0

Jak zagrał Garcia na nowej pozycji?

1

@shahman rower kupiłem chrześnicy 1900 zł

0

Gdzie leci mecz zaksy?

0

Źle to wyglada ze strony ojczulka

1

Ja pamietam jeszcze sytuacje z bruno z Villarealu jak rzucił się niczym bramkarz

2

Ferran Torres pokaże im co to prawdziwa gra

1

@bartas97 zjadłem serek wiejski przeterminowany o 2 dni i siedzę na kiblu tydzień czasu

0

Pytanie mam do ludzi z wawy
Mecz Barca united będzie w zielonej gęsi?

15

Nawet się cieszę ze kupon mi mie wszedł :)

0

Był ktoś z was na tym filmie Babilon?
Warto iść?

1

@Medium chciałem Raula z prześcieradeł :) A dostałem Del Piero z juve jesu jak płakałem

0

@michal26 z tego co wiem to Ponitka z Gortatem się nie nawidzą

0

@Emhyr ten Tello miał więcej jakości niż Torres

1

Co to ma być?
Co za pajac

0

Co wy z tym jajkiem
Poda ktoś linka?

2


Młody rozwalił

4

@AmigoBlancos gdyby nie sędzia w lidze mistrzów Barca by grała dalej w. Lidze mistrzów to są te detale. Przykład faul
Na Vazqezie z juve gdzie faulu nie było, a sędzia daje karnego i Real sięga po ligę mistrzów.

0

@Vampir707 a co ty mylisz ze benzyna ma mniej zanieczyszczeń. To pomyśl ile przy jej wytworzeniu. To już mało osób wie

0

Przy takich cenach ropy chyba muszę kupić dobre ubranie i z rowerem się przeprosić

0

@draxidox nie zaszczepię się bo nie brałem tej wcześniejszej, to po przypominająca mi nie przysługuje.

0

@MesQueUnClub_87 jak wypije i zapale każdego wale

2

@FCB_dimiC ja to porównuje Viniego do Fatiego podobny poziom
Tylko wiadomo Ansu kontuzje i na bank jest na poziomie Brazola

0

@Janiama oglądałem ten i powiem krótko zagraliśmy super dwie pierwsze kwarty, ławka zrobiła swoje. Trzecia kwarta to jakaś nerwówka. Na szczęście obudził się Slaughter i Ponitka za trzy punkty rzucali, w czwartej kwarcie.

1

@Emhyr jadom po transfery Na rowerach niczym nasz Michał

0

@taris nawet jak rozbije bank dalej będę nosił dres

3

@mokrychlopiec i christsinsena

0

Laskowski hah
Jakby sobie na grze pograł bie mogę

2

Jakiś kod ligi fantasy La Rambli?

1

@AdiKingu96 żeby biali dostali Manite przez ten czas

0

@FC1899Barca cały ten śmieszny wirus
Plandemia xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?