0

Ja wybrałem QPR.(Sorry jednak wybrałem Newcastle. Pomyliło mi się z karierą menedżera jaką miałem z QPR ;) ).

0

Dla mnie też ale P$G nigdy go nie puści ;( Sam jest sobie winny po części więc mam go już dosyć.

0

Może Neymar Senior posmarował ;)

0

Już go lubię ;) Jak będzie tak bronił jak biega to sekstet szybko wpadnie.

1

Zoo Bernabeu im. Florka Pereza w Madrycie. Jedyne zoo z bardzo rzadkimi i chamskimi gatunkami(Ramos,CRISTIANO i wiele innych)!
Gwizdy obowiązkowe ;)

0

Tu chodzi o kasę. Jak dużo zaoferują to Klopp się zgodzi bo Liverpool nie jest tak bogaty jak P$G. Tylko Naby mnie niepokoi bo Lipsk odrzucił ofertę Liverpool-u.

0

Może wczytaj poprzedniego save'a lub wyłącz i włącz grę. Wygląda na typowego buga.

1

W nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda wystąpi ponownie Daniel Craig. Dla mnie to dobra wiadomość bo wcześniej ktoś tam straszył jakimś rudzielcem ;)

0

La liga 2 bo większa kulturka podczas meczów i lepszy poziom piłkarski.

0

Lub mojego kolegę ;) Może on wybawi obronę Barçy.

0

A nie "Escape Room" ? Jeśli chodzi o "Escape Room" to byłem i świetnie się bawiłem ;) Byłem w pokoju pt."Arka Noego". Chodziło o to, że wcielasz się w techników Interpolu(nawet takie kamizelki nam dali) którzy mają odczytać kolejne miejsca ataku na tamy i rozbroić bombę w łódce tego przestępcy. Zabrakło mi parę minut by wyjść ale ogólnie polecam.

0

Hajto lubi to...

0

No tak zapomniałem o transferach.

0

Nowoczesna=PO,PSL tyle w temacie.

1

Nie organizował kodowskich manifestacji i nie krzyczał precz z Tuskiem, dyktatorem. Byli opozycją ale nie totalną. Teraz "totalna opozycja" wszystko odwołuje do konstytucji i posługuje się językiem nienawiści oraz podważa legalnie wybraną władzę.

0

Już widzę jak CR7 trenuje Madryt ;) Barca strzela gola w ostatnich minutach Gran Derbi, a on wychodzi z siebie i rzuca się na arbitra.

0

Bez sensu bo nie będzie miejsca. Pique,Umtitti,Marlon,Mina,Mathieu,Verminator- to chyba wystarczająco dużo zawodników na jedną pozycję. Chyba, że za dobrą cenę go wyciągną ;)

1

Pewnie Mike zajmie się Fort Minor, a reszta odejdzie do innych zespołów.

0

No to wolę fifę bo to jest w ogóle nierealistyczne ;) Jest w pesie szkółka juniorów podobna do tej w fifie ?

0

Co tam robi Ibra?! W fifie by już dawno skończył karierę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bo są plotki, że odejdzie do P$G.

0

Fifa jest czasem realistyczna. Jak gram karierę FC Barceloną to zawsze Neymar odchodzi ode mnie do P$G,Man City,Man UtD.

0

Jak Neymar ma odejść to niech Bartka ze sobą zabierze. Wtedy odejdą mam nadzieję te afery i defraudacje w naszym ulubionym klubie ;)

0

Szkoda bo LP bez niego to nie to samo. Oby to przetrwali i się nie rozpadli... Tylko kto go zastąpi.

1

Lepiej się nie wypowiadać bo nie byliśmy na jego miejscu...

0

Szkoda gościa :( R.I.P Chester

0

Co się stało z nim?

0

O jakiego Chestera chodzi jeśli można spytać?

0

* Dembele i Alliego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?