0

2018 ;) Poziom Regular.

2

Seriale: Wikingowie, Zabójcza Broń, Young Pope, Black Mirror
Filmy: Snajper(C.Eastwood), Valerian: Miasto 1000 planet, Gran Torino, Whiplash, Red, Jack Reacher.

2

Jest tu jakiś dobry "PESowiec"? Mam duży problem z obroną i co chwilę tracę bramki. W fifie 17 dawałem radę ale jednak PES to inna gra ;)

0

Oby Dembek dobrze zastąpił Messiego w ciągnięciu Barcy do kolejnych zwycięstw.

0

Wg. Ciebie kogo Barca powinna "kupić" za Neya?
Hazarda?

0

Do czasu... ;) Król Leo przygotowuje takie oblężenie by Wandę zdobyć w spektakularnym stylu, a nie jakieś 2:1.

1

Dualshock 4, xbox 360/one pad.

0

*Gomes.

1

Taka głodówka, że składzik z jedzeniem mają ;)

0

Na końcu miała być :) ale strona nie pozwala mi edytować.

0

Chyba w PESie/Fifie?

1

Chyba, że na priva podasz linka ;) Np. mi.

0

Potem się cofasz wybierasz save i przechodzisz do import teams, wybierasz opcję squads blablabla i nadpisywanie, kwadrat i potem x, czekasz 30 min i robisz znowu save i masz wszystko.

0

Oczywiście, że jest. Sam gram na ps4 ;) Wgrywanie OP na ps4 jest banalne. Pobierasz OP, wypakowujewsz, folder WEPES wrzucasz na pendrive'a, podłączasz do ps4, wybierasz w PESie Live Update, potem przechodzisz do edit mode-data managment-import/export-import competitions, wciskasz kwadrat i potem x i czekasz aż wszystko się wgra.

0

Tego od Cristiano.

1

Tylko po tylu latach z fifą trzeba do interfejsu się przyzwyczaić ;) Już zacząłem Master League Liverpoolem. Kupiłem Zoumę i Alliego, sprzedałem Klavana i kogoś jeszcze.

7

Wczoraj zacząłem grać w PES-a 2018 i jestem zadowolony. Option File za pierwszym razem zadziałał. Największy problem mam z obroną bo często tracę bramki. Najbardziej podoba mi się LM i odwzorowanie gry największych gwiazd(Messim gra się świetnie i ciężko jest mu zabrać piłkę, Coutinho świetnie się zastawia z piłką, a Paulinho to taki taran który walczy o każdą piłkę i się nie patyczkuje).

0

Ok. 1461 dni.

25

Abel Ruiz: "Uważam siebie za kompletnego napastnika. Skupiam się na Lewandowskim, dla mnie jest najlepszym napastnikiem." @neurophate

0

Mam taki temat rozprawki: Czy człowiek, który dopuścił się zła, musi odpokutować za swoje winy?
Podacie jakieś teksty kultury?

0

No ale Piłkarsony po raz pierwszy w historii awansowały. Oni mają większą szansę na zaskoczenie bo Syria jest o wiele słabsza.

0

Lewandowski, Suarez, Cavani
Messi, Neymar, CR7
Kroos, Verratti, Eriksen
Pique, Boateng, Chiellini
Buffon, De Gea, Neuer/ Ter Stegen czasami

0

Wiem ;) Może być ciekawie.

0

Co z tego, że to nie jest nowość? Chodziło mi o to, że cieszę się, że znowu awansowali i będę ich mógł znowu zobaczyć w akcji.

0

Kostaryka pojedzie do wujka Putina ;) W ostatnich sekundach(90+5 min) zremisowali z Hondurasem. Jeszcze jak Piłkarsony awansują to będę zadowolony. Podoba mi się jak takie słabe repki dają radę na turniejach. Będę im kibicował podczas MŚ oczywiście zaraz po Polsce ;)

0

Lub SuperSoccer ze sklepu Play. Tylko nie wiem, czy będzie tam mecz Polski bo czasem nie ma.

1

Czyli tak naprawdę Francja vs Francja, bo ta cała Nowa Kaledonia to ich kolonia.

0

Ja mówiłem o wyzywaniu typu jesteś AntyPolakiem i nie patrzeniu na swoje zachowanie. Nie powiedziałem, że prawdziwy patriota to ten kto kibicuje polskiej reprezentacji. Patriotyzm to na pewno nie jest niszczenie wspólnego dobra i nie szanowanie ziemi. Patriota to ten, który myśli o swojej ojczyźnie, broni jej dorobku, nie mówi, że coś jest badziewne bo pochodzi z Polski, zna jej historię(chociaż częściowo) i nie nazywa ludzi umierających w jej imieniu kretynami itd. To czy ktoś kibicuje to jego sprawa. Jak ktoś nie lubi sportu to trudno by kibicował ;)

1

Ja czasami muszę trzy razy dawać by się zapisało.
Niezależnie od przeglądarki(używałem na Chrome, Firefox i Dolphinie) strona się scrolluje, zacina.

0

Chyba "narodowców" ;) Poza tym jak jest więcej osób o takich samych poglądach jakie ty uznajesz to zawsze będziesz czuł się pewniej i "lepiej". Mam poglądy trochę narodowe ale nie wyzywam od AntyPolaków i zdrajców. Zauważ, że każdy ekstremizm jest zły: Islamski, Chrześcijański, Lewacki, Prawacki, Narodowy itd. Ci co tak wyzywają nie są prawdziwymi patriotami i narodowcami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?