0

Mathieu też pali więc się zaprzyjaźnią ;)

0

Jak masz numer to podaj ;) Chętnie do niego przedzwonię ;)Jeszcze numer do Robercika by się przydał.

0

Jak te placki wygrają MŚ to się chyba załamię :( Widok CR7 wygrywającego MŚ byłby mega nieprzyjemny.

0

Ja tak samo ;) Ciągle muszę się powstrzymywać by bana nie złapać.

0

Może wpadł na kebsa lub falafelki ;)

0

A jak nie grałem w poprzednie Wieśki to nie pogubię się w fabule?

0

Jakie gry polecacie na ps4? Mam Fifa 17,Watch Dogs 2 , Tomb Raider 2013,Uncharted 4. Przeszedłem już U4 i WD2 i nie wiem co teraz kupić.
Lubię Sci-Fi,wyścigi,eksploracja,akcja itp. Macie jakieś propozycje?

6

Teraz na tej stronie jest za dużo "ekspertów" , którzy sugerują się transfermarktem i fifowym rynkiem. Poza tym nie ekscytujcie się bo to MD napisało , a to jest zwykły szmatławiec więc ludziska zluzyjcie majty i poczekajcie na oficialkę ;)

0

Co teraz musi się stać by Polacy awansowali w LŚ?

0

Nie chce odpowiedzieć lub się wstydzi na oskarżenia podatkowe dlatego pisze takie rzeczy.

0

Ronaldo mógłby się już nie pogrążać ;)
http://m.fangol.pl/view/215433/cr7-odpowiedzial-na

0

Ale już wszystkie usunąłem bo były tam artykuły które przeczytałem.

0

Badziewne te mecze będą ;( Oby Chile wygrało bo nie chcę widzieć triumfu Ceerka.

0

Ja mam z 20 tysięcy ;) Nie wiem jak to się stało.

0

Jak nie ogląda się ekstraklapy tak jak ja to się nie zna;)

1

Oby nie tak bardzo jak Icardi z żoną przyjaciela ;)

1

Dokładnie tak. Lubię Messiego ale jak gra Polska to oczywiście wolę by ojczysta drużyna wygrywała ;)

2

Wg. mnie to jest żenujące , że Barça płaci takie pensje. Jak piłkarz praktycznie nie biorąc udziału w meczach zarabia 4 mln?! Potem zdziwienie , że nie stać Barcy na transfery. Po prostu Barça to Janusze Biznesu i tyle.

0

Dziękuję wszystkim za odpowiedź ! Potrzebowałem tego by napisać ostatni argument w for and against essay.

0

Zaorałeś kolego ;)

0

Podacie jakieś minusy samotnych wypraw dookoła świata? Tylko szybko

0

Mi też napiszesz na privie? Trochę szkoda , że perma dostał :)

0

Powinno być napisane 4x edition ;)

0

Źle się wyraziłem. Chodzi o to , że Verratti jest młodszy i lepiej się rozwija od Herrery. Po prostu Verratti jest pewniejszy i Hiszpan moim zdaniem przez swój styl gry nie pasuje do Barcy. Nie przekonuje mnie ten gościu. Możesz mieć inne zdanie. Włoch jest również idealnym kandydatem do Barcy Valverde , a gadanie , że się nie nadaje i jest słaby jest co najmniej żałosne.

0

W złym zawodniku?? Nie ma sensu z Tobą rozmawiać.

2

Nie mówię , że jedyną. Tylko jak ktoś pisze , że Verratti jest kurduplem, przereklamowany i słaby to reaguję. Herrea nie jest graczem przyszłościowym i nie pasuje za bardzo do Barcy dlatego uważam , że jest półśrodkiem. Może być inne nazwisko tylko nie mówmy , że Marco się nie przyda tak jak twierdzi to @Galford. Może być tańszy tylko by pociągnął grę Barcy , a nie czekać bo może się sprawdzić.

0

A ty co wielki ekspert piłkarski? Drugi Monchi ?

0

Półśrodkiem jest ten cały Seri i ten z MU.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?