0

Ja myślę że Xavi chciał skreślić Lewego
Te wybory powinny być po sezonie! A nie gdzie kluczowe chwilę dla sezonu

0

Udało wam się kupić bilet na mecz z Albania?

0

@Marcelinho132 wydano mniej bo Xavi wprowadził młodych zawodników i ściągnęli kilku
Co jak co zrobił robotę w klubie

0

Ciekawe kogo koalicja wybierze na premiera?
Kogo wy widzicie?

1

@esem91 mi oni piłkę obrzydzają

4

Ale wstyd 124 urodziny klubu a oni wygrywają przy pomocy sędziego
15 lig miszczow śmieszny ten klub
Eh przez takie decyzje sędziowskie
Gorzej nie lubię tego klubu

0

Drukarze drukarze

1

@Fog_W_1899 zawsze tak było i będzie

0

@gumaz ale jak nią zarządza to wstyd
Zabiera ludziom parkingi
Pieniądze są wydawane na głupoty
Warszawiakom to ciężko ogarnąć, ponieważ spora część osób to przyjezdnych
I są kupieni, parkami, kładkami rozwalającyni się!
Ludzie w Krakowie przejrzeli
Wątpię żeby WAWA poszła po rozum do głowy

1

@gumaz głosować na Rafała to wstyd xd co oni wyprawiają w wawie to się w pale nie mieści

7

No penalty no party :)

0

Śmierdzi karniakiem dla realu

1

@La Pulgaa ile za bilet na mecz?
Też chce się wybrać drugi raz
Ale te ceny to kosmos

0

Gdzie kartka dla boksera?

0

O zakończył asensio wślizg z Osasuna

1

A co ten bokser z tą chorągiewka
Nie mógł przy niej tańczyć jak ten dzieciak z Brazylii

0

A ten już symuluje
Maskara

2

Oj pachołku pachołku
Jaki ty ciemny jesteś
Gdyby nie ci sędziowie już bys miał 10 punktów straty

0

A jak te Białe żołnierzyki podkładają się to ok. Pamiętam vazqueza jak wleciał w cubarsiego.
A Mbappe i ten prowokator systematycznie w kogoś wpada.

0

@Em_DzeJ to samo miałem napisać

4

Jestem szczęśliwy
Jexać Madryt tych symulantów i prowaktorów
Pogodzę się z banem

0

Nurkował już ktoś w realu?
Niestety meczu nie mogę oglądać

0

Chcę wybrać się na mecz ze znajomymi Fc Barcelony. Wchodzę w ceny biletów a tam od 250 euro w górę. Ktoś wie jak znaleźć tańsze. Maskara pamiętam jak byłem to ceny od 50 euro były

7

Gościu pada w polu karnym jakby popieścić jego prąd i mówi o pajacowaniu. Cyrk

3

Widzieliście minę sędziego jak niechętnie wyciągnął czerwoną kartkę dla symulanta

4

@Antimadridista_WR właśnie był karny?
Bo drukarzy nie da się oglądać i nie patrzę na ich mecze.

0

Wyłączyłem.to dziadostwo
Nie o taką walczyłem

0

Czy ten wspaniały Vini był wczoraj kapitanem?

0

Szkoda że mbapee nie uratował Alvaro

3

Arbeloa niczym Trzaskowski
Gosia Gosia Gosia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?