dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El dominatore weź najpierw się dowiedz co to foliarz dzieciaku, a potem komentuj
18
Jak mogli wiedzieć jak laska z eskort :)
2
@LukaszFan nie zachorowałem
Ja z 10 lat nie choruje
45
Jechałem autem i w radiu trąbią żeby spędzać spędzać święta w małym gronie i najlepiej z osobami zaszczepionymi. Masakra walić te media debilne
Motają ludziom w głowach. Pamietam jak na początku tez dałem się oszukać akcja zostań w domu
0
Fokus śmiga na głośnikach ale sztos
1
@FC1899Barca u podobnie miałem jak w kukurydzy lataliśmy. Rodzice w nocy nas szukali z latarkami.
2
@Nhyz pierogi
Bigos kapusty kilogram
1
Jak graliście na orlikach, b klasach, a klasach z jakim piłkarzem was kojarzono?
Mnie Riquelme, Ronaldinho
6
@BART97 nie no jeszcze pogratulować powinien Kounde a sędziemu powiedzieć ze nie dostałem piłka gramy dalej nic się nie stało
1
@Deeespacito Ramos podobne rzeczy robił lub Marcelo i nikt ich nie krytykował z madridistas
Wczoraj Jordi oberwał piłka przyaktorzył na tym polega gra dzisiaj. Jak sędziowie nie dają czerwonych kartek za wejście z tylu Patrz Casemiro i wczoraj zawodnik Sevilli
0
Niech ktoś te buty zasznuruje Gaviemu
1
@Virusk3 uciekaj i mów żeby Ciebie nie zgłaszali
2
@Momals11 kolejny test co człowiek zrobi dla kasy :) wcześniej dla podróżowania wejść do kin restauracji itd
1
@Deeespacito tak jeszcze Kazika złota rączka z Kaszub
Kula, szoko12 :)
1
@ściah u widzę że rolnictwo na wysoki poziomie
Fajne takie kanały niż głupoty w tv.
@maciar o lukne tego profesora
Masz coś jeszcze?
1
@maciar o mechanikę pojazdowa zaczynam oglądać łysego Miłośnicy czterech kołek chyba
1
@BART97 nie wiesz co tracisz :)
Może byś się czegoś nauczył w życiu i jest jeszcze taki kanał jak nie robić :)
0
Ogląda ktoś z was kanały rolnicze na YouTube?
Ja w jakąś manie wpadłem już pięciu youtuberow oglądam :)
3
@Chaoss ale tunel wyjeżdżałbym
2
@Pilka_jest_okragla Pique to za Ryszarda nosi walizkę bo ten nie ma siły i do zdjęć pozuje
0
@Djzordon niech się od żółtej kartki Casemiro odwołają bo on nie faulował. Zawodnik Cadizu trafił w nogę Casemiro
0
@Colon jakoś tak
Ale takie coś nie przystoi mówić
Według mnie mocno przesadził
Eh i weź na nich głosuj.
0
Przy okazji oglądam wiadomości a tam Tusk mówi o prezydencie i linie na gałęzi uginającej się pod ciężarem. Kabaret
3
@paweldunajecfcb na pierwszym
Jak odwrócisz tabele
0
Jak zagrał Xavi Simons?
0
Ter Stegen to coś obroni
0
Tak to jest jak die gra z Luukiem przejął jego moce
1
Haha i nawet lepiej gra głowa od Luuka
0
@Kidd wina TVNu
Lex TVN :)
2
@xVENUMx prawie jak Bogota xd