Właśnie przez to frajerstwo trzeba kupić pomocnika. Mam nadzieję , że Gomes odpali w drugim sezonie bo lubię gościa. Gość próbuje,mimo nóg z waty i może uda mu się przełamać. Nowy pomocnik,Roberto na pomoc,odpalony Gomes i będzie git.
Czemu nie? Niech będzie Teksańska masakra i wolność w Polsce ! ;) Przynajmniej złodzieje i bandyci będą się bać starszych babek i podczas wojny ludzie będą mogli się bronić i polować na jelenie. Rosja zbroi obywateli , a Europa osłabia i wmawia ludziom , że panuje wolność.
Są potrzebne bo pomoc jest słaba i nie nadążą czasami za przeciwnikiem i piłką. Iniesta już się kończy. Przecież gość nie daje już rady. Trzeba poszukać następcy , bo zostaniemy Arsenalem lub co gorsze Milanem.Więc dobrze , że Fernandez Cię nie słycha.
Ok. Zapomnijmy o szowinizmie bo myślałem , że chodzi tylko o naród.Słownik mnie wyprowadził z błędu;) Są takie komentarze ,ale w dzisiejszych czasach nie ma takiego prześladowania jak np. w XIX w. i wcześniej. Kiedyś nie było praw wyborczych dla kobiet, mogły tylko wyglądać i opiekować się dziećmi i domem, nie mogły się kształcić itp. Dzisiaj prawie nie ma prześladowań płciowych. To , że są takie komentarze świadczy tylko o tym , że wszędzie znajdą się wyjątki od reguły ;)
Po pierwsze nie wiesz co to jest szowinizm. Poza tym sama zaatakowała. Rozumiem , że to nie było zbyt śmieszne ale nie musiała od razu rzucać takimi tekstami. Wystarczy skrytykować lub żartem odpowiedzieć. Mówienie , że w dzisiejszych czasach kobiety są jakoś napiętnowane jest bezpodstawne ,bo kobiety mogą robić co chcą i nikt im tego nie zabrania. Poza tym część agresywnych feministek obraża mężczyzn i mówi jacy oni są źli ,a siebie nie widzą...
Niektórzy żyją w totalnie odrealnionym świecie... Barca ma mniejszy budżet od tego fifowego i o wiele trudniej negocjuje się z zawodnikami niż jest to w tej gierce pokazane. Poza tym w fifie nie ma "Bartka".
No ale wśród imigrantów jest więcej takich zdarzeń , które o dziwo są bardziej pobłażliwie traktowane. Chodzi o to , że przyjmując ich przyjmujemy też isis i dlatego są problemy.
Angielskie jedzenie faktycznie jest słabe. Sam tłuszcz,cholesterol itp. Polska kuchni a>J a pońska>Śródziemnomorska kuchnia > Angielska wg. mnie oczywiście
Skład w drugim sezonie menedżera fifa 17 FC Barcelona(pierwszy sezon przesymulowany ,by być bardziej realnym Valverde) MSN Verratti Busi Roberto Alba Umtitti Pique/Davinson Sanchez Semedo/Vidal Ter Stegen
Ławka i Rezerwy: Iniesta,C.Aleña,Cillessen,R.Sanches,Maszczerano,Deulofeu,Jose Enrique(mój wychownek),Camara,Palencia,Perdomo,Masip,Gomes,Alcacer,Munir itd. Transfery: Arda,Rakieta,Tello,Rafinha OUT(30mln chyba jakiś turek,46mln Chelsea,18mln Sporting L.,51 mln Bayern) Verratti,Deulofeu,Davinson,Semedo,Renato IN(duużo ;))
Co to ma do jego komentarza?! To , że to nie jest do końca w porządku nie oznacza ,że Polska jest pod rządami dyktatora. Jak nie wiecie kim jest dyktator i w jakich krajach rządzą takie typy to nie używajcie tego określenia bo mówicie pierdoły. PO zrobiło mnóstwo złego ,a nikt nie nazywał ich dyktatorami.
0
Właśnie przez to frajerstwo trzeba kupić pomocnika. Mam nadzieję , że Gomes odpali w drugim sezonie bo lubię gościa. Gość próbuje,mimo nóg z waty i może uda mu się przełamać. Nowy pomocnik,Roberto na pomoc,odpalony Gomes i będzie git.
8
Czemu nie? Niech będzie Teksańska masakra i wolność w Polsce ! ;) Przynajmniej złodzieje i bandyci będą się bać starszych babek i podczas wojny ludzie będą mogli się bronić i polować na jelenie. Rosja zbroi obywateli , a Europa osłabia i wmawia ludziom , że panuje wolność.
0
Rada ? Popraw to ;)
1
Mundo Deportivo? Śmieszna jest ta gazetka;)
2
Są potrzebne bo pomoc jest słaba i nie nadążą czasami za przeciwnikiem i piłką. Iniesta już się kończy. Przecież gość nie daje już rady. Trzeba poszukać następcy , bo zostaniemy Arsenalem lub co gorsze Milanem.Więc dobrze , że Fernandez Cię nie słycha.
0
A co z Rullim? Dobry jest , czy nie? Dawno nic o nim nie słyszałem.
1
Ok. Zapomnijmy o szowinizmie bo myślałem , że chodzi tylko o naród.Słownik mnie wyprowadził z błędu;) Są takie komentarze ,ale w dzisiejszych czasach nie ma takiego prześladowania jak np. w XIX w. i wcześniej. Kiedyś nie było praw wyborczych dla kobiet, mogły tylko wyglądać i opiekować się dziećmi i domem, nie mogły się kształcić itp. Dzisiaj prawie nie ma prześladowań płciowych. To , że są takie komentarze świadczy tylko o tym , że wszędzie znajdą się wyjątki od reguły ;)
0
Oby tak było. P.S. Nie obrażę się jeśli ściągną Verrattiego ;)
1
Po pierwsze nie wiesz co to jest szowinizm. Poza tym sama zaatakowała. Rozumiem , że to nie było zbyt śmieszne ale nie musiała od razu rzucać takimi tekstami. Wystarczy skrytykować lub żartem odpowiedzieć. Mówienie , że w dzisiejszych czasach kobiety są jakoś napiętnowane jest bezpodstawne ,bo kobiety mogą robić co chcą i nikt im tego nie zabrania. Poza tym część agresywnych feministek obraża mężczyzn i mówi jacy oni są źli ,a siebie nie widzą...
1
MD i nie ma co dalej czytać. Takie źródło jak z koziej d. trąba.
1
Oj Wenger,Wenger kogo ty jeszcze nie ściągniesz by utrzymać się na 4 miejscu i wygrać co najwyżej Tarczę Wspólnoty...
0
Chciałbym by Alena został kolejnym lepszym Thiago Alcantarą. Ach te marzenia...
0
Niektórzy żyją w totalnie odrealnionym świecie... Barca ma mniejszy budżet od tego fifowego i o wiele trudniej negocjuje się z zawodnikami niż jest to w tej gierce pokazane. Poza tym w fifie nie ma "Bartka".
0
Poza tym to w ogóle nie uchodźcy. W Kenii i Liberii nie ma wojny. To są imigranci ekonomiczni.
4
No ale wśród imigrantów jest więcej takich zdarzeń , które o dziwo są bardziej pobłażliwie traktowane. Chodzi o to , że przyjmując ich przyjmujemy też isis i dlatego są problemy.
0
Angielskie jedzenie faktycznie jest słabe. Sam tłuszcz,cholesterol itp. Polska kuchni a>J a pońska>Śródziemnomorska kuchnia > Angielska wg. mnie oczywiście
1
Jakiś portugalski dziennik pisał , że Barca rozmawia z Semedo
1
A reszta w moim składzie ok?
1
No ok. Każdy ma swoje zdanie
1
Moim zdaniem : http://www.futhead.com/17/squads/6657950/
2
Zamiast Marcelo powinien być Alaba wg. mnie.
Bramkarz: Buffon/Neuer
Pomocnik: zamiast Modricia Verratti,zamiast Kante Coutinho/Eriksen
0
A kiedy się zacznie?
0
Nie mogę się doczekać nowego sezonu ;) Z drugiej strony obawiam się , że transfery będą słabe. Ciągle ktoś odmawia Barcelonie...
0
Było już dawno na La Rambli
0
Np. W google ankiety
9
1.Huawei
2.Słuchawki,Etui
3.Elektronika i Gry
4.Najtaniej i Dobra jakość
1
Skład w drugim sezonie menedżera fifa 17 FC Barcelona(pierwszy sezon przesymulowany ,by być bardziej realnym Valverde) MSN Verratti Busi Roberto Alba Umtitti Pique/Davinson Sanchez Semedo/Vidal Ter Stegen
Ławka i Rezerwy: Iniesta,C.Aleña,Cillessen,R.Sanches,Maszczerano,Deulofeu,Jose Enrique(mój wychownek),Camara,Palencia,Perdomo,Masip,Gomes,Alcacer,Munir itd.
Transfery:
Arda,Rakieta,Tello,Rafinha OUT(30mln chyba jakiś turek,46mln Chelsea,18mln Sporting L.,51 mln Bayern)
Verratti,Deulofeu,Davinson,Semedo,Renato IN(duużo ;))
3
Oczywiście Bonucci,Barzagli i Chiellini ? ;)
0
Mógłbyś zmienić płytę? Bo ta z Estremadurczykiem jest już nudna...
1
Co to ma do jego komentarza?! To , że to nie jest do końca w porządku nie oznacza ,że Polska jest pod rządami dyktatora. Jak nie wiecie kim jest dyktator i w jakich krajach rządzą takie typy to nie używajcie tego określenia bo mówicie pierdoły. PO zrobiło mnóstwo złego ,a nikt nie nazywał ich dyktatorami.