Chodziło mi o to, że narazie wygląda to ok(może tylko Neymar jest tu dużym problemem) i będziemy się martwić jak w ciągu sezonu źle będą grać ;) Nie ma się o co spinać.
Ja tam nie martwię się już transferami bo:
1.Valverde poprawił pressing,
2.Alena lepiej gra,
3.Gerard D. się ogarnął,
4.i tak nie mam wpływu na transfery więc czekam na oficjalki.
Tylko, że ten zwrot zakłamuje historię. To są niemiecki/poniemieckie obozy w Polsce. Nie może być tak, że cały świat zapomina i wmawia Polakom winę za holocaust. Nawet jakiś polski pseudoprofesor Gross oskarża Polskę o zabicie więcej Żydów niż Niemców więc trzeba reagować.
5
Chodziło mi o to, że narazie wygląda to ok(może tylko Neymar jest tu dużym problemem) i będziemy się martwić jak w ciągu sezonu źle będą grać ;) Nie ma się o co spinać.
15
Ja tam nie martwię się już transferami bo:
1.Valverde poprawił pressing,
2.Alena lepiej gra,
3.Gerard D. się ogarnął,
4.i tak nie mam wpływu na transfery więc czekam na oficjalki.
0
Ja miałem sen w którym wchodzę na fcbarca.com i widzę news: Dembele i Iñigo pojawiają się na sesji treningowej ;)
1
Ale jak się patrzy tylko przez pryzmat fify...
0
To się chłopie postarałeś ;) p.s. Głośno kibicujcie na stadionie by Barça wygrała !
0
Wiem od @neurophate, że cena może być obniżona do 120 mln €
0
Zdf.
0
Tylko, że ten zwrot zakłamuje historię. To są niemiecki/poniemieckie obozy w Polsce. Nie może być tak, że cały świat zapomina i wmawia Polakom winę za holocaust. Nawet jakiś polski pseudoprofesor Gross oskarża Polskę o zabicie więcej Żydów niż Niemców więc trzeba reagować.
0
Luxtorpeda - Hymn
0
To był duży błąd i za niego nie przeprosili więc można ich nie lubić.
0
Prezydent La Ramblii ;)
1
ZDF i C+
8
FC Barcelona negocjuje z BVB, kwota może być obniżona do €120m. @gerardromero @neurophate
0
Tylko, że Cou powinien być droższy bo jest starszy i lepszy technicznie.
5
Jak Dembele może być droższy od Cou? Wytłumaczcie mi to.
0
Siaomi bo tak się mówi ;)
1
Oficjalnie:
Wieczorem nie pozwolę Ci spać bo rozpalimy ognisko źródło [Tata]
1
O Dybali! Odmieniajcie nazwiska ;)
0
No tak właściwie masz rację ;)
1
Barcainfo odwala świetną robotę :) Lepszą od niektórych "dziennikarzy sportowych".
1
Ten Oyarzabal jest dobry? Jakoś go nie kojarzę.
1
Może Keita Balde Diao z Lazio ?
3
Złoto dla Włodarczyk i brąz dla Koproń ;)
0
Dzięki za odpowiedź ;) Przyznam się, że nie miałem styczności z serią i jest to pierwszy Wiesiek ale uważam, że jest MEGA ;)
0
Właśnie zacząłem Wieśka 3 na ps4 i chciałbym się zapytać czy Geralt będzie miał jakiś wpływ na toczącą się wojnę?
0
FC Podlaszczaki
0
Ja nawet w fifie nie mogę go wyciągnąć w trzecim sezonie bo chcą 120 mln a trochę wydałem.
Ostatecznie kupiłem Jesusa.
2
A gdzie Coutinho fichado :( ? Jeśli chodzi o agenta Firmino to oby chodziło o Draxlera bo Firmino to byłaby porażka.
1
Wenger OUT ;)
0
To jest jakaś k#### masakra! Seri jest tańszy i młodszy ale nie... Paulinho lepszy. Żal,Żenada,Żelazo-beton.