0

Właśnie przez to frajerstwo trzeba kupić pomocnika. Mam nadzieję , że Gomes odpali w drugim sezonie bo lubię gościa. Gość próbuje,mimo nóg z waty i może uda mu się przełamać. Nowy pomocnik,Roberto na pomoc,odpalony Gomes i będzie git.

8

Czemu nie? Niech będzie Teksańska masakra i wolność w Polsce ! ;) Przynajmniej złodzieje i bandyci będą się bać starszych babek i podczas wojny ludzie będą mogli się bronić i polować na jelenie. Rosja zbroi obywateli , a Europa osłabia i wmawia ludziom , że panuje wolność.

0

Rada ? Popraw to ;)

1

Mundo Deportivo? Śmieszna jest ta gazetka;)

2

Są potrzebne bo pomoc jest słaba i nie nadążą czasami za przeciwnikiem i piłką. Iniesta już się kończy. Przecież gość nie daje już rady. Trzeba poszukać następcy , bo zostaniemy Arsenalem lub co gorsze Milanem.Więc dobrze , że Fernandez Cię nie słycha.

0

A co z Rullim? Dobry jest , czy nie? Dawno nic o nim nie słyszałem.

1

Ok. Zapomnijmy o szowinizmie bo myślałem , że chodzi tylko o naród.Słownik mnie wyprowadził z błędu;) Są takie komentarze ,ale w dzisiejszych czasach nie ma takiego prześladowania jak np. w XIX w. i wcześniej. Kiedyś nie było praw wyborczych dla kobiet, mogły tylko wyglądać i opiekować się dziećmi i domem, nie mogły się kształcić itp. Dzisiaj prawie nie ma prześladowań płciowych. To , że są takie komentarze świadczy tylko o tym , że wszędzie znajdą się wyjątki od reguły ;)

0

Oby tak było. P.S. Nie obrażę się jeśli ściągną Verrattiego ;)

1

Po pierwsze nie wiesz co to jest szowinizm. Poza tym sama zaatakowała. Rozumiem , że to nie było zbyt śmieszne ale nie musiała od razu rzucać takimi tekstami. Wystarczy skrytykować lub żartem odpowiedzieć. Mówienie , że w dzisiejszych czasach kobiety są jakoś napiętnowane jest bezpodstawne ,bo kobiety mogą robić co chcą i nikt im tego nie zabrania. Poza tym część agresywnych feministek obraża mężczyzn i mówi jacy oni są źli ,a siebie nie widzą...

1

MD i nie ma co dalej czytać. Takie źródło jak z koziej d. trąba.

1

Oj Wenger,Wenger kogo ty jeszcze nie ściągniesz by utrzymać się na 4 miejscu i wygrać co najwyżej Tarczę Wspólnoty...

0

Chciałbym by Alena został kolejnym lepszym Thiago Alcantarą. Ach te marzenia...

0

Niektórzy żyją w totalnie odrealnionym świecie... Barca ma mniejszy budżet od tego fifowego i o wiele trudniej negocjuje się z zawodnikami niż jest to w tej gierce pokazane. Poza tym w fifie nie ma "Bartka".

0

Poza tym to w ogóle nie uchodźcy. W Kenii i Liberii nie ma wojny. To są imigranci ekonomiczni.

4

No ale wśród imigrantów jest więcej takich zdarzeń , które o dziwo są bardziej pobłażliwie traktowane. Chodzi o to , że przyjmując ich przyjmujemy też isis i dlatego są problemy.

0

Angielskie jedzenie faktycznie jest słabe. Sam tłuszcz,cholesterol itp. Polska kuchni a>J a pońska>Śródziemnomorska kuchnia > Angielska wg. mnie oczywiście

1

Jakiś portugalski dziennik pisał , że Barca rozmawia z Semedo

1

A reszta w moim składzie ok?

1

No ok. Każdy ma swoje zdanie

1

2

Zamiast Marcelo powinien być Alaba wg. mnie.
Bramkarz: Buffon/Neuer
Pomocnik: zamiast Modricia Verratti,zamiast Kante Coutinho/Eriksen

0

A kiedy się zacznie?

0

Nie mogę się doczekać nowego sezonu ;) Z drugiej strony obawiam się , że transfery będą słabe. Ciągle ktoś odmawia Barcelonie...

0

Było już dawno na La Rambli

0

Np. W google ankiety

9

1.Huawei
2.Słuchawki,Etui
3.Elektronika i Gry
4.Najtaniej i Dobra jakość

1

Skład w drugim sezonie menedżera fifa 17 FC Barcelona(pierwszy sezon przesymulowany ,by być bardziej realnym Valverde) MSN Verratti Busi Roberto Alba Umtitti Pique/Davinson Sanchez Semedo/Vidal Ter Stegen

Ławka i Rezerwy: Iniesta,C.Aleña,Cillessen,R.Sanches,Maszczerano,Deulofeu,Jose Enrique(mój wychownek),Camara,Palencia,Perdomo,Masip,Gomes,Alcacer,Munir itd.
Transfery:
Arda,Rakieta,Tello,Rafinha OUT(30mln chyba jakiś turek,46mln Chelsea,18mln Sporting L.,51 mln Bayern)
Verratti,Deulofeu,Davinson,Semedo,Renato IN(duużo ;))

3

Oczywiście Bonucci,Barzagli i Chiellini ? ;)

0

Mógłbyś zmienić płytę? Bo ta z Estremadurczykiem jest już nudna...

1

Co to ma do jego komentarza?! To , że to nie jest do końca w porządku nie oznacza ,że Polska jest pod rządami dyktatora. Jak nie wiecie kim jest dyktator i w jakich krajach rządzą takie typy to nie używajcie tego określenia bo mówicie pierdoły. PO zrobiło mnóstwo złego ,a nikt nie nazywał ich dyktatorami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?