dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak spotifay będzie sponsorem Barcy wykupuje konto premium :)
31
Chciałbym żeby was taki Adama zgasił swoją grą. Gościu nie zagrał żadnego meczu jeszcze, a tutaj lament. Bartomeu was rozpieścił Griezmanem, Dembele, Coutinho, teraz zobaczcie ile na nich kasy poszło na transfery i pensje, wole takich dziesięciu Traore niż jednego Dembele.
1
@Kacper1305 od wykańczania akcji jest Luuk
2
@MesQueUnClub96 spanie w opakowaniu po imprezie xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kluivert_P powód śmierci covid i niezaszczepieni
0
@Nano22 ja zawsze mówię ze zapomniałem maseczki już mi się nie chce tłumaczyć ze nie noszę
0
@KrystianR tak tez Libię ale do zimnego piwka :)
@ChessInfo haha stary ja jem
:)
2
Wasza ulubiona musztarda? Eh do pracy przez pomyłkę wziąłem sarepską ale pali nie da się zjeść.
0
@Naturopata napisał przecież nową definicję xd zaraz poleci rodzince pokaże i w pracy się spryciarz pochwali. Znam takich jak on, jeszcze jakbym delikatnie obraził to by mnie zgłosił po bana, jak już tego nie zrobił. :)
7
@Bykunn spodziewałem się Ciebie tutaj. Tylko na to Ciebie stać?
Wyraźnie napisałem przecież widać jak ludzie są oszukiwani z tymi szczepieniami. Jest to wymuszane na ludziach. Ale znam ten bełkot ludzi, ciągle wyszydzają ludzi poniżają w pracach segregują, to są ludzie tacy jak Ty. Pamiętaj że człowiek powinien sam decydować o swoim zdrowiu, ten wiurus aż taki groźny nie jest. Potwierdzają to statystki. Pozdro bez odbioru.
8
Kolejna prawda o Covidzie. Jakby co nie jestem antyszczepionkowcem, foliarzem. Tylko jestem wolnym człowiekiem zaszczepię się jak te szczepionki będą pewne i przebadane. Narazie czułbym się jak królik doświadczalny. Pozdrawiam i włączcie myślenie.
0
@Nano22 ja jajka kupuje od rolników. Tylko uwaga znam takich co kupują z fermy i sprzedaj jako wiejskie
17
Rany co się odwala z tym Covidem?
Gościu po wylewie a ten czeka na dworzu w kolejce jak kopnie w kalendarz wpiszą jemu potem Covida i jeszcze może nie zaszczepiony. Tak się napędza statystyki. Ja mam już tego serdecznie dość.
1
@doc akurat Dani umie to
10
Sprzedać Ter stegena brać tego bramkarza z komorów xd
1
@Kidd właśnie miałem zapytać czy był Umtiti na spotkaniu. Powiedział młody patrz nie robiłem żadnej operacji i jestem sprwny w 100%
1
@LeoMesjasz na wsi nie wyobrażam sobie mieszkać w mieście. Marzy mi się domek w kampinosie
0
@Rewolucja123 myśle ze Xavi i Puyol
3
@Survier paszport jest po to abyś mógł podróżować i wchodzić w zaszczytne miejsca xd służy do segregacji ludzi
6
Ale by było
Jakby Ramos wyrzucił Real z Ligi Mistrzów. Wyobrażacie to sobie?
0
@KacperVEB pod balonem gram
Na mączce
3
Dzisiaj udany dzień Real stracił punkty, wygrałem w tenisa z ziomkiem, Barca wygrała w kosza z Realem i na koniec dnia Barca ważne 3 punkty
0
@Encore stary takiego gola to ty byś trafił z zamkniętymi oczami xd
2
A jednak się potwierdza Że z wielkim Luukiem Barca nie przegrywa
0
@parpe jest jeszcze szansa na 3
0
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo :)
0
@Dosq najpierw tak koparkę trzeba kupić
1
Rany dopiero teraz zobaczyłem pudło napastnika Elche z białymi. Tym to zawsze jakieś szczęście się przytrafi.
1
A ja tam wierze w Ansu. Ten sezon bym odpuścił ewentualnie w końcówce na ostanie minuty. Jest jeszcze młody nie ma co się poddawać i tracić wiary. Kingsley Coman też sporo kontuzji miał, a potem decydujące gole strzelał.