10

@KrwawiaceoczyVEB zwróć uwagę że sporo piłkarzy przeskoczyło do starszych ekip

3

Ah ten Dudek czterech bramek życzy. Już zapomniał jak z Portugalia cztery wyjmował z siatki. A ten babol Haha do tej pory to pamiętam


0

@Mns21 nie takie niespodzianki w piłce widziałem
@Wilczeq gdzie napisałem wszystkim?
Wiadomo o kogo chodzi o tych co najgłośniej szczekają

0

@RomanHoffer nic nie musisz ściągać to twój telefon

10

Błagam Barcelono kochana moja zamknij tym polskim ekspertom buzie

2

@Deeespacito despacito Ronald Araujo wyjaśni Roberta

0

@FCB24 przynajmniej nie będzie ze trwa że źle skoszona. Zawsze coś nowego

2

@Gitarkafcb ostatnio sobie wykręciłem ze mi nogę amputują, bo krew mi do stopy nie dochodziła. Za dużo się naoglądałem na YouTube. Tego samego dnia do lekarza.

2

Na co ja trafiłem :)



1

@GeneralXavi Generale wątpisz w wielką Barcelonę? Piłka potrafi zrobić dużo niespodzianek dlatego uwielbiam ten sport. Wiem że będzie ciężko, ale wierzę że może się udać

0

Chciałbym zobaczyć minę Bońka po meczu jak wygramy.

0

@LS prywatnie było wzywać przybiegłaby zamiast przyjechać karetka i oszczędniej dla służby zdrowia

0

@LS I co z tego że nieszczepiona? Szczepieni nie chorują?

0

@Lisek to ten sezon co Ronaldinho przyszedł?

4

@Kgorecki2500 ja już dawno się temu sprzeciwiłem
Nie dla maseczek, nie dla szczepionek

1


Potwierdza się to co mi znajoma mówiła pracująca w szpitalu że więcej jest na oiomie zaszczepionych.

5

@Criss18Barca gniot kino bez ambicji
Nie byłem, nie chce i nie będę oglądał takiego ścierwa

0

@Rewolucja123 dwa gole w lm i złota piłka

0

@Katalonbar Bońkowi to głowa siada już

2

@Katalonbar co powiedział?

21

Pany ale trzask usłyszałem
To chyba trzask z czterech liter Bońka i Borka po golach Leo

0

@szkutnik91 Milan Liverpool przez sentyment z finałów LM
Ja tak wybieram

1

Ależ bońka boli wielki Leo

0

@Michael24moze i dobrze ze odpadliśmy wyobraź sobie Bartomeu za sterami po tych sukcesach

0

@DaPidejpi co ty gadasz od sokoła i Ostr nie jeden mógłby się uczyć z tych nowych.
Ze starej szkoły to na bank Tede, Borixon, kaliego nie lubię słuchać

1

@Godlo nigdy jak ludzie z tym porządkuje zrobią

2

@PatrychoO factos.

3

Biedne te moje życie bez tego świstka niedługo będę musiał się prosić o zakup piwka w sklepie, jak za małolata przez żula :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borneo nie nie zemdlałem zdjąłem to coś i odrazu lepiej.
Eh że człowiek doczekał takich czasów że prowadzi dyskusje na temat maseczek lub szczepionek. Masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?