0

Paliwko kupione za 500 zł wcześniej uzbierałem zapasy jak obniżyli VAT możecie się Teresa śmieć :)

0

@MarioVeB! Ja zatankowałem auto na fulll i dwa karnisty żeby inne auta zatankować. Teraz się śmiejesz, a jak zobaczysz cenę jutro to się zdziwisz.

0

@tobiasson92 jakbym miał takiego mauzera to bym tez tak brał :)

1

@DaPidejpi ja zatankowałem auta do pełna bo wiem ze jutro będą inne ceny

0

@ranger3120 oj powiem tobie robiłem w klimatyzacji na większych budowlach, to tam byli bardziej odpowiedzialni ludzie niż ten typ.

1

@Rust_Cohle hehe lepiej niż Dembele

0

@AdiKingu96 nie pytaj :) na magazyn

8

Pany poszedłem do nowej pracy, ze mną jeszcze dwóch nowych przyszło. Typ na 5 dni pracy dwa razy nie był bo zabalował chyba jakiś rekordzista. Jeszcze takiego agenta nie widziałem :)

0

Oglądam skrót treningu Barcy a tam
Riki na sesji zdjęciowej. Lepiej nie mogli trafić z wyborem :)

0

@Suzu soler może zagrać wyżej ja widzę jego na pozycji Ferana

0

@Worny A ja tak jak Grali razem zawsze wyżej ceniłem Solera.
Moje przewidywania się sprawdzają :)
To samo dotyczy Adamy. Pamietam jak mnie wyśmiano z opcja Adamy w Barcelonie. Nawet nie chce mi się grzebać komentarzy żeby zobaczyć kto tam taki mądry był :)

0

Niżej było pytanie czy zamieniłbyś frenkiego na Solera?
A ja zadam pytanie czy zamieniłbyś Ferana Toresa na Solera?

2

Tego gola co strzelił Pedri La liga zaliczyła Aubie?

4

@tomek8756 serio ironii nie wyczuwasz?

0

@Kurkmen somsiadowi stodołe zerwało

3

@dmcteam ja skacze na jednej nodze i przechylam szyje w bok które ucho zatkane. Na bank pomoże

0

Człowiek wraca z roboty z myślą o meczu, a tutaj viaplay. Brak słów. Może ktoś wie gdzie zobaczę mecz? Pomocy!

0

Kurtuła między nogami

3

Jedyne komu kibicuje w tym meczu to Leo.

1

@Kusco15 jak Adama trafił Lopeza to chyba jemu dziurę zrobił

1

@Joe_Pesci panie męczę się już kilka tygodni. Jak znajdziesz sposób to pamiętaj o mnie. Ja chyba na zastrzyki pójdę.

5

Takimi meczami zdobywa się top 4

1

@Janiama 1:4 dla Barcy pierwszy gol Ferana

1

@David_Beckham zrobić dziurę w ścianie xd

0

U szwagra w rodzinie wszyscy przeszli Covida, moja siostra, jego siostra, rodzice, dodam ze nikt nie był zaszczepiony. Covida przeszli łagodnie. Siostra szwagra chyba zaraziła typa w pracy który był zaszczepiony i przechodzi Covida ciężko. A mówili zaszczep się łagodniej przejdziesz.

2

@Azacca jakiś pechowy ten kolega
I co szczepionka przed zawałem miała uratować? Nie mogę co za bzdury

1

@Hubsao to ja się pytam
Ja przeoczyłem te uderzenie

0

Kto trafił w poprzeczkę? Chodzi mi o akcje po golu Araujo?

0

@tbas ja wiem ze Adama sobie poradzi. Widać ze ma głowę na karku, a nie jak Dembele

0

Ależ odbijali się piłkarze Atleti od Adamy jak od sciany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?