dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Strays77 Coś do popicia jest pod hamburgery?
0
@D10SLEO też dobre :) ale schaboszczaka brak?
4
Ależ pyszny obiadek zrobiłem
Paelle prawie taką samą jak w Barcelonie jadłem. A co tam za u was pyszności na stole?
0
@Rewolucja123 dajcie mnie ten piątunio bo nie wytrzymie
1
@Rust_Cohle klechą jesteś?
2
@MarioVeB! Oliwka brazil
Krokieterka
0
@Herato ropę było kupować xd
0
@PatrykBarca ja nie tankowałem w dzień co się wszyscy rzucili
Dwa trzy tygodnie temu
W beczki na ropę 200l
@mercurial2000 ja tez potrzebuje dużo ON i dlatego zrobiłem zapas.
Niedługo zaczną mi się prace w gospodarstwie.
1
@sdg tysiaka już oszczędziłem
4 miesiące dojazdu za darmo do pracy zawsze coś
0
@D10SLEO kilka miesięcy, a może wojna minie cena spadnie. U mnie dużo ON idzie musiałem kupić
0
@hardmind szwagier zalał mauzerka xd
@kulek22 haha
@KrystianR wezmę to na klatę jakbym posłuchał La Rambli dzisiaj bym kupował złotówkę drożej :)
0
A śmiali się z tych co tankowali na stacjach. Taka prawda i tak cena w górę szła z tygodnia na tydzień
Zapasy zrobiłem tylko żałuje ze jeszcze więcej nie zrobiłem
0
@Uukasz_93 tak worek ziemniaków 7 zł na broniszch xd
2
Jak tu nie kochać takiej gry?
Na nowo odzyskuje radość z gry Barcy
37
Tez tak macie że tydzień wam szybko leci? zeszły piątek wydaje mi się jakby był wczoraj
0
Ciekawe co czuje Koeman oglądając nasze mecze
0
Bombele se gueda
0
Przy Xavim to i Luuk będzie goleadorem
1
@Janiama Dobra zapytam ziomka kogo on tam ma.
3
@Janiama widziałem komentarz ze chcesz udzielić mieszkania dla rodzin z Ukrainy. Właśnie widziałem posta na fejsie u kumpla ze szuka mieszkania w okolicach Nadarzyna, Tarczyna, Łaz, a jak dobrze kojarzę to pochodzisz z tych miejscowości. Aktualne?
0
@Vebrol niektórzy co tak dużo tankowali to rolnicy oni muszą każdy grosz z każdej strony oglądać, przy tych cenach wszystkiego.
0
@mate92 Haha auta na rezerwie a ja będę się zastanawiał nad takimi rzeczami :) przecież nie będę lał ich za 20 zł szkoda podnosić karnisty
0
Paliwko kupione za 500 zł wcześniej uzbierałem zapasy jak obniżyli VAT możecie się Teresa śmieć :)
0
@MarioVeB! Ja zatankowałem auto na fulll i dwa karnisty żeby inne auta zatankować. Teraz się śmiejesz, a jak zobaczysz cenę jutro to się zdziwisz.
0
@tobiasson92 jakbym miał takiego mauzera to bym tez tak brał :)
1
@DaPidejpi ja zatankowałem auta do pełna bo wiem ze jutro będą inne ceny
0
@ranger3120 oj powiem tobie robiłem w klimatyzacji na większych budowlach, to tam byli bardziej odpowiedzialni ludzie niż ten typ.
1
@Rust_Cohle hehe lepiej niż Dembele
0
@AdiKingu96 nie pytaj :) na magazyn
8
Pany poszedłem do nowej pracy, ze mną jeszcze dwóch nowych przyszło. Typ na 5 dni pracy dwa razy nie był bo zabalował chyba jakiś rekordzista. Jeszcze takiego agenta nie widziałem :)