, a nie siata,siata i praktycznie oddawanie punktów przeciwniczce. Jeśli chodzi o formę to masz rację bo faktycznie od dłuższego czasu gra na niskim poziomie.

0

Słabo Radwańska gra ;( Już Kuznetsowa wygrała 6:2 pierwszego seta. W drugim 1:1 narazie.

0

Ja ich tylko nie cierpię. Korzystam przecież z siemensowskich urządzeń bo dobrze działają. Nie jestem jakimś wariatem, który niszczy wszystkie niemieckie rzeczy i ich nienawidzi ;)

0

Uważaj by nie przelała twojej kasy do "Raju Podatkowego" ;)

1

Musisz od razu tak mnie atakować ! Nie lubię ich jako naród i przez ich postrzeganie świata. Szczególnie przez spowodowanie, że świat mówi o nazistach i polskich obozach śmierci,a nie o Niemcach i niemieckich obozach śmierci. Mam prawo ich nie lubić i nie masz nic do tego.BTW:Jestem dobry z niemieckiego i lubię Ter Stegena bo jest bramkarzem mojego ulubionego klubu i ogólnie jest fajnym gościem, który pomaga dzięki akcjom charytatywnym.

0

Dziękuję wszystkim! Już wiem co kupić ;)

0

Która książka jest kontynuacją?

0

La Ramblowicze pomożecie? Mama ma jutro urodziny i chcę jej kupić dobry kryminał(książkę) ale nie wiem jaką. Mama lubi Brytyjskie i Skandynawskie. Macie jakieś propozycje?

6

Niech ich biorą;) Nie cierpię Niemców ale Ci dwaj są na prawdę świetni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?