dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Widzieliście minę sędziego jak niechętnie wyciągnął czerwoną kartkę dla symulanta
4
@Antimadridista_WR właśnie był karny?
Bo drukarzy nie da się oglądać i nie patrzę na ich mecze.
0
Wyłączyłem.to dziadostwo
Nie o taką walczyłem
0
Czy ten wspaniały Vini był wczoraj kapitanem?
0
Szkoda że mbapee nie uratował Alvaro
3
Arbeloa niczym Trzaskowski
Gosia Gosia Gosia
0
@Peciak na jakim kanale mecz?
0
Do kiedy u nas jest wypożyczony Rashford?
4
@Guillegavira nic się nauczy
7
Pamiętam doskonale tego pieska Mourinho
2
@Comentateiro nie mam poprostu dosyć lewactwa i komuszków. Rzygam nimi!
2
@Jakchcesz Polacy potrafią się zjednoczyć w trudnych chwilach
Te czasy nadchodzą.
6
Fajnie jakby kibice poszli teraz za rolnikami i górnicy
Obalić rząd rudego!
0
Jak tam wygląda strajk w Warszawie?
Jest ktoś z Wawki i może ocenić?
0
A ten kilometrówki kręci?
0
A ja chciałbym real w finale ale niech sie zmęczą dziady
10
Nie mogę z tego klauna
Komentator dobrze podsumował bananowego raperka!
0
@Kozinho. Albo do klubów nocnych
1
@tbas oni walczą o swoje dobro, o lepsze jutro! Ja wiem, że wam ciężko to zrozumieć. Ale oni to kochają i to ich pasja zarazem.
Ogólnie to my wszyscy powinniśmy ich wspierać i wyjść. Bo obecne rządu jak i poprzednie niczego nie warte. Rozgrywają nas jak chcą!
6
@Chaoss wystaw i sprzedaj. Ludzie to kochają ulozyli życie pod to. A garstka urzędników i niby mądrych robi to bo dostali pod stołem grube pieniądze. To tylko trzeba trochę poczytać i wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi.
15
@ad289 gościu nie ma pojęcia co pisze
Ludzie likwidują trzody
A ten dobrze stoimy xd
18
@tbas kupił to kupił ciężko na to pracował a tobie żal dupę ściska?
Serio już rolnik nie może kupić nowego auta xd nie wierzę co widzę
6
@Chaoss a powinieneś drogi użytkowniku. Bez rolnictwa nie ma niczego. Ale co wy wiecie mlodzi jak wszystko pod nos macie podlożone i gacie wyprane przez mamę!
Rolnictwo jest ważne w czasie wojny. Ale to trzeba mieć trochę wyobraźni. A rolnik też musi z czegoś żyć. Ceny powinny być większe, a już są zalewane przez Ukrainę która nie tylko niszczy rolnictwo, ale i służbę zdrowia.
15
Komentarz usunięty
0
@Beztroskii gavi?
0
@Marcin91fcb oby ostatni meczyk na kuponie miami 02 zagrałem
0
@JordiAlbion właśnie zagrałem cash aut 404 dają
Do wygrania 1500 zł
0
Mam pytanie co myślicie o meczu Denver Miami? ostatni mecz na kupnie
7
Ter Stegen by złapał on wszystko łapie
2
@Bartula tutaj przynajmniej jest szanowany