5

Chodziło mi o to, że narazie wygląda to ok(może tylko Neymar jest tu dużym problemem) i będziemy się martwić jak w ciągu sezonu źle będą grać ;) Nie ma się o co spinać.

15

Ja tam nie martwię się już transferami bo:
1.Valverde poprawił pressing,
2.Alena lepiej gra,
3.Gerard D. się ogarnął,
4.i tak nie mam wpływu na transfery więc czekam na oficjalki.

0

Ja miałem sen w którym wchodzę na fcbarca.com i widzę news: Dembele i Iñigo pojawiają się na sesji treningowej ;)

1

Ale jak się patrzy tylko przez pryzmat fify...

0

To się chłopie postarałeś ;) p.s. Głośno kibicujcie na stadionie by Barça wygrała !

0

Wiem od @neurophate, że cena może być obniżona do 120 mln €

0

Zdf.

0

Tylko, że ten zwrot zakłamuje historię. To są niemiecki/poniemieckie obozy w Polsce. Nie może być tak, że cały świat zapomina i wmawia Polakom winę za holocaust. Nawet jakiś polski pseudoprofesor Gross oskarża Polskę o zabicie więcej Żydów niż Niemców więc trzeba reagować.

0

Luxtorpeda - Hymn

0

To był duży błąd i za niego nie przeprosili więc można ich nie lubić.

0

Prezydent La Ramblii ;)

1

ZDF i C+

8

FC Barcelona negocjuje z BVB, kwota może być obniżona do €120m. @gerardromero @neurophate

0

Tylko, że Cou powinien być droższy bo jest starszy i lepszy technicznie.

5

Jak Dembele może być droższy od Cou? Wytłumaczcie mi to.

0

Siaomi bo tak się mówi ;)

1

Oficjalnie:
Wieczorem nie pozwolę Ci spać bo rozpalimy ognisko źródło [Tata]

1

O Dybali! Odmieniajcie nazwiska ;)

0

No tak właściwie masz rację ;)

1

Barcainfo odwala świetną robotę :) Lepszą od niektórych "dziennikarzy sportowych".

1

Ten Oyarzabal jest dobry? Jakoś go nie kojarzę.

1

Może Keita Balde Diao z Lazio ?

3

Złoto dla Włodarczyk i brąz dla Koproń ;)

0

Dzięki za odpowiedź ;) Przyznam się, że nie miałem styczności z serią i jest to pierwszy Wiesiek ale uważam, że jest MEGA ;)

0

Właśnie zacząłem Wieśka 3 na ps4 i chciałbym się zapytać czy Geralt będzie miał jakiś wpływ na toczącą się wojnę?

0

FC Podlaszczaki

0

Ja nawet w fifie nie mogę go wyciągnąć w trzecim sezonie bo chcą 120 mln a trochę wydałem.
Ostatecznie kupiłem Jesusa.

2

A gdzie Coutinho fichado :( ? Jeśli chodzi o agenta Firmino to oby chodziło o Draxlera bo Firmino to byłaby porażka.

1

Wenger OUT ;)

0

To jest jakaś k#### masakra! Seri jest tańszy i młodszy ale nie... Paulinho lepszy. Żal,Żenada,Żelazo-beton.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?