0

@TylkoBarca7273 dembele i umtiti chciałbym być na ich miejscu

0

@AlwaysBlaugrana United jeszcze stać na Dembele

0

@GeneralXavi top 5 jednego nie umiem wybrać Sokół, Pezet, Ostr, Quebo, Paluch

1

Ej działają odloty co straszycie :)

0

@Hubsao co tam się stanęło znowu
Jaka stronę zamknęli?

1

@Michu94 szaman przygotował wywar ototo taka operacja

3

@lucca87 nie mógł by przekazywać informacje z szatni Swojemu tacie

0

@Viajero autor miał na myśli inne porównanie Ckm do IbX

4

@puyol_presidend5 ja się raduję z Polaka rodaka

2

Ile brakuje goli Lewemu do pobicia rekordu goli w Bundeslidze?

1

@Chaoss a skąd wiadomo ze śmieciami pali? U mnie podobnie dymi jak rozpalam w piecu i używam dobrego węgla i suchego drzewa.

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@jawor2201 ile mniej bo nie patrzę w te tabelki?

3

@Bunk420 wysoki procent wyszczepienia a podobne statystki jak u nas. Gdzie tu logika?

3

@darek60 życzę tobie dużego podatku od wielkiego prezesa Jarosława

1

@FCB_dimiC wina zaszczepionych bo mają krótsze kwarantanny xd

0

Co was naszło na żarty z twoją starą?

1

@Encore hallnad to przyszłość
Messi to już powoli przeszłość
Wieku nie oszukasz

1

@Faun roksy nie ma pomyśl

1

@dmcteam kup czujkę na dym i ukryj gdzieś będzie piszczeć na cały blok :)

0

@1899Seba1899 przy Casmiero i Ramosie to aniołek. Gavi zawsze się stara w piłkę wchodzić a tych dwóch to kasują gości i jeszcze się w twarz śmieją

0

@Medium on woli grać w fortinte niż trenować co ty się dziwić

8

@Kusco15 pelo? Popis pewnie bo to jeden szajs

1

Pamiętacie komentarze na wrzutki Alvesa?
Luuk złota piłka

0

Luuuk ma moc co za gość

1

Tak z nowszych to jak pokochałam gangstera i w górę

2

O na TVP sylwester trwa dzajson śpiewa

0

@ranger3120 jakby dobrze klaskał gwizdom myślę że by sobie poradzili. Wiesz jak sam Zuzi Ciebie oklaskuje to już musi być coś.

0

@KmN Haha wpłać na fortunę i obróć fortuną potem Malediwy i życie jak w Madrycie :)
Powodzenia i nie słuchaj głupich rad :)

0

@kaamil1910 pisałem już kiedyś ludzie oni na was hajs robią co chwilę otwierają jakieś federacje i gamoni pokazują. Dziwie się ze ludzie takiego głupoty oglądają. Haha gwiazdy z jutuba i Warsow shore. Do czego to doszło? Się pytam. Masakra, później taki młody patrzy jak hajs łatwo zrobić, wystarczy pójść do więzienia zrobić z siebie gangusa odwalić coś na jutubie i łatwy hajs wpada do kiermany jest na ćpanie i rucha…..e
Jak ja bym chciał żeby ten toksyczny świat się zmienil na lepsze. Ale widząc co się dzieje będzie coraz gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?