dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Drozdu7 akurat to prawda ze po z Niemcami trzyma. Nie bez przyczyny siedział w Brukseli na stołeczku. Słuchaj wujka bo peło to zło
1
@Emhyr riki > pjanic
1
@Emhyr dla mnie taki grajek lepszy niż za 120 mln. Plusy nie gwiazdorzy, agenci o podwyżkę nie przychodzą. Tylko walczy i się stara aby udowodnić swoją wartość
1
Alves 38 lat i ma to przez tyle lat Dest i Semedo nie poklepali tak jak Dani i Bombele
1
Dobrze ze nie trafił 10 mln więcej agent by mówił xd
0
@klopx Haha za babcie się będzie brał
No weź :)
1
@FCBpipsiuuu o popatrz ja nie szczepiony w maseczce nie chodzę nie miałem Covida i raczej nie będę miał ciężkich objawów. To po co mam się szczepić?
0
@Momals11 Robert Lewandowski
1
@Bobo25moj szwagier cwaniak jeździł po lidlach i wykupywał narzędzia. Eh muszę się kiedyś jego zapytać czy sprzedał xd
Dam znać czy warto trzymać :)
0
Eh Janusze mi klucz udarowy Parkside performance wykupili z ryneczka lidla
1
@Aristocrate_7 Pique to bym zostawił doświadczony i serce odda za ten klub
Dziwne ze Roberto nie ma
1
@Nazio87 a ja od wczoraj hobbita na netflix Eh jak mogłem tyle czekać na Hobbita
18
@Walker u nas na stronie tez są takie mózgi xd
3
@Kgorecki2500 O wow młody przejmie teraz super moce od Luuka
0
Jakbym widział na boisku marco van bastena
1
Rudy się pewnie teraz śmieje
Eh już hatrick powinien być
0
Potrafi to miał nosa rudy
0
Już w kolejkę się ustawiają
0
@Worny fachowcy dobrze mówią warto polecam
0
@El dominatore hahaha leżę
1
@Edoss oj dobrze że nie kiełbasę xd
8
No nie mogę ale foczka mi się śniła, a tu pies mnie obudził liżąc mi rękę
0
Ale laseczki koło króla
0
To jest król zenon
2
Ten dzejson to jak umtiti wyglada
1
@IronSanHybrid jak świnia na szczepienie
1
Miała barca syna jedynego chciała wychować na piłkarza wielkiego
Idealnie do dembele pasuje xd
0
Neymar suarez Amigos Adios bajlando bajlando
3
Hej ty moja góraleczko chodźmy razem na sianecko :)
0
Może się skuszę i wygram kasiorę xd