1

@Pawel13sz Mati niech pojedzie do Tajlandii zrelaksuje się odpocznie, a nie głupoty wygaduje

31

@kiper09 jak był Koeman to byli 1,5 roku bez trenera

0

@A_Gomesinho_21 gdzie Gavi?

0

Śledzi ktoś lot Lewego?
Ma ktoś namiar?

1

@against_modern_football ta i grzał ławę i trzecioligowiec wbił 4 bramki

0

@kamiVeB kurna widzę ze trzeba bilety bukować xd

0

@Klaudix autobusy pociągi
Ja pociągiem podróżowałem do centrum

0

@preemo widać jak się interesujesz klubem

8

Nie rozumiem jak nie można chcieć Polaka w ukochanym klubie. Nie wiem czy tak szybko się nadarzy taka okazja. Kiedyś marzyłem żeby Polak grał w lidze mistrzów regularnie strzelał gole, jarałem się golami Krzynówka z Realem, Kuby, a co to Lewy osiągnął to kosmos trzeci strzelec LM

0

@lufator jak znajomi to wiadomo ze na fb

0

@BlaseR9 Haha komentarz z footrola

0

Zrobiłem posta ze jadę na mecz Barcy tylko czekam na kalendarz ligi mistrzów, odezwały się cztery osoby ze chcą jechać ze mną. O lidze mistrzów chyba mogę zapomnieć xd Trzeba na ligę rezerwować miejsce

0

Dobra ma ktoś te samoloty na radarze?
Eh nie wytrzymie zaraz

2

Co to za samolot leci Do Barcelony ?Ależ się podniecam Polakiem w Barcelonie. Dawno tak nie śledziłem transferu :)

0

@Janiama mam tak samo jak ty
Ale staro się nie czuję 37 lat na karku xd

0

@AmigoBlancos 1998 Zidane
2002 Fenomeno
2006 Canavaro
2010 Iniesta

1

@Deviler jakbym tyle zarabiał tez bym się spóźniał :)

1

@Kondziubarca ręce opadają

0

@DLFCB kurna panie narobił bym
W gacie jakbym coś takiego zobaczył

0

@Comentateiro pluj na maczugę potem ją połykaj

0

@tomek8756 a jak jest z kupnem jako obcokrajowiec?

0

@GeneralXavi panie ja pierwszej nie przyjąłem, gdzie czwarta?

0

@taris idź do sklepu gdzie sprzedają rakiety, to tobie doradzą. Ja kupiłem używkę na początek i było ok.

0

Krótko ich tam generał trzyma

4

Byłem wczoraj u szwagra pomóc w zbiorze truskawek. Słuchajcie jaki im artysta z Ukrainy się trafił. Na sam początek idzie do sklepu kupuje piwo i pyta się chłopaków czy może wypić browarka żeby szefowa nie widziała, szwagier się pyta gdzie robisz ten pokazał palcem, szwagier myślał że u sąsiada robi i się śmieją z typa. Ale minę miał szwagier jak wraca do domu, a ten za nim w podwórko. Dziewczyny które robią z nim, boją i zamykają się typ przed nimi paraduje z pindolem. Wczoraj zajeżdżam, a ten zająca małego złapał
I mówi ze będzie chodowal. Mówię żeby jego wypuścił, bo nie przeżyje, a ten swoje. Dawno takiego artysty u szwagra nie widziałem. Wyliczy ze zarobi na szlugi i piwo i jest ok. Szwagier mówi ze to jego ostatnie chwile, więcej na światło i papier wyda.

2

@Ojciec5tkidzieci śmiałem się z osób w szkole którzy takie głupoty oglądają

1

@kamiVeB Xavi Iniesta Deco

0

@Szalik oj ja kiedyś chciałem kolekcje moich ulubionych grajków zacząłem od iniesty potem miał być Xavi, Leo i na Andresie się skończyło

0

@tristan87 spokojnie mama da xd

0

@Ferran ja tez na meczyk, ale koszulka ze sklepu. Musi pachnieć Camp Nou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?