dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zagrał Garcia na nowej pozycji?
1
@shahman rower kupiłem chrześnicy 1900 zł
0
Gdzie leci mecz zaksy?
0
Źle to wyglada ze strony ojczulka
1
Ja pamietam jeszcze sytuacje z bruno z Villarealu jak rzucił się niczym bramkarz
2
Ferran Torres pokaże im co to prawdziwa gra
1
@bartas97 zjadłem serek wiejski przeterminowany o 2 dni i siedzę na kiblu tydzień czasu
0
Pytanie mam do ludzi z wawy
Mecz Barca united będzie w zielonej gęsi?
15
Nawet się cieszę ze kupon mi mie wszedł :)
0
Był ktoś z was na tym filmie Babilon?
Warto iść?
1
@Medium chciałem Raula z prześcieradeł :) A dostałem Del Piero z juve jesu jak płakałem
0
@michal26 z tego co wiem to Ponitka z Gortatem się nie nawidzą
0
@Emhyr ten Tello miał więcej jakości niż Torres
1
Co to ma być?
Co za pajac
0
Co wy z tym jajkiem
Poda ktoś linka?
2
Młody rozwalił
4
@AmigoBlancos gdyby nie sędzia w lidze mistrzów Barca by grała dalej w. Lidze mistrzów to są te detale. Przykład faul
Na Vazqezie z juve gdzie faulu nie było, a sędzia daje karnego i Real sięga po ligę mistrzów.
0
@Vampir707 a co ty mylisz ze benzyna ma mniej zanieczyszczeń. To pomyśl ile przy jej wytworzeniu. To już mało osób wie
0
Przy takich cenach ropy chyba muszę kupić dobre ubranie i z rowerem się przeprosić
0
@draxidox nie zaszczepię się bo nie brałem tej wcześniejszej, to po przypominająca mi nie przysługuje.
0
@MesQueUnClub_87 jak wypije i zapale każdego wale
2
@FCB_dimiC ja to porównuje Viniego do Fatiego podobny poziom
Tylko wiadomo Ansu kontuzje i na bank jest na poziomie Brazola
0
@Janiama oglądałem ten i powiem krótko zagraliśmy super dwie pierwsze kwarty, ławka zrobiła swoje. Trzecia kwarta to jakaś nerwówka. Na szczęście obudził się Slaughter i Ponitka za trzy punkty rzucali, w czwartej kwarcie.
1
@Emhyr jadom po transfery Na rowerach niczym nasz Michał
0
@taris nawet jak rozbije bank dalej będę nosił dres
3
@mokrychlopiec i christsinsena
0
Laskowski hah
Jakby sobie na grze pograł bie mogę
2
Jakiś kod ligi fantasy La Rambli?
1
@AdiKingu96 żeby biali dostali Manite przez ten czas
0
@FC1899Barca cały ten śmieszny wirus
Plandemia xd