1

@Strays77 Coś do popicia jest pod hamburgery?

0

@D10SLEO też dobre :) ale schaboszczaka brak?

4

Ależ pyszny obiadek zrobiłem
Paelle prawie taką samą jak w Barcelonie jadłem. A co tam za u was pyszności na stole?

0

@Rewolucja123 dajcie mnie ten piątunio bo nie wytrzymie

1

@Rust_Cohle klechą jesteś?

2

@MarioVeB! Oliwka brazil
Krokieterka

0

@Herato ropę było kupować xd

0

@PatrykBarca ja nie tankowałem w dzień co się wszyscy rzucili
Dwa trzy tygodnie temu
W beczki na ropę 200l
@mercurial2000 ja tez potrzebuje dużo ON i dlatego zrobiłem zapas.
Niedługo zaczną mi się prace w gospodarstwie.

1

@sdg tysiaka już oszczędziłem
4 miesiące dojazdu za darmo do pracy zawsze coś

0

@D10SLEO kilka miesięcy, a może wojna minie cena spadnie. U mnie dużo ON idzie musiałem kupić

0

@hardmind szwagier zalał mauzerka xd
@kulek22 haha
@KrystianR wezmę to na klatę jakbym posłuchał La Rambli dzisiaj bym kupował złotówkę drożej :)

0

A śmiali się z tych co tankowali na stacjach. Taka prawda i tak cena w górę szła z tygodnia na tydzień
Zapasy zrobiłem tylko żałuje ze jeszcze więcej nie zrobiłem

0

@Uukasz_93 tak worek ziemniaków 7 zł na broniszch xd

2

Jak tu nie kochać takiej gry?
Na nowo odzyskuje radość z gry Barcy


37

Tez tak macie że tydzień wam szybko leci? zeszły piątek wydaje mi się jakby był wczoraj

0

Ciekawe co czuje Koeman oglądając nasze mecze

0

Bombele se gueda

0

Przy Xavim to i Luuk będzie goleadorem

1

@Janiama Dobra zapytam ziomka kogo on tam ma.

3

@Janiama widziałem komentarz ze chcesz udzielić mieszkania dla rodzin z Ukrainy. Właśnie widziałem posta na fejsie u kumpla ze szuka mieszkania w okolicach Nadarzyna, Tarczyna, Łaz, a jak dobrze kojarzę to pochodzisz z tych miejscowości. Aktualne?

0

@Vebrol niektórzy co tak dużo tankowali to rolnicy oni muszą każdy grosz z każdej strony oglądać, przy tych cenach wszystkiego.

0

@mate92 Haha auta na rezerwie a ja będę się zastanawiał nad takimi rzeczami :) przecież nie będę lał ich za 20 zł szkoda podnosić karnisty

0

Paliwko kupione za 500 zł wcześniej uzbierałem zapasy jak obniżyli VAT możecie się Teresa śmieć :)

0

@MarioVeB! Ja zatankowałem auto na fulll i dwa karnisty żeby inne auta zatankować. Teraz się śmiejesz, a jak zobaczysz cenę jutro to się zdziwisz.

0

@tobiasson92 jakbym miał takiego mauzera to bym tez tak brał :)

1

@DaPidejpi ja zatankowałem auta do pełna bo wiem ze jutro będą inne ceny

0

@ranger3120 oj powiem tobie robiłem w klimatyzacji na większych budowlach, to tam byli bardziej odpowiedzialni ludzie niż ten typ.

1

@Rust_Cohle hehe lepiej niż Dembele

0

@AdiKingu96 nie pytaj :) na magazyn

8

Pany poszedłem do nowej pracy, ze mną jeszcze dwóch nowych przyszło. Typ na 5 dni pracy dwa razy nie był bo zabalował chyba jakiś rekordzista. Jeszcze takiego agenta nie widziałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?