dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TylkoBarca7273 dembele i umtiti chciałbym być na ich miejscu
0
@AlwaysBlaugrana United jeszcze stać na Dembele
0
@GeneralXavi top 5 jednego nie umiem wybrać Sokół, Pezet, Ostr, Quebo, Paluch
1
Ej działają odloty co straszycie :)
0
@Hubsao co tam się stanęło znowu
Jaka stronę zamknęli?
1
@Michu94 szaman przygotował wywar ototo taka operacja
3
@lucca87 nie mógł by przekazywać informacje z szatni Swojemu tacie
0
@Viajero autor miał na myśli inne porównanie Ckm do IbX
4
@puyol_presidend5 ja się raduję z Polaka rodaka
2
Ile brakuje goli Lewemu do pobicia rekordu goli w Bundeslidze?
1
@Chaoss a skąd wiadomo ze śmieciami pali? U mnie podobnie dymi jak rozpalam w piecu i używam dobrego węgla i suchego drzewa.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@jawor2201 ile mniej bo nie patrzę w te tabelki?
3
@Bunk420 wysoki procent wyszczepienia a podobne statystki jak u nas. Gdzie tu logika?
3
@darek60 życzę tobie dużego podatku od wielkiego prezesa Jarosława
1
@FCB_dimiC wina zaszczepionych bo mają krótsze kwarantanny xd
0
Co was naszło na żarty z twoją starą?
1
@Encore hallnad to przyszłość
Messi to już powoli przeszłość
Wieku nie oszukasz
1
@Faun roksy nie ma pomyśl
1
@dmcteam kup czujkę na dym i ukryj gdzieś będzie piszczeć na cały blok :)
0
@1899Seba1899 przy Casmiero i Ramosie to aniołek. Gavi zawsze się stara w piłkę wchodzić a tych dwóch to kasują gości i jeszcze się w twarz śmieją
0
@Medium on woli grać w fortinte niż trenować co ty się dziwić
8
@Kusco15 pelo? Popis pewnie bo to jeden szajs
1
Pamiętacie komentarze na wrzutki Alvesa?
Luuk złota piłka
0
Luuuk ma moc co za gość
1
Tak z nowszych to jak pokochałam gangstera i w górę
2
O na TVP sylwester trwa dzajson śpiewa
0
@ranger3120 jakby dobrze klaskał gwizdom myślę że by sobie poradzili. Wiesz jak sam Zuzi Ciebie oklaskuje to już musi być coś.
0
@KmN Haha wpłać na fortunę i obróć fortuną potem Malediwy i życie jak w Madrycie :)
Powodzenia i nie słuchaj głupich rad :)
0
@kaamil1910 pisałem już kiedyś ludzie oni na was hajs robią co chwilę otwierają jakieś federacje i gamoni pokazują. Dziwie się ze ludzie takiego głupoty oglądają. Haha gwiazdy z jutuba i Warsow shore. Do czego to doszło? Się pytam. Masakra, później taki młody patrzy jak hajs łatwo zrobić, wystarczy pójść do więzienia zrobić z siebie gangusa odwalić coś na jutubie i łatwy hajs wpada do kiermany jest na ćpanie i rucha…..e
Jak ja bym chciał żeby ten toksyczny świat się zmienil na lepsze. Ale widząc co się dzieje będzie coraz gorzej.