2

@Drozdu7 akurat to prawda ze po z Niemcami trzyma. Nie bez przyczyny siedział w Brukseli na stołeczku. Słuchaj wujka bo peło to zło

1

@Emhyr riki > pjanic

1

@Emhyr dla mnie taki grajek lepszy niż za 120 mln. Plusy nie gwiazdorzy, agenci o podwyżkę nie przychodzą. Tylko walczy i się stara aby udowodnić swoją wartość

1

Alves 38 lat i ma to przez tyle lat Dest i Semedo nie poklepali tak jak Dani i Bombele

1

Dobrze ze nie trafił 10 mln więcej agent by mówił xd

0

@klopx Haha za babcie się będzie brał
No weź :)

1

@FCBpipsiuuu o popatrz ja nie szczepiony w maseczce nie chodzę nie miałem Covida i raczej nie będę miał ciężkich objawów. To po co mam się szczepić?

0

@Momals11 Robert Lewandowski

1

@Bobo25moj szwagier cwaniak jeździł po lidlach i wykupywał narzędzia. Eh muszę się kiedyś jego zapytać czy sprzedał xd
Dam znać czy warto trzymać :)

0

Eh Janusze mi klucz udarowy Parkside performance wykupili z ryneczka lidla

1

@Aristocrate_7 Pique to bym zostawił doświadczony i serce odda za ten klub
Dziwne ze Roberto nie ma

1

@Nazio87 a ja od wczoraj hobbita na netflix Eh jak mogłem tyle czekać na Hobbita

18

@Walker u nas na stronie tez są takie mózgi xd

3

@Kgorecki2500 O wow młody przejmie teraz super moce od Luuka

0

Jakbym widział na boisku marco van bastena

1

Rudy się pewnie teraz śmieje
Eh już hatrick powinien być

0

Potrafi to miał nosa rudy

0

Już w kolejkę się ustawiają

0

@Worny fachowcy dobrze mówią warto polecam

0

@El dominatore hahaha leżę

1

@Edoss oj dobrze że nie kiełbasę xd

8

No nie mogę ale foczka mi się śniła, a tu pies mnie obudził liżąc mi rękę

0

Ale laseczki koło króla

0

To jest król zenon

2

Ten dzejson to jak umtiti wyglada

1

@IronSanHybrid jak świnia na szczepienie

1

Miała barca syna jedynego chciała wychować na piłkarza wielkiego
Idealnie do dembele pasuje xd

0

Neymar suarez Amigos Adios bajlando bajlando

3

Hej ty moja góraleczko chodźmy razem na sianecko :)

0

Może się skuszę i wygram kasiorę xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?