Szajsung faktycznie jest do d.. po roku.Touch wiz potrafi nieźle zamulić. Ja nie lubię jeszcze IP od Apple bo zasięg mają dość słaby. Na wsi pod Szczecinem ja w domu mam 3 kreski h+ na stole a IP6 taty nie ma nic.Musi na taras wychodzić by porozmawiać bo go rozłącza podczas rozmowy.
Normalnie bym nie kupił P9+ bo za drogi ,ale tata ma znajomości gdzieś w Vodafone i załatwił tańszy bo był egzemplarzem testowym.Ma naklejone hartowane szkło i trochę rys ale prawie nie widać.
Jakoś wcześniej nikt nie pisał tvpopsl.Jak się zmienia władza to jakaś histeria ,że tvp wspiera pis.Za PO TVP było tubą propagandową i nawalało 24h na opozycję. Jak wszystkie stacje nawalały prawicę to ok ,a jak ktoś przedstawia inne poglądy to szitujecie itp.
1
Poza tym Apple ubija swoje phony aktualizacjami, szczególnie te starsze.
0
Ja mam Messengera i czyszczę telefon wbudowanym menedżerem wydajności.
0
Szajsung faktycznie jest do d.. po roku.Touch wiz potrafi nieźle zamulić. Ja nie lubię jeszcze IP od Apple bo zasięg mają dość słaby. Na wsi pod Szczecinem ja w domu mam 3 kreski h+ na stole a IP6 taty nie ma nic.Musi na taras wychodzić by porozmawiać bo go rozłącza podczas rozmowy.
0
Normalnie bym nie kupił P9+ bo za drogi ,ale tata ma znajomości gdzieś w Vodafone i załatwił tańszy bo był egzemplarzem testowym.Ma naklejone hartowane szkło i trochę rys ale prawie nie widać.
0
Mam p9+ od 10 miesięcy i bateria trzyma nieźle. Chyba ,że gram w Modern Combat 5 ;)
0
Huawei P9+ https://drive.google.com/file/d/0B_vJmpb39UHocThlRUtRbExhLW8/view?usp=drivesdk
0
Aluminiowe obudowy są dobre nie wiem co Ci się nie podoba
0
No to żenada. Jeden z najwydajniejszych się zamula. . Ale Samsungi też się lagują po jakimś czasie
0
Oneplus 3t jest podobno dobry ale nie wiem ile trzyma na baterii
0
Danke sehr viel!
2
Wiem ale właśnie chodziło mi o te pare spektakularnych;)
3
Buffon mistrzunio
2
#Buffonmusisz2017
#Danimusisz
#Allegrigenius2017
0
100% na MU. Dawno nie wygrali niczego i są mega zdeterminowani.Kadra o wiele lepsza.
1
Lepiej nie narzekać;) Lucho dał mi nauczkę.
0
Zdecydowanie Dybalę.Griezmann wg. mnie nie pasowałby do Barcy, poza tym nie lubię jego stylu gry
13
Niech tak będzie ;)
0
Za PO było to samo.Szczególnie Kraśko i nie zagłuszanie wypowiedzi. Jeszcze o ramówce z Moskwą nie wspomniałem.Ktoś Ci źle przedstawił rzeczywistość
0
O przepraszam miałem co innego wstawić;) Dzięki za uwagę
0
To bardzo dobrze
0
24
Żenada. Navas to g.. gdy porówna się go z Oblakiem.Angole chyba żadnego meczu nie oglądali w la lidze.
1
I kupi go Real Madryt ...
0
Jakoś wcześniej nikt nie pisał tvpopsl.Jak się zmienia władza to jakaś histeria ,że tvp wspiera pis.Za PO TVP było tubą propagandową i nawalało 24h na opozycję. Jak wszystkie stacje nawalały prawicę to ok ,a jak ktoś przedstawia inne poglądy to szitujecie itp.
4
Vinicus za 30 mln + 15 mln zmiennych za rok u śmietankowych.
1
Właśnie o to mi chodziło. Z tym zarządem skończymy z Palencią i Deulofeu;)
1
Ach te marzenia...
0
Spoko spróbuję ,bo jak Mauro Icardi będzie miał kontuzję to będę w czarnej d..
0
Jest ktoś pasujący do Internazionale za 20 mln?
0
A za ile można go wyciągnąć?