Tu chodzi o kasę. Jak dużo zaoferują to Klopp się zgodzi bo Liverpool nie jest tak bogaty jak P$G. Tylko Naby mnie niepokoi bo Lipsk odrzucił ofertę Liverpool-u.
W nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda wystąpi ponownie Daniel Craig. Dla mnie to dobra wiadomość bo wcześniej ktoś tam straszył jakimś rudzielcem ;)
A nie "Escape Room" ? Jeśli chodzi o "Escape Room" to byłem i świetnie się bawiłem ;) Byłem w pokoju pt."Arka Noego". Chodziło o to, że wcielasz się w techników Interpolu(nawet takie kamizelki nam dali) którzy mają odczytać kolejne miejsca ataku na tamy i rozbroić bombę w łódce tego przestępcy. Zabrakło mi parę minut by wyjść ale ogólnie polecam.
Nie organizował kodowskich manifestacji i nie krzyczał precz z Tuskiem, dyktatorem. Byli opozycją ale nie totalną. Teraz "totalna opozycja" wszystko odwołuje do konstytucji i posługuje się językiem nienawiści oraz podważa legalnie wybraną władzę.
Bez sensu bo nie będzie miejsca. Pique,Umtitti,Marlon,Mina,Mathieu,Verminator- to chyba wystarczająco dużo zawodników na jedną pozycję. Chyba, że za dobrą cenę go wyciągną ;)
0
Ja wybrałem QPR.(Sorry jednak wybrałem Newcastle. Pomyliło mi się z karierą menedżera jaką miałem z QPR ;) ).
0
Dla mnie też ale P$G nigdy go nie puści ;( Sam jest sobie winny po części więc mam go już dosyć.
0
Może Neymar Senior posmarował ;)
0
Już go lubię ;) Jak będzie tak bronił jak biega to sekstet szybko wpadnie.
1
Zoo Bernabeu im. Florka Pereza w Madrycie. Jedyne zoo z bardzo rzadkimi i chamskimi gatunkami(Ramos,CRISTIANO i wiele innych)!
Gwizdy obowiązkowe ;)
0
Tu chodzi o kasę. Jak dużo zaoferują to Klopp się zgodzi bo Liverpool nie jest tak bogaty jak P$G. Tylko Naby mnie niepokoi bo Lipsk odrzucił ofertę Liverpool-u.
0
Może wczytaj poprzedniego save'a lub wyłącz i włącz grę. Wygląda na typowego buga.
1
W nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda wystąpi ponownie Daniel Craig. Dla mnie to dobra wiadomość bo wcześniej ktoś tam straszył jakimś rudzielcem ;)
0
La liga 2 bo większa kulturka podczas meczów i lepszy poziom piłkarski.
0
Lub mojego kolegę ;) Może on wybawi obronę Barçy.
0
A nie "Escape Room" ? Jeśli chodzi o "Escape Room" to byłem i świetnie się bawiłem ;) Byłem w pokoju pt."Arka Noego". Chodziło o to, że wcielasz się w techników Interpolu(nawet takie kamizelki nam dali) którzy mają odczytać kolejne miejsca ataku na tamy i rozbroić bombę w łódce tego przestępcy. Zabrakło mi parę minut by wyjść ale ogólnie polecam.
0
Hajto lubi to...
0
No tak zapomniałem o transferach.
0
Nowoczesna=PO,PSL tyle w temacie.
1
Nie organizował kodowskich manifestacji i nie krzyczał precz z Tuskiem, dyktatorem. Byli opozycją ale nie totalną. Teraz "totalna opozycja" wszystko odwołuje do konstytucji i posługuje się językiem nienawiści oraz podważa legalnie wybraną władzę.
0
Już widzę jak CR7 trenuje Madryt ;) Barca strzela gola w ostatnich minutach Gran Derbi, a on wychodzi z siebie i rzuca się na arbitra.
0
Bez sensu bo nie będzie miejsca. Pique,Umtitti,Marlon,Mina,Mathieu,Verminator- to chyba wystarczająco dużo zawodników na jedną pozycję. Chyba, że za dobrą cenę go wyciągną ;)
1
Pewnie Mike zajmie się Fort Minor, a reszta odejdzie do innych zespołów.
0
No to wolę fifę bo to jest w ogóle nierealistyczne ;) Jest w pesie szkółka juniorów podobna do tej w fifie ?
0
Co tam robi Ibra?! W fifie by już dawno skończył karierę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bo są plotki, że odejdzie do P$G.
0
Fifa jest czasem realistyczna. Jak gram karierę FC Barceloną to zawsze Neymar odchodzi ode mnie do P$G,Man City,Man UtD.
0
Jak Neymar ma odejść to niech Bartka ze sobą zabierze. Wtedy odejdą mam nadzieję te afery i defraudacje w naszym ulubionym klubie ;)
0
Szkoda bo LP bez niego to nie to samo. Oby to przetrwali i się nie rozpadli... Tylko kto go zastąpi.
1
Lepiej się nie wypowiadać bo nie byliśmy na jego miejscu...
0
Szkoda gościa :( R.I.P Chester
0
Co się stało z nim?
0
O jakiego Chestera chodzi jeśli można spytać?
0
* Dembele i Alliego