Zarząd kupi za to gromadę Paulinho-podobnych i sezon do d... Niestety nie mamy Monchiego, który by tego nie zmarnował. Mam nadzieję, że to tylko ploty bo tylko głupek opuściłby klub z najlepszym graczem na świecie. Chyba, że zależy mu tylko na kasie.
To jest żenada. Ci wszyscy "ObywateleRP" i zaKODowani mają gdzieś Polskę bo walczą o koryto. PiS też o nie walczy. Nie ma dobrej wizji w Sejmie. Tylko AntyPiS, złodziejstwo i burda, a z drugiej strony dziwne ustawy i podatki.
W bordowo-granatowo-bartkowej rzeczywistości, piłkarzy o stażu takim jaki ma Leiva sprzedaje się za grosze lub za darmo. Cena 5 mln jest nie normalna i nie można w tej rzeczywistości w ogóle o niej myśleć bo to jest zakazane.
Sam sobie tworzysz rzeczywistości. Daruj sobie takie ataki. PO siało straszną propagandę i nie broń ich tak bo są zwykłą establishmentową partią z jej wszystkimi szarymi czynami.
TVN to wielkie g..., tylko atak na PiS i propaganda PO. Nic nie pobije ich "debaty" podczas wyborów prezydenckich i tej całej pseudo-dziennikarki Olejnik.TVP nawala tak jak władza każe. Za PO było tak samo tylko, że jeszcze TVN ich wspierał. Ludzie jakoś szybko o tym zapominają...
Trzeba zawsze poprawiać, że to były niemiecki,nazistowskie obozy śmierci w okupowanej Polsce bo inaczej Niemcy osiągną swój cel pozbywania się odpowiedzialności za swoje czyny.
0
O jakiego Chestera chodzi jeśli można spytać?
0
* Dembele i Alliego
0
Lubię go ale Totki go tanio nie puszczą ;( i jest bardziej ofensywny, a nie kreujący grę. Pewnie za 100 mln € mogą się zastanowić.
0
Alexis jest w klubie, który nigdy nic nie osiągnie bo Papcio Wenger go niszczy, a władza jaj nie ma.
0
Zarząd kupi za to gromadę Paulinho-podobnych i sezon do d... Niestety nie mamy Monchiego, który by tego nie zmarnował. Mam nadzieję, że to tylko ploty bo tylko głupek opuściłby klub z najlepszym graczem na świecie. Chyba, że zależy mu tylko na kasie.
0
Pogba.
4
To jest żenada. Ci wszyscy "ObywateleRP" i zaKODowani mają gdzieś Polskę bo walczą o koryto. PiS też o nie walczy. Nie ma dobrej wizji w Sejmie. Tylko AntyPiS, złodziejstwo i burda, a z drugiej strony dziwne ustawy i podatki.
0
Słabo ;)
0
Chyba #Perezprzesmarował ;)
0
W fifie zawsze mam pecha do Neymara gdy gram Barceloną bo zarząd mi go sprzedaje :(
0
Nie ma we Francji klauzul.
0
W bordowo-granatowo-bartkowej rzeczywistości, piłkarzy o stażu takim jaki ma Leiva sprzedaje się za grosze lub za darmo. Cena 5 mln jest nie normalna i nie można w tej rzeczywistości w ogóle o niej myśleć bo to jest zakazane.
0
Jak tak to ok ;) Nie zrozumiałem przekazu.
0
Chyba solidne wzmocnienie z Liverpool-u bo sprzedali go Romie, więc go stracili ;)
0
Pije ktoś kombuchę ? Ktoś z rodziny chce bym to pił ale słyszałem dużo złego o tym napoju
0
Na Androidzie 7.0 działa bez zarzutu.
2
Masz rację z GW. Nawet ich redaktor Michnik swoimi słowami potwierdza ich poziom.
5
Sam sobie tworzysz rzeczywistości. Daruj sobie takie ataki. PO siało straszną propagandę i nie broń ich tak bo są zwykłą establishmentową partią z jej wszystkimi szarymi czynami.
1
Pytanie o dziadka w SB było żartobliwe, a ty i część innych użytkowników spinacie pośladki. Zluzujcie czasami bo bierzecie wszystko na poważnie.
1
TVN to wielkie g..., tylko atak na PiS i propaganda PO. Nic nie pobije ich "debaty" podczas wyborów prezydenckich i tej całej pseudo-dziennikarki Olejnik.TVP nawala tak jak władza każe. Za PO było tak samo tylko, że jeszcze TVN ich wspierał. Ludzie jakoś szybko o tym zapominają...
1
Czyli nawet Paulinho nie będzie ;) To co zarząd robi nie jest nawet śmieszne. To jest żałosne ale poczekam. Może nie skończy się to frajerstwem...
0
Masz trochę racji bo te gównoburze polityczne to masakra.
0
To jest La Rambla, czyli mówi się tu o wszystkim ;) Trzeba blokować agresywnych użytkowników.
2
Trzeba zawsze poprawiać, że to były niemiecki,nazistowskie obozy śmierci w okupowanej Polsce bo inaczej Niemcy osiągną swój cel pozbywania się odpowiedzialności za swoje czyny.
2
No ale za ekshumacje żołnierzy wyklętych i chowanie ich z należytym szacunkiem jest dobre ;) Jeszcze przypominanie o Ince i Pileckim.
2
Cały TVN ;) Co poradzić, że się kompromituje.
3
Cieszy też pamięć o żołnierzach wyklętych i dalsze szukanie ich ciał przez IPN.
2
Masz 100% rację.
2
To wyjedź z Polski jak tak przeszkadza Ci katolicyzm. Pewnie chciałbyś wprowadzić karanie więzieniem każdego kto w kościele się pojawi.
1
Może by tak wysłać Gomesa do Nassera by załatwił nam Verrattiego? Załatwił Nelsona więc Marco też da radę ;)