0

Chyba #zarządBarcylogic.

0

Zawsze do usług ;)

63

Tak jedziemy po tym Gomesie, a on nam Semedo załatwił ;) Szacun Andre!

2

Np. W Japonii popularne jest oglądanie streamów na których ludzie jedzą ;)

0

A co on streamuje ?

16

Wimbledon wygrany, Polki rozgromiły Argentynki 3:0, Legia rozbita już 3:0... Piękny Dzień ;)

0

Masakra ;) Jak Kubot ma gema przewagi to kaszani, dochodzi do wyrównania, wychodzi na prowadzenie i znowu kaszani. Never ending story...

0

Jakiś stream?

2

IPN i dokumenty potwierdzone przez najlepszych historyków i innych? Nie umiejętność odpowiedzi na pytania o TW i natychmiastowy atak? Niechęć do oddania próbki pisma(czy tak zachowuje się "czysty" człowiek? No właśnie NIE!)

2

...i Umtitti !

0

hehehe..... Niezłe ;)

2

Znając nasz zarząd to "Rakieta" odejdzie za 40 mln i kupią Paulinho ;)

0

A jak wyłożą 60 mln euro ? To Chińczycy więc kasę mają i lubią ją wykładać.

0

Defensywa wzmocniona Lindelofem. Kogo polecasz na atak? Belotti,Correa,Iheanacho ?

0

Ekstraklapy oglądać nie mogę, a chińską ligę to już zapomnij ;)

0

Kupić Salaha tak jak to Klopp zrobił? Czy słaby jest w tej fifie ?

0

Właśnie Verratti byłby wzmocnieniem, ale jest nieosiągalny ;) Źle się wyraziłem.

0

Chodziło o LŚPO ;)

0

Jakie ustawienie piłkarzy wybrać w karierze fifa 17 Liverpoolem ? Kupiłem Alliego i nie wiem jak go ustawić. Chciałem dać Coutinho na LŚPO ale nie wiem czy tam pasuje.

1

Fallout Shelter, Interstellar Pilot, My Colony

0

No tak bo prawdziwym wzmocnieniem jest nieosiągalny Verratti...

0

Jak nie jest pilny? Nie widziałeś gry naszej pomocy w poprzednim sezonie? Przecież tam dziura była

0

Co wy tak jedziecie po nim?

0

Pogoń Szczecin da radę !

1

Jakiś koleś na Twitterze napisał, że na dniach Barcelona ogłosi jakiś duży transfer.

7

Wałęsa już całkowicie się pogrąża takimi wypowiedziami:

3

Hehehe ;) Oby Verratti lub Eriksen. Chociaż Seri też będzie ok.

0

Paulinho !

0

Rozumiem wymianę poglądów w Internecie więc mnie nie pouczaj. Chodzi tylko o nawalanie ciągle tym samym tematem i wplątywanie wszędzie polityki...

0

Chodziło o coś innego ale ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?