dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@doc Było minęło Messi wiecznie nie będzie grał. To było dobre dla obu stron. Messi walczy o puchary tutaj już by nic nie wygrał, Barca nauczy się życia bez Leo i może się uda zakontraktować młodszego zawodnika.
0
Oliwka brazil czy Dziarma?
1
@Emhyr w ofensywie super, obrona trochę gorzej. Myśle ze warto się o niego starać niż kupować kora w worku.
0
@Emhyr jak przychodził Dest dziwiłem się czemu nie Mazraoui
Dla mnie jeden z lepszych na rynku i w lato opcja za darmo
1
@Rewolucja123 poproszę samca Alfa browar artezan
Będzie piwko będzie głos
1
@socha koeman mówił ze nic nie ugra tym składem i sam ściąga De Jonga
No nie mogę on jest winny tej sytuacji. Widać braki w przygotowaniu zespołu do sezonu
2
@GeneralXavi Haha Sevilla, Betis spuchnąć. My już dawno spuchliśmy
0
Alex Moreno wychowanek Barcy Eh teraz o takim to możemy pomarzyć
0
Skróci mi ktoś wyścig F1
0
Po mojemu tam nie było karnego
Wykorzystał to Ronald
1
Ależ kanał odkryłem
Tacy to pożyją
Rzucić wszystko i wyruszyć w taką podróż
4
@william_wallace Eh że chcialo się tobie takie coś pisać tyle czasu
0
@emil22 a napisz w czym problem może pomożemy
0
Moriba przyspawany do ławki
1
@Encore o rany grał u nas taki piłkarz Carles i jakoś tak mi się chyba zapamiętało
Dzięki za poprawkę
0
A jakby tak Sergio Perez skasował tego cwaniaczka? xd
0
Ryoyu po COVIDzie pierwsze miejsce w kwalifikacjach. Tak teraz patrzę.
1
@kazbychu ha orteze odstawiłem po 4 tygodniach o jednej kuli przez tydzień chodziłem jeszcze. Wszystko zależy od rehabilitacji trzeba poświecić czasu sporo skupić się na odbudowaniu mięśni, pracować nad zagięciem kolana. Pierwszy sport do jakiego powróciłem to siatkówka plażowa po roku czasu, do Piłki po 15 miesiącach ale to na spokojnie ostrożnie gram bez większych obciążeń
2
@takisobiektos przecież Max zjada tego pupilka Hamiltona
0
@Criss18Barca o rany wstałem zaspany i nie doczytałem że piłkarzy
Ale chyba część słyszała już kiedyś hymn ligi Europy,Langlet w Sevilli naprzyklad, Umtiti w Lyonie chyba, tak na szybko sprawdziłem jeszcze Memphis Depay 35 występów
0
@Criss18Barca nie Mam viaplay i nie mam zamiaru tego wykupywać
0
Gdzie oglądacie kosza Barca Real?
0
@kazbychu dasz radę kiedyś musi być pierwszy raz :)
Ja miałem w tamtym roku
Gdzie miałeś operacje?
Poweodzenia
0
@Encore gdzie mecz jest?
0
Dzisiaj el clasico w kosza pokazują gdzieś w tv?
2
@Arkon serio udasz takim źródłom?
Zaszczepiłeś się to dobrze. Daj innym decydować o swoim zdrowiu.
0
@Emhyr szukam piłkarzy typu Onana, Mauzari, walczę z całych sił o Halanda
Sprzedaje szrot za rozsądną cenę
0
Kurczę Pedro ładujący nam gola
A on to potrafi w finałach
Kolejny cios byłego piłkarza Barcy
0
@Lionel_Messi10 ładna ładna ale na pytanie co robisz w sylwestra odpowiedz była będę grała w grę
17
@GeneralXavi Hołownia to pionek tvnowski nim by sterowali jak Kaczor Dudą