Nie obchodzi mnie dzisiejsze znaczenie tego słowa.
Lepsze Polskie firmy niż zagraniczne koncerny okradające kraj i nie płacące podatków. Trzeba zająć się swoim narodem ,a nie dbać tylko o "uchodźców" i mieć w poważaniu swój własny naród.
Raka?! Jak się kocha ojczyznę i Boga to można być chrześcijańskim narodowcem i nie ma w tym nic złego. Ten cytat nie zabrania bycia narodowcem tylko mówi o tym, że wszyscy jesteśmy zjednoczeni w Chrystusie bez względu na narodowość
Organizacja pod batutą Niemiec i z kiepskim przewodniczącym D.Tuskiem. Doprowadziła do upadku finansowego Grecji dzięki walucie tylko dla bogatych "ojro". Było dobrze, a skończyło się na Niemieckim "niewolnictwie".
Ja też nie odbieram nikomu tej możliwości. Tylko jest trochę wałków w tym kryptoświecie i np. Bitcoina w większości miningują wielkie fermy które wymagają mnóstwa energii. Przez to zwykli użytkownicy nie mogą zaopatrzyć się w karty graficzne bo "górnicy" wszystkie wykupują.
Właściwie masz rację. Ona jest totalnie otumaniona Jehowymi bzdurami. Jeszcze chciała mi przynieść ich zmodyfikowaną biblię i opowiadać mi o tym że tylko oni mają rację. Niby mądra,świetna z matmy(wymyśla takie rozwiązania zadań, że nauczyciel musi.się nagłowi i przyznaje jej częst rację) ,a tak zmanipulowana. Szkoda gadać...
Podobała mi się pewna dziewczyna w klasie. Była miła i w ogóle więc zagadałem. Po pewnym czasie powiedziała: "zostańmy na koleżeństwie". Potem okazało się, że jest świadkiem Jehowy i proponowała mi jakieś ulotki ze strażnicy. Gdy grzecznie odmówiłem po pewnym czasie zaczęła mnie unikać itp. Jednym słowem masakracja ;(
Czemu wali po oczach? Wykorzystanie luk podatkowych i "oszustwo" państwa to nie to samo co gwałt,morderstwo,porwanie i kradzież auta. Niby też przestępstwo ale jak państwo pobiera taki haracz to się kombinuje. Nie można mówić, że Messi to wielki przestępca bo niepłacenie podatków nie jest tak na prawdę bardzo szkodliwe.
1
Własnie o to mi chodziło ;) Dzięki @LinekPark za podsumowanie
0
Dlatego socjalizm jest zły. Kasa idzie na takich nierobów zamiast np. iść na szkoły itp.
4
Nie obchodzi mnie dzisiejsze znaczenie tego słowa.
Lepsze Polskie firmy niż zagraniczne koncerny okradające kraj i nie płacące podatków. Trzeba zająć się swoim narodem ,a nie dbać tylko o "uchodźców" i mieć w poważaniu swój własny naród.
1
Ja jestem po części narodowcem i wstyd mi za chuliganów pasujących opinię innych narodowców.
1
To wklej je tutaj.
0
Oby Niemcy im przetrzebili tyłki
0
Tak bo to mana celu rozwój bogatych krajów ,a nie biedniejszych typu Polska,Węgry itp.
4
Raka?! Jak się kocha ojczyznę i Boga to można być chrześcijańskim narodowcem i nie ma w tym nic złego. Ten cytat nie zabrania bycia narodowcem tylko mówi o tym, że wszyscy jesteśmy zjednoczeni w Chrystusie bez względu na narodowość
0
Trochę drogo...
2
Organizacja pod batutą Niemiec i z kiepskim przewodniczącym D.Tuskiem. Doprowadziła do upadku finansowego Grecji dzięki walucie tylko dla bogatych "ojro". Było dobrze, a skończyło się na Niemieckim "niewolnictwie".
0
Jaki rozmiar?
4
Wolę to niż hajtowskie "truskawka na torcie" i "ma niezły timer".
2
Te Argentyńskie nazwy drużyn piłkarskich...
Np. "Defensa y Justicia", czyli "Obrona i Sprawiedliwość" ;)
0
No tak... Masz rację ;) Już słyszałem o tym jakie to niebezpieczne i trzeba wprowadzić Jełropejską "kontrolę" nad "kryptoświatem" ;)
0
Ja też nie odbieram nikomu tej możliwości. Tylko jest trochę wałków w tym kryptoświecie i np. Bitcoina w większości miningują wielkie fermy które wymagają mnóstwa energii. Przez to zwykli użytkownicy nie mogą zaopatrzyć się w karty graficzne bo "górnicy" wszystkie wykupują.
1
Co myślicie o kryptowalutach (Bitcoin,Ethereum itp.)?
Dla mnie to marnowanie energi elektrycznej i mocy obliczeniowej. Niektórzy z kolei zarabiają na tym i uważają, że są one niezależne,świetne i w ogóle.
0
O Eriksena powinni zawalczyć gdy Marco nie przyjdzie. Duńczyk też jest mega kozakiem ;)
0
Właściwie masz rację. Ona jest totalnie otumaniona Jehowymi bzdurami. Jeszcze chciała mi przynieść ich zmodyfikowaną biblię i opowiadać mi o tym że tylko oni mają rację. Niby mądra,świetna z matmy(wymyśla takie rozwiązania zadań, że nauczyciel musi.się nagłowi i przyznaje jej częst rację) ,a tak zmanipulowana. Szkoda gadać...
0
Z reguły jestem twardy ale niestety nie tym razem ;)
2
Podobała mi się pewna dziewczyna w klasie. Była miła i w ogóle więc zagadałem. Po pewnym czasie powiedziała: "zostańmy na koleżeństwie". Potem okazało się, że jest świadkiem Jehowy i proponowała mi jakieś ulotki ze strażnicy. Gdy grzecznie odmówiłem po pewnym czasie zaczęła mnie unikać itp. Jednym słowem masakracja ;(
0
Słyszeliście, że lodówka marki Hotpoint przyczyniła się prawdopodobnie do pożaru tego wieżowca w Londynie?
0
Jestem fanem Drake'a i przeszedłem już wszystko od 1-4.
0
A HZD nie jest nudne? Co o tym sądzisz? Co można w HZD robić oprócz likwidowania tych robotów?
0
Plan A bo VERRATTI ! ;)
1
#koleżeństwo
0
La Ramblowicze! Posiadam PS4 Pro i mam dylemat co kupić: Horizon Zero Dawn, czy ME:Andromeda?
0
Czemu wali po oczach? Wykorzystanie luk podatkowych i "oszustwo" państwa to nie to samo co gwałt,morderstwo,porwanie i kradzież auta. Niby też przestępstwo ale jak państwo pobiera taki haracz to się kombinuje. Nie można mówić, że Messi to wielki przestępca bo niepłacenie podatków nie jest tak na prawdę bardzo szkodliwe.
1
Nie to nie jest ona. Tu masz jej zdjęcia:
https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/sport/pilka-nozna/oto-nieznana-piekna-siostra-neymara-rafaella-beckran/8ky958c.amp
3
Z komentatorów najgorsi są Hajto i Szpakowski. Jak nie truskawka na torcie to Donnanarumma
0
A w meczu Polska-Rumunia też Hajto był ?