dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paliwko kupione za 500 zł wcześniej uzbierałem zapasy jak obniżyli VAT możecie się Teresa śmieć :)
0
@MarioVeB! Ja zatankowałem auto na fulll i dwa karnisty żeby inne auta zatankować. Teraz się śmiejesz, a jak zobaczysz cenę jutro to się zdziwisz.
0
@tobiasson92 jakbym miał takiego mauzera to bym tez tak brał :)
1
@DaPidejpi ja zatankowałem auta do pełna bo wiem ze jutro będą inne ceny
0
@ranger3120 oj powiem tobie robiłem w klimatyzacji na większych budowlach, to tam byli bardziej odpowiedzialni ludzie niż ten typ.
1
@Rust_Cohle hehe lepiej niż Dembele
0
@AdiKingu96 nie pytaj :) na magazyn
8
Pany poszedłem do nowej pracy, ze mną jeszcze dwóch nowych przyszło. Typ na 5 dni pracy dwa razy nie był bo zabalował chyba jakiś rekordzista. Jeszcze takiego agenta nie widziałem :)
0
Oglądam skrót treningu Barcy a tam
Riki na sesji zdjęciowej. Lepiej nie mogli trafić z wyborem :)
0
@Suzu soler może zagrać wyżej ja widzę jego na pozycji Ferana
0
@Worny A ja tak jak Grali razem zawsze wyżej ceniłem Solera.
Moje przewidywania się sprawdzają :)
To samo dotyczy Adamy. Pamietam jak mnie wyśmiano z opcja Adamy w Barcelonie. Nawet nie chce mi się grzebać komentarzy żeby zobaczyć kto tam taki mądry był :)
0
Niżej było pytanie czy zamieniłbyś frenkiego na Solera?
A ja zadam pytanie czy zamieniłbyś Ferana Toresa na Solera?
2
Tego gola co strzelił Pedri La liga zaliczyła Aubie?
4
@tomek8756 serio ironii nie wyczuwasz?
0
@Kurkmen somsiadowi stodołe zerwało
3
@dmcteam ja skacze na jednej nodze i przechylam szyje w bok które ucho zatkane. Na bank pomoże
0
Człowiek wraca z roboty z myślą o meczu, a tutaj viaplay. Brak słów. Może ktoś wie gdzie zobaczę mecz? Pomocy!
0
Kurtuła między nogami
3
Jedyne komu kibicuje w tym meczu to Leo.
1
@Kusco15 jak Adama trafił Lopeza to chyba jemu dziurę zrobił
1
@Joe_Pesci panie męczę się już kilka tygodni. Jak znajdziesz sposób to pamiętaj o mnie. Ja chyba na zastrzyki pójdę.
5
Takimi meczami zdobywa się top 4
1
@Janiama 1:4 dla Barcy pierwszy gol Ferana
1
@David_Beckham zrobić dziurę w ścianie xd
0
U szwagra w rodzinie wszyscy przeszli Covida, moja siostra, jego siostra, rodzice, dodam ze nikt nie był zaszczepiony. Covida przeszli łagodnie. Siostra szwagra chyba zaraziła typa w pracy który był zaszczepiony i przechodzi Covida ciężko. A mówili zaszczep się łagodniej przejdziesz.
2
@Azacca jakiś pechowy ten kolega
I co szczepionka przed zawałem miała uratować? Nie mogę co za bzdury
1
@Hubsao to ja się pytam
Ja przeoczyłem te uderzenie
0
Kto trafił w poprzeczkę? Chodzi mi o akcje po golu Araujo?
0
@tbas ja wiem ze Adama sobie poradzi. Widać ze ma głowę na karku, a nie jak Dembele
0
Ależ odbijali się piłkarze Atleti od Adamy jak od sciany.