IPN i dokumenty potwierdzone przez najlepszych historyków i innych? Nie umiejętność odpowiedzi na pytania o TW i natychmiastowy atak? Niechęć do oddania próbki pisma(czy tak zachowuje się "czysty" człowiek? No właśnie NIE!)
Jakie ustawienie piłkarzy wybrać w karierze fifa 17 Liverpoolem ? Kupiłem Alliego i nie wiem jak go ustawić. Chciałem dać Coutinho na LŚPO ale nie wiem czy tam pasuje.
0
Chyba #zarządBarcylogic.
0
Zawsze do usług ;)
63
Tak jedziemy po tym Gomesie, a on nam Semedo załatwił ;) Szacun Andre!
2
Np. W Japonii popularne jest oglądanie streamów na których ludzie jedzą ;)
0
A co on streamuje ?
16
Wimbledon wygrany, Polki rozgromiły Argentynki 3:0, Legia rozbita już 3:0... Piękny Dzień ;)
0
Masakra ;) Jak Kubot ma gema przewagi to kaszani, dochodzi do wyrównania, wychodzi na prowadzenie i znowu kaszani. Never ending story...
0
Jakiś stream?
2
IPN i dokumenty potwierdzone przez najlepszych historyków i innych? Nie umiejętność odpowiedzi na pytania o TW i natychmiastowy atak? Niechęć do oddania próbki pisma(czy tak zachowuje się "czysty" człowiek? No właśnie NIE!)
2
...i Umtitti !
0
hehehe..... Niezłe ;)
2
Znając nasz zarząd to "Rakieta" odejdzie za 40 mln i kupią Paulinho ;)
0
A jak wyłożą 60 mln euro ? To Chińczycy więc kasę mają i lubią ją wykładać.
0
Defensywa wzmocniona Lindelofem. Kogo polecasz na atak? Belotti,Correa,Iheanacho ?
0
Ekstraklapy oglądać nie mogę, a chińską ligę to już zapomnij ;)
0
Kupić Salaha tak jak to Klopp zrobił? Czy słaby jest w tej fifie ?
0
Właśnie Verratti byłby wzmocnieniem, ale jest nieosiągalny ;) Źle się wyraziłem.
0
Chodziło o LŚPO ;)
0
Jakie ustawienie piłkarzy wybrać w karierze fifa 17 Liverpoolem ? Kupiłem Alliego i nie wiem jak go ustawić. Chciałem dać Coutinho na LŚPO ale nie wiem czy tam pasuje.
1
Fallout Shelter, Interstellar Pilot, My Colony
0
No tak bo prawdziwym wzmocnieniem jest nieosiągalny Verratti...
0
Jak nie jest pilny? Nie widziałeś gry naszej pomocy w poprzednim sezonie? Przecież tam dziura była
0
Co wy tak jedziecie po nim?
0
Pogoń Szczecin da radę !
1
Jakiś koleś na Twitterze napisał, że na dniach Barcelona ogłosi jakiś duży transfer.
7
Wałęsa już całkowicie się pogrąża takimi wypowiedziami:
3
Hehehe ;) Oby Verratti lub Eriksen. Chociaż Seri też będzie ok.
0
Paulinho !
0
Rozumiem wymianę poglądów w Internecie więc mnie nie pouczaj. Chodzi tylko o nawalanie ciągle tym samym tematem i wplątywanie wszędzie polityki...
0
Chodziło o coś innego ale ok.