Jakie gry polecacie na ps4? Mam Fifa 17,Watch Dogs 2 , Tomb Raider 2013,Uncharted 4. Przeszedłem już U4 i WD2 i nie wiem co teraz kupić.
Lubię Sci-Fi,wyścigi,eksploracja,akcja itp. Macie jakieś propozycje?
Teraz na tej stronie jest za dużo "ekspertów" , którzy sugerują się transfermarktem i fifowym rynkiem. Poza tym nie ekscytujcie się bo to MD napisało , a to jest zwykły szmatławiec więc ludziska zluzyjcie majty i poczekajcie na oficialkę ;)
Wg. mnie to jest żenujące , że Barça płaci takie pensje. Jak piłkarz praktycznie nie biorąc udziału w meczach zarabia 4 mln?! Potem zdziwienie , że nie stać Barcy na transfery. Po prostu Barça to Janusze Biznesu i tyle.
Źle się wyraziłem. Chodzi o to , że Verratti jest młodszy i lepiej się rozwija od Herrery. Po prostu Verratti jest pewniejszy i Hiszpan moim zdaniem przez swój styl gry nie pasuje do Barcy. Nie przekonuje mnie ten gościu. Możesz mieć inne zdanie. Włoch jest również idealnym kandydatem do Barcy Valverde , a gadanie , że się nie nadaje i jest słaby jest co najmniej żałosne.
Nie mówię , że jedyną. Tylko jak ktoś pisze , że Verratti jest kurduplem, przereklamowany i słaby to reaguję. Herrea nie jest graczem przyszłościowym i nie pasuje za bardzo do Barcy dlatego uważam , że jest półśrodkiem. Może być inne nazwisko tylko nie mówmy , że Marco się nie przyda tak jak twierdzi to @Galford. Może być tańszy tylko by pociągnął grę Barcy , a nie czekać bo może się sprawdzić.
0
Mathieu też pali więc się zaprzyjaźnią ;)
0
Jak masz numer to podaj ;) Chętnie do niego przedzwonię ;)Jeszcze numer do Robercika by się przydał.
0
Jak te placki wygrają MŚ to się chyba załamię :( Widok CR7 wygrywającego MŚ byłby mega nieprzyjemny.
0
Ja tak samo ;) Ciągle muszę się powstrzymywać by bana nie złapać.
0
Może wpadł na kebsa lub falafelki ;)
0
A jak nie grałem w poprzednie Wieśki to nie pogubię się w fabule?
0
Jakie gry polecacie na ps4? Mam Fifa 17,Watch Dogs 2 , Tomb Raider 2013,Uncharted 4. Przeszedłem już U4 i WD2 i nie wiem co teraz kupić.
Lubię Sci-Fi,wyścigi,eksploracja,akcja itp. Macie jakieś propozycje?
6
Teraz na tej stronie jest za dużo "ekspertów" , którzy sugerują się transfermarktem i fifowym rynkiem. Poza tym nie ekscytujcie się bo to MD napisało , a to jest zwykły szmatławiec więc ludziska zluzyjcie majty i poczekajcie na oficialkę ;)
0
Co teraz musi się stać by Polacy awansowali w LŚ?
0
Nie chce odpowiedzieć lub się wstydzi na oskarżenia podatkowe dlatego pisze takie rzeczy.
0
Ronaldo mógłby się już nie pogrążać ;)
http://m.fangol.pl/view/215433/cr7-odpowiedzial-na
0
Ale już wszystkie usunąłem bo były tam artykuły które przeczytałem.
0
Badziewne te mecze będą ;( Oby Chile wygrało bo nie chcę widzieć triumfu Ceerka.
0
Ja mam z 20 tysięcy ;) Nie wiem jak to się stało.
0
Jak nie ogląda się ekstraklapy tak jak ja to się nie zna;)
1
Oby nie tak bardzo jak Icardi z żoną przyjaciela ;)
1
Dokładnie tak. Lubię Messiego ale jak gra Polska to oczywiście wolę by ojczysta drużyna wygrywała ;)
2
Wg. mnie to jest żenujące , że Barça płaci takie pensje. Jak piłkarz praktycznie nie biorąc udziału w meczach zarabia 4 mln?! Potem zdziwienie , że nie stać Barcy na transfery. Po prostu Barça to Janusze Biznesu i tyle.
0
Dziękuję wszystkim za odpowiedź ! Potrzebowałem tego by napisać ostatni argument w for and against essay.
0
Zaorałeś kolego ;)
0
Podacie jakieś minusy samotnych wypraw dookoła świata? Tylko szybko
2
http://image1.obrazki.org/znicze-gify-080gif.GIF
0
Mi też napiszesz na privie? Trochę szkoda , że perma dostał :)
0
Powinno być napisane 4x edition ;)
3
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,cristiano-ronaldo-oskarzony-o-zdefraudowanie-14-7-mln-euro-real-madryt,artykul,791713,1,13057.html
Ciekawe jaką karę CR7 dostanie. Jak myślicie?
0
Źle się wyraziłem. Chodzi o to , że Verratti jest młodszy i lepiej się rozwija od Herrery. Po prostu Verratti jest pewniejszy i Hiszpan moim zdaniem przez swój styl gry nie pasuje do Barcy. Nie przekonuje mnie ten gościu. Możesz mieć inne zdanie. Włoch jest również idealnym kandydatem do Barcy Valverde , a gadanie , że się nie nadaje i jest słaby jest co najmniej żałosne.
0
W złym zawodniku?? Nie ma sensu z Tobą rozmawiać.
2
Nie mówię , że jedyną. Tylko jak ktoś pisze , że Verratti jest kurduplem, przereklamowany i słaby to reaguję. Herrea nie jest graczem przyszłościowym i nie pasuje za bardzo do Barcy dlatego uważam , że jest półśrodkiem. Może być inne nazwisko tylko nie mówmy , że Marco się nie przyda tak jak twierdzi to @Galford. Może być tańszy tylko by pociągnął grę Barcy , a nie czekać bo może się sprawdzić.
0
A ty co wielki ekspert piłkarski? Drugi Monchi ?
0
Półśrodkiem jest ten cały Seri i ten z MU.