0

O jakiego Chestera chodzi jeśli można spytać?

0

* Dembele i Alliego

0

Lubię go ale Totki go tanio nie puszczą ;( i jest bardziej ofensywny, a nie kreujący grę. Pewnie za 100 mln € mogą się zastanowić.

0

Alexis jest w klubie, który nigdy nic nie osiągnie bo Papcio Wenger go niszczy, a władza jaj nie ma.

0

Zarząd kupi za to gromadę Paulinho-podobnych i sezon do d... Niestety nie mamy Monchiego, który by tego nie zmarnował. Mam nadzieję, że to tylko ploty bo tylko głupek opuściłby klub z najlepszym graczem na świecie. Chyba, że zależy mu tylko na kasie.

0

Pogba.

4

To jest żenada. Ci wszyscy "ObywateleRP" i zaKODowani mają gdzieś Polskę bo walczą o koryto. PiS też o nie walczy. Nie ma dobrej wizji w Sejmie. Tylko AntyPiS, złodziejstwo i burda, a z drugiej strony dziwne ustawy i podatki.

0

Słabo ;)

0

Chyba #Perezprzesmarował ;)

0

W fifie zawsze mam pecha do Neymara gdy gram Barceloną bo zarząd mi go sprzedaje :(

0

Nie ma we Francji klauzul.

0

W bordowo-granatowo-bartkowej rzeczywistości, piłkarzy o stażu takim jaki ma Leiva sprzedaje się za grosze lub za darmo. Cena 5 mln jest nie normalna i nie można w tej rzeczywistości w ogóle o niej myśleć bo to jest zakazane.

0

Jak tak to ok ;) Nie zrozumiałem przekazu.

0

Chyba solidne wzmocnienie z Liverpool-u bo sprzedali go Romie, więc go stracili ;)

0

Pije ktoś kombuchę ? Ktoś z rodziny chce bym to pił ale słyszałem dużo złego o tym napoju

0

Na Androidzie 7.0 działa bez zarzutu.

2

Masz rację z GW. Nawet ich redaktor Michnik swoimi słowami potwierdza ich poziom.

5

Sam sobie tworzysz rzeczywistości. Daruj sobie takie ataki. PO siało straszną propagandę i nie broń ich tak bo są zwykłą establishmentową partią z jej wszystkimi szarymi czynami.

1

Pytanie o dziadka w SB było żartobliwe, a ty i część innych użytkowników spinacie pośladki. Zluzujcie czasami bo bierzecie wszystko na poważnie.

1

TVN to wielkie g..., tylko atak na PiS i propaganda PO. Nic nie pobije ich "debaty" podczas wyborów prezydenckich i tej całej pseudo-dziennikarki Olejnik.TVP nawala tak jak władza każe. Za PO było tak samo tylko, że jeszcze TVN ich wspierał. Ludzie jakoś szybko o tym zapominają...

1

Czyli nawet Paulinho nie będzie ;) To co zarząd robi nie jest nawet śmieszne. To jest żałosne ale poczekam. Może nie skończy się to frajerstwem...

0

Masz trochę racji bo te gównoburze polityczne to masakra.

0

To jest La Rambla, czyli mówi się tu o wszystkim ;) Trzeba blokować agresywnych użytkowników.

2

Trzeba zawsze poprawiać, że to były niemiecki,nazistowskie obozy śmierci w okupowanej Polsce bo inaczej Niemcy osiągną swój cel pozbywania się odpowiedzialności za swoje czyny.

2

No ale za ekshumacje żołnierzy wyklętych i chowanie ich z należytym szacunkiem jest dobre ;) Jeszcze przypominanie o Ince i Pileckim.

2

Cały TVN ;) Co poradzić, że się kompromituje.

3

Cieszy też pamięć o żołnierzach wyklętych i dalsze szukanie ich ciał przez IPN.

2

Masz 100% rację.

2

To wyjedź z Polski jak tak przeszkadza Ci katolicyzm. Pewnie chciałbyś wprowadzić karanie więzieniem każdego kto w kościele się pojawi.

1

Może by tak wysłać Gomesa do Nassera by załatwił nam Verrattiego? Załatwił Nelsona więc Marco też da radę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?