Paranoją są głupoty , które wypisujesz na tej stronie... Jeden z lepszych młodych obrońców chce przejść do Barçy , a ty nazywasz to paranoją i twierdzisz , że wielu "robotników" może grać na środku. Kogo Barça ma wziąć? Kolejnego Gomesa ? Herrerę? Trzeba w końcu wydać trochę sosu by utrzymać się na topie , a nie mędzić i szukać półśrodków
Thiago jest Brazylijczykiem(jego rodzice są Brazylijczykami) tylko ma obywatelstwo hiszpańskie. Po drugie staty nie grają i Mou nie puści Herrery a Bayern nie puści Thiago bo to ich crack i tyle samo by zarządali jak nie drożej. Po trzecie Alcantara jest bardziej podatny na kontuzję od Marco.
Ja wiem ale mojemu tacie nic powiedzieć nie mogę bo on na YT obejrzał jak ktoś widzi nienormalne pasy na niebie. Co chwile mówi patrz jak długo ten ślad zostaje na niebie, pouczający widok... Mam tego dosyć no ale to mój tata
Ja mam problem bo mój ojciec jest antyszczepionkowcem i wierzy w chemtrailsy;( Uważa , że internet i szkoła spowodowały , że nie umiem wyciągać wniosków z rzeczy , które widać i jestem niezbyt mądry bo uważam , że chemtrailsy to bzdura.
Oby się udało! Przez tego Bartka i wcześniej Rosella hasło Mes que un club straciło dużo na znaczeniu. Mam nadzieje , że przyjdzie ktoś i osuszy to szambo i zakończy te wszystkie głupie afery i inne wygibasy zarządu.
Java jest totalnie do dupy! Zepsuła się więc odinstalowałem ją i wyczyściłem rejestr. Pobrałem instalatora offline. Klikam dwa razy na niego zezwalam na uruchomienie i g... Nic nie wyskakuje, tylko w menedżerze zadań w zakładce procesy widać , że działa w tle. Co robić z tym gó.... by zainstalować?(Windows 7 hp)
Instalował ktoś Corel Draw Graphics Suite 2017 trial? Pobieram ze strony corela na firefoxie klikam w pobrane w przeglądarce i klikam na to co się pobrało i wyskakuje taki komunikat:
Biedni Kurdowie zostali wykiwani przez USA , że dostaną swoją ziemię , a teraz Srerdogan ich atakuje i ISIS. Oby zmiażdżyli tego islamskiego raka i oby Turcja przestała ich nękać nalotami.
1
100% racji
2
Paranoją są głupoty , które wypisujesz na tej stronie... Jeden z lepszych młodych obrońców chce przejść do Barçy , a ty nazywasz to paranoją i twierdzisz , że wielu "robotników" może grać na środku. Kogo Barça ma wziąć? Kolejnego Gomesa ? Herrerę? Trzeba w końcu wydać trochę sosu by utrzymać się na topie , a nie mędzić i szukać półśrodków
1
Thiago jest Brazylijczykiem(jego rodzice są Brazylijczykami) tylko ma obywatelstwo hiszpańskie. Po drugie staty nie grają i Mou nie puści Herrery a Bayern nie puści Thiago bo to ich crack i tyle samo by zarządali jak nie drożej. Po trzecie Alcantara jest bardziej podatny na kontuzję od Marco.
0
Nadal przejechał Wawrinkę jak walec ;) Były jakieś emocje ale szybko ucichły.
0
Nie , a kogo Ci dają ?
0
Wczorajszy komentarz na antenie Polsatu był na żenującym poziomie. Np. "truskawka na torcie" , "fantazista" itp.
0
Ale Verratti jest w stanie ich w dobrym stopniu zastąpić. Mnie Cou nie przekonuje , bo jest za bardzo ofensywny.
0
Aha. Dobrze , że miałem złe info. Dzięki za wyprowadzenie z błędu.
0
Upadł na zgiętą nogę czy coś takiego.
1
Ja wiem ale mojemu tacie nic powiedzieć nie mogę bo on na YT obejrzał jak ktoś widzi nienormalne pasy na niebie. Co chwile mówi patrz jak długo ten ślad zostaje na niebie, pouczający widok... Mam tego dosyć no ale to mój tata
2
Ja mam problem bo mój ojciec jest antyszczepionkowcem i wierzy w chemtrailsy;(
Uważa , że internet i szkoła spowodowały , że nie umiem wyciągać wniosków z rzeczy , które widać i jestem niezbyt mądry bo uważam , że chemtrailsy to bzdura.
0
Słabo , bo tylko 2 drużyny awansują ,a Polacy teraz są na 5 miejscu
0
A jaka jest sytuacja w LŚ? Teraz faza grupowa czy co ?
1
Idź pan w d... Jak można tak zagrać?! Mogli wygrać 3:1 , a przegrali 3:2. Ja pierdziele...
0
Stream dla tych co nie mają Polsatu sport : http://aliez.me/live/sxsdrt6y/
1
Polacy zepsuli i zamiast wygrać mecz remisują 2:2 :(
2
Oby się udało! Przez tego Bartka i wcześniej Rosella hasło Mes que un club straciło dużo na znaczeniu. Mam nadzieje , że przyjdzie ktoś i osuszy to szambo i zakończy te wszystkie głupie afery i inne wygibasy zarządu.
0
Czemu? Murray?
0
Czasami jedna ocena może zaważyć na pasku , więc wtedy też warto , szczególnie gdy jest to ostatnia klasa.
0
Nie jestem sam ;)
0
Mi wyszedł konserwatyzm.
0
Java jest totalnie do dupy! Zepsuła się więc odinstalowałem ją i wyczyściłem rejestr. Pobrałem instalatora offline. Klikam dwa razy na niego zezwalam na uruchomienie i g... Nic nie wyskakuje, tylko w menedżerze zadań w zakładce procesy widać , że działa w tle. Co robić z tym gó.... by zainstalować?(Windows 7 hp)
0
Tylko jak to zrobić? Corel coś tam każe mi zrobić w opcjach internetowych. Robię to i d..
0
Instalował ktoś Corel Draw Graphics Suite 2017 trial? Pobieram ze strony corela na firefoxie klikam w pobrane w przeglądarce i klikam na to co się pobrało i wyskakuje taki komunikat:
https://drive.google.com/file/d/0B_vJmpb39UHoZXNlQ3ppVXJYbm8/view?usp=drivesdk kompletnie nie wiem co zrobić, włączałem javascript w "lisku" i zrobiłem to co corel każe i nic dalej nie działa
0
On jest Hiszpanem więc ma obywatelstwo.
0
3:1.
0
A co ty tak się unosisz?
2
I ketchup ;)
8
Biedni Kurdowie zostali wykiwani przez USA , że dostaną swoją ziemię , a teraz Srerdogan ich atakuje i ISIS. Oby zmiażdżyli tego islamskiego raka i oby Turcja przestała ich nękać nalotami.
0
Ja jestem w "koleżeństwie" ;)