0

Jesteś za Realem dlatego byś chętnie go zobaczył gdzie indziej.

0

Meczosy.pl

0

Wg. mnie wygra ;)

1

Windows 10 jest bezpieczniejszy bo dostaje co chwilę poprawki i aktualizacje oraz jest wspierany przez MS. Jeśli jesteś graczem komputerowym to musisz mieć 10 bo nie pójdą Ci gry na DirectX 12 i ogólnie nowe gry bo na win7 nie zadziałają Ci nowe procki.

0

Może liczy na wzór Hajto ?

2

Wolę Keitę Balde Diao.

0

Z jednej strony "zarząd" jest niekompetentny bo mówi o trwających negocjacjach, a drugi klub dementuje te stwierdzenie. Z drugiej strony Liverpool chce sprzedać za jak największą zawodnika, a Barca za jak najniższą. Podsumowując słabość, niekompetencja i ociężałość "zarządu" + walka o lepszą cenę dla obydwu stron = długie negocjacje ;)

5

Ja z kolei nie mam szacunku dla drużyny, która co chwilę osłabia rywali z ligi i podkupuje zawodników oraz do trenera grzebiącego sobie w spodniach podczas meczu...

0

Skąd masz info o tej umowie?

0

Keita Balde Diao i Lemar.

0

Jeszcze Zwoliński jako zastępca Suareza i Matras by podawał ręcznik Busquetsowi ;) Do tego zestaw powiększony z frytkami i z ketchupem i jedziemy po tryplet.

0

Zgadzam się. Normalnie jak ktoś robi problemy rozważa się wiele opcji bo któraś może wypalić. Piłkarze, których wymieniłem też by się sprawdzili i pewnie duża część tej strony byłaby zadowolona. Bo to są gracze na wysokim poziomie, a nie na poziomie Zwolińskiego i Matrasa. Ale nie...

5

Ten "zarząd" powinien myśleć o różnych opcjach, a nie tylko Dembele + Coutinho. Czemu nie rozważają następujących opcji: Keita Balde Diao + Seri, Lemar + Seri, Dembele + Seri, Keita B.D. + Coutinho, Dembele + Eriksen, Lemar + Eriksen itd. Barcelona w ogóle nie ma zarządu dlatego proponuję wszędzie używać tej formy: "zarząd" ;)

0

Kiedy te mecze się odbędą ?

0

Teraz sponsorem jest również bank tylko o nazwie Santander(teraz jest La Liga Santander).

2

Neymar przeszedł do jednego z najniebezpieczniejszych miast w Europie.

0

Jeśli nie to Keita Balde Diao + Seri i jedziemy ;)

0

Złe bo zarząd za tą samą cenę mógł wyjąć Serriego.
Z drugiej strony Paulinho to dobry człowiek(obniżył swoje wymagania płacowe by grać w Barcelonie,samochód którym jechał na lotnisko dał szoferowi i pomógł rodzinie swego prywatnego lekarza). Może nie będzie tak źle ale póki Barcelona ma Barto to w to nie uwierzę ;) P.S.Teraz kibice Barçy zaczynają rozumieć kibiców Arsenalu i ich akcję #WengerOut.

0

Chyba tylko w "Farmerze" ;)

6

Śmieci należy wyrzucać bo inaczej gniją i zasmradzają całą bordowo-granatową okolicę ;)

0

Czyżby kolejny trolololo.

0

POwska propaganda była jeszcze gorsza bo ładnie podana,bardziej manipulująca i nawalana ze wszystkich stron(TVP,TVN,Polsat,Superstacja,PR,TokFM itd.)

0

Powinno się wchłonąć wg. ich strony ;) Chyba , że był cały bardzo mokry.

2

Racja. Iniesta/Coutinho, a nie dwaj naraz.

0

Jak byłem parę lat temu z kumplami w Wawie to Azjatka w metrze spojrzała na mnie zalotnym wzrokiem i uśmiechnięła się do mnie aż się zarumieniłem ;) Miała "kształty".

0

Ja tak miałem gdy mój szarak spadł z drapaka i po paru dniach łapa mu zaczęła śmierdzieć. Okazało sie że pazur złamany spowodował gnicie w łapie i blisko było gangreny.

0

Mój kot nawet to robi ;)

0

To może coś innego ;) Tak, czy inaczej trzeba iść do weta bo z pchłami to w chacie będziesz długo walczył. Cholery strasznie się rozmnażają.

0

Jak je paznokciem dotkniesz to powinny "skakać".

0

Ale chcesz pozbyć się ich z domu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?