0

No jest różnica ;) Trochę duża ,bo Vapor to koszulka z technologiami które są w koszulkach piłkarzy ,a ta zwykła to ma tylko DriFit

1

Trochę jak z podatkami CR7. Gość oszukał fiskus na większą kwotę od Messiego i wyroku nie ma bo "przyznał się do winy" mówiąc: możecie se sprawdzić moje finanse bo aferze Messiego ;)

0

Wyjąłeś mi to z ust ;)

0

Czym się różnią koszulki Vapor match home od innych oprócz ceny?

1

0

Spokojnie, oni głosu i tak nie mają

1

Totalne dno i bąbelki. BVB zjada P$G!

1

Ja liczę na 2:0. Pierwszy gol strzela Alves, Real atakuje,kończy się 1 połowa, 10 min do końca Real ma świetną akcję,Ronaldo strzela, Buffon broni, Juve wściekle atakuje i Ramos strzela samobója w ostatnich minutach ;)

11

Oby został upokorzony przez swoją zbyt wysoką samoocenę,pychę i zadufanie w sobie.

2

Zrozumiałem twój komentarz jako sarkazm.

0

Jest mierna ale to nie zrobiło się za PiS. Wcześniej też były denne seriale i debilne programy. Była też ogromna nawalnaka na PiS itp. Kraśko to w ogóle był żenujący. Poza tym wszyscy inni kochają PO i Nowoczesną i tylko złe strony pokazują.

0

C.Tolisso,Lemar,Eriksen,Naby Keita

1

Podsumowałeś jakieś 3/4 La Rambli ;)

0

Producenci leków dla zwierząt(Bayer itp.)

0

No dobra ,ale ostatnio co chwilę ktoś nawala , że wielka propaganda się wylewa z TVP i w ogóle ,a wcześniejszych lat nie pamiętają...

0

Kurcze ale masz problem! Nie kibicuj jak Ci to przeszkadza! Czemu zgniłe?! Nie wiem co masz do Morskiego. Pewnie uważasz ,że jest Goebellsem bo Ci tak powiedziały pewne pełne g. media

0

Dziękuję za odpowiedź

0

Wiem , że wystarczy ale znając zarząd możemy zostać z transferami typu : Palencia,Deulofeu itp. Poza tym Veratti jest poza zasięgiem chyba , że wymusi transfer.

1

La Ramblowicze! Ogląda ktoś z was Serie A(chodzi o Inter Mediolan)? Czy waszym zdaniem Jaõ Mario pasowałby do Barcy, gdyby nie udało się kupić Verattiego/Cou?

0

Ja widziałem parę razy ale za mało by go oceniać.

0

Benvinguda Valverde !

0

A Jaõ Mario? Co o nim myślicie ?

0

Wielki z Ciebie znawca! Jak sobie poradzi to będziesz pluł sobie w brodę! Nie ocenia się trenera na podstawie nazwiska, tylko po pracy jaką wykonuje( za wyjątkiem Smudy,Skorzy i innych badziewiaków.

0

Ciężko przestawić się na grę Barcelony będąc wcześniej w Valenci która LM dawno nie liznęła.

0

#WszyscyjesteśmyJuve

0

Ja właśnie obawiam się , że ktoś z Juve dostanie kartkę po przewrotce CR7 i nurkowaniu. Potem Juve będzie rozpaczało i piękny strzeli gola w końcówce i będą pisać Real zdeklasował przeciwnika,Juve był do d.

0

Dobrze , że ty nie decydujesz o transferach bo byłaby jedna wielka kotastrofa. Gomes gra coraz lepiej.Było wielu zawodników ,którzy nie błyszczeli w pierwszym sezonie ,a dopiero później grali świetnie. Alcacer tak samo ,a Digne to dobry zmiennik. Ktoś po prostu był głupi , że kupił Gomesa i Alcacera by od razu wzmocnili drużynę. Nie dość , że w poprzednich klubach nie pokazywali super jakości to nie zostawili tam swojego znaku. Oni powinni dostać jeszcze szansę ,ale trzeba koniecznie kreatywnego,światowego zawodnika ,a nie jakiegoś Herrerę , czy Nainggolana.

0

Masz rację Iniesta się kończy. Jest za wolny by dorównać mocniejszym drużynom. Trzeba w końcu sprowadzić młodego i klasowego chłopa do pomoc. Tylko boję się ,że nie stać Barcy na Coutinho/Verattiego i kupią jakiegoś Herrerę lub innego przeciętnego grajka.

1

Guardiola przewietrz szatnię. Jesus Navas, Gael Clichy oraz Willy Caballero Out!

1

Poza tym Apple ubija swoje phony aktualizacjami, szczególnie te starsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?