1

Poza tym Apple ubija swoje phony aktualizacjami, szczególnie te starsze.

0

Ja mam Messengera i czyszczę telefon wbudowanym menedżerem wydajności.

0

Szajsung faktycznie jest do d.. po roku.Touch wiz potrafi nieźle zamulić. Ja nie lubię jeszcze IP od Apple bo zasięg mają dość słaby. Na wsi pod Szczecinem ja w domu mam 3 kreski h+ na stole a IP6 taty nie ma nic.Musi na taras wychodzić by porozmawiać bo go rozłącza podczas rozmowy.

0

Normalnie bym nie kupił P9+ bo za drogi ,ale tata ma znajomości gdzieś w Vodafone i załatwił tańszy bo był egzemplarzem testowym.Ma naklejone hartowane szkło i trochę rys ale prawie nie widać.

0

Mam p9+ od 10 miesięcy i bateria trzyma nieźle. Chyba ,że gram w Modern Combat 5 ;)

0

Aluminiowe obudowy są dobre nie wiem co Ci się nie podoba

0

No to żenada. Jeden z najwydajniejszych się zamula. . Ale Samsungi też się lagują po jakimś czasie

0

Oneplus 3t jest podobno dobry ale nie wiem ile trzyma na baterii

0

Danke sehr viel!

2

Wiem ale właśnie chodziło mi o te pare spektakularnych;)

3

Buffon mistrzunio

2

#Buffonmusisz2017
#Danimusisz
#Allegrigenius2017

0

100% na MU. Dawno nie wygrali niczego i są mega zdeterminowani.Kadra o wiele lepsza.

1

Lepiej nie narzekać;) Lucho dał mi nauczkę.

0

Zdecydowanie Dybalę.Griezmann wg. mnie nie pasowałby do Barcy, poza tym nie lubię jego stylu gry

13

Niech tak będzie ;)

0

Za PO było to samo.Szczególnie Kraśko i nie zagłuszanie wypowiedzi. Jeszcze o ramówce z Moskwą nie wspomniałem.Ktoś Ci źle przedstawił rzeczywistość

0

O przepraszam miałem co innego wstawić;) Dzięki za uwagę

0

To bardzo dobrze

0

24

Żenada. Navas to g.. gdy porówna się go z Oblakiem.Angole chyba żadnego meczu nie oglądali w la lidze.

1

I kupi go Real Madryt ...

0

Jakoś wcześniej nikt nie pisał tvpopsl.Jak się zmienia władza to jakaś histeria ,że tvp wspiera pis.Za PO TVP było tubą propagandową i nawalało 24h na opozycję. Jak wszystkie stacje nawalały prawicę to ok ,a jak ktoś przedstawia inne poglądy to szitujecie itp.

4

Vinicus za 30 mln + 15 mln zmiennych za rok u śmietankowych.

1

Właśnie o to mi chodziło. Z tym zarządem skończymy z Palencią i Deulofeu;)

1

Ach te marzenia...

0

Spoko spróbuję ,bo jak Mauro Icardi będzie miał kontuzję to będę w czarnej d..

0

Jest ktoś pasujący do Internazionale za 20 mln?

0

A za ile można go wyciągnąć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?