dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@KrwawiaceoczyVEB zwróć uwagę że sporo piłkarzy przeskoczyło do starszych ekip
3
Ah ten Dudek czterech bramek życzy. Już zapomniał jak z Portugalia cztery wyjmował z siatki. A ten babol Haha do tej pory to pamiętam
0
@Mns21 nie takie niespodzianki w piłce widziałem
@Wilczeq gdzie napisałem wszystkim?
Wiadomo o kogo chodzi o tych co najgłośniej szczekają
0
@RomanHoffer nic nie musisz ściągać to twój telefon
10
Błagam Barcelono kochana moja zamknij tym polskim ekspertom buzie
2
@Deeespacito despacito Ronald Araujo wyjaśni Roberta
0
@FCB24 przynajmniej nie będzie ze trwa że źle skoszona. Zawsze coś nowego
2
@Gitarkafcb ostatnio sobie wykręciłem ze mi nogę amputują, bo krew mi do stopy nie dochodziła. Za dużo się naoglądałem na YouTube. Tego samego dnia do lekarza.
2
Na co ja trafiłem :)
1
@GeneralXavi Generale wątpisz w wielką Barcelonę? Piłka potrafi zrobić dużo niespodzianek dlatego uwielbiam ten sport. Wiem że będzie ciężko, ale wierzę że może się udać
0
Chciałbym zobaczyć minę Bońka po meczu jak wygramy.
0
@LS prywatnie było wzywać przybiegłaby zamiast przyjechać karetka i oszczędniej dla służby zdrowia
0
@LS I co z tego że nieszczepiona? Szczepieni nie chorują?
0
@Lisek to ten sezon co Ronaldinho przyszedł?
4
@Kgorecki2500 ja już dawno się temu sprzeciwiłem
Nie dla maseczek, nie dla szczepionek
1
Potwierdza się to co mi znajoma mówiła pracująca w szpitalu że więcej jest na oiomie zaszczepionych.
5
@Criss18Barca gniot kino bez ambicji
Nie byłem, nie chce i nie będę oglądał takiego ścierwa
0
@Rewolucja123 dwa gole w lm i złota piłka
0
@Katalonbar Bońkowi to głowa siada już
2
@Katalonbar co powiedział?
21
Pany ale trzask usłyszałem
To chyba trzask z czterech liter Bońka i Borka po golach Leo
0
@szkutnik91 Milan Liverpool przez sentyment z finałów LM
Ja tak wybieram
1
Ależ bońka boli wielki Leo
0
@Michael24moze i dobrze ze odpadliśmy wyobraź sobie Bartomeu za sterami po tych sukcesach
0
@DaPidejpi co ty gadasz od sokoła i Ostr nie jeden mógłby się uczyć z tych nowych.
Ze starej szkoły to na bank Tede, Borixon, kaliego nie lubię słuchać
1
@Godlo nigdy jak ludzie z tym porządkuje zrobią
2
@PatrychoO factos.
3
Biedne te moje życie bez tego świstka niedługo będę musiał się prosić o zakup piwka w sklepie, jak za małolata przez żula :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Borneo nie nie zemdlałem zdjąłem to coś i odrazu lepiej.
Eh że człowiek doczekał takich czasów że prowadzi dyskusje na temat maseczek lub szczepionek. Masakra