dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja myślę że Xavi chciał skreślić Lewego
Te wybory powinny być po sezonie! A nie gdzie kluczowe chwilę dla sezonu
0
Udało wam się kupić bilet na mecz z Albania?
0
@Marcelinho132 wydano mniej bo Xavi wprowadził młodych zawodników i ściągnęli kilku
Co jak co zrobił robotę w klubie
0
Ciekawe kogo koalicja wybierze na premiera?
Kogo wy widzicie?
1
@esem91 mi oni piłkę obrzydzają
4
Ale wstyd 124 urodziny klubu a oni wygrywają przy pomocy sędziego
15 lig miszczow śmieszny ten klub
Eh przez takie decyzje sędziowskie
Gorzej nie lubię tego klubu
0
Drukarze drukarze
1
@Fog_W_1899 zawsze tak było i będzie
0
@gumaz ale jak nią zarządza to wstyd
Zabiera ludziom parkingi
Pieniądze są wydawane na głupoty
Warszawiakom to ciężko ogarnąć, ponieważ spora część osób to przyjezdnych
I są kupieni, parkami, kładkami rozwalającyni się!
Ludzie w Krakowie przejrzeli
Wątpię żeby WAWA poszła po rozum do głowy
1
@gumaz głosować na Rafała to wstyd xd co oni wyprawiają w wawie to się w pale nie mieści
7
No penalty no party :)
0
Śmierdzi karniakiem dla realu
1
@La Pulgaa ile za bilet na mecz?
Też chce się wybrać drugi raz
Ale te ceny to kosmos
0
Gdzie kartka dla boksera?
0
O zakończył asensio wślizg z Osasuna
1
A co ten bokser z tą chorągiewka
Nie mógł przy niej tańczyć jak ten dzieciak z Brazylii
0
A ten już symuluje
Maskara
2
Oj pachołku pachołku
Jaki ty ciemny jesteś
Gdyby nie ci sędziowie już bys miał 10 punktów straty
0
A jak te Białe żołnierzyki podkładają się to ok. Pamiętam vazqueza jak wleciał w cubarsiego.
A Mbappe i ten prowokator systematycznie w kogoś wpada.
0
@Em_DzeJ to samo miałem napisać
4
Jestem szczęśliwy
Jexać Madryt tych symulantów i prowaktorów
Pogodzę się z banem
0
Nurkował już ktoś w realu?
Niestety meczu nie mogę oglądać
0
Chcę wybrać się na mecz ze znajomymi Fc Barcelony. Wchodzę w ceny biletów a tam od 250 euro w górę. Ktoś wie jak znaleźć tańsze. Maskara pamiętam jak byłem to ceny od 50 euro były
7
Gościu pada w polu karnym jakby popieścić jego prąd i mówi o pajacowaniu. Cyrk
3
Widzieliście minę sędziego jak niechętnie wyciągnął czerwoną kartkę dla symulanta
4
@Antimadridista_WR właśnie był karny?
Bo drukarzy nie da się oglądać i nie patrzę na ich mecze.
0
Wyłączyłem.to dziadostwo
Nie o taką walczyłem
0
Czy ten wspaniały Vini był wczoraj kapitanem?
0
Szkoda że mbapee nie uratował Alvaro
3
Arbeloa niczym Trzaskowski
Gosia Gosia Gosia