3

Uwaga porobiłem screene tych którzy hejtowali Traore. Ja w niego wierzyłem jak grał w wilkach. Taki ktoś nam potrzebny.

5

@ObiwanKenobi Chciała obostrzenia to ma :) nie żal mi jej wcale. Widać zero myślenia.

0

@marko111122 udał się Tobie ten żart widzę że ludzie już sobie żarty z tego Covida robią.

3

@GeneralXavi Nie szczepiony i czuję się bardzo dobrze zero kataru. Zero kaszlu. Porównanie mam u mamy okaz zdrowia nigdy nie chorowała to po szczepieniu co chwile coś ją rozkłada. Siostra nie szczepiona test pokazał Covida, ale przechodzi łagodnie i się cieszy że będzie ozdrowieńcem. W podobnej sytuacji szwagier i jego siostra oraz rodzice. Druga siostra po szczepieniu żeby moc na wakacje wyjechać chora była na covida, przechodziła tak samo jak ta bezszczepienia.

1

@KrychaFCB pewnie pegasus
Hejtujesz Jarka w necie?

0

@dasouzar11 Wyszło interesowanie się francuska piłką

1

Porażka united porażka Realu jeszcze tylko porażka Psg do Hatricka

0

@Jakchcesz jeszcze chwila i do Ciebie na przypomnienie przyjdzie na Czwartą dawkę. Wspomnisz moje słowa

0

@Damian11 pazerność na kasę jeszcze

1

@ChiChihaha zaraz się zleci takich dwóch nawet zapomniałem jak się nazywają Eh chciałem ich oznaczyć żeby pod dymić :)

0

@Sensible oj muszę wykorzystać. Poradę od Krysztiano xd

1

@monsterrize stary najpierw w dziesięciu miejscach by się połamał

0

@Unikatowy ja ostatnio zalałem symbolicznie za 50 zł w tym tygodniu jadę kupić jak typowy Janusz z 700 litrów :)

1

@PatrychoO potem Gavi odbiera jemu piłkę

24

Dobra kimne się jak wstanę ma nie być Dembele w Barcelonie

1

@klopx Douglas z nim tryplet był xd

35

Na badaniach Andres Iniesta

0

@regatta52 tak i dla przykładu luzują najbardziej narażoną grupę zawodową z szczepień? Ludzie to czasami się nie zastanowią co napiszą.

0

@zodiak_10 kogo? Nie w temacie jestem

0

@FC1899Barca panie kiedyś to jeszcze teraz tak można było jak tyle samochodów nie było. Teraz to co któryś z wyciekami.

2

@Hubsao wilku z hemp gru

2

@Przemek2323 zrób to dla siostry zrób to dla brata :) tyle w temacie. Jak patrzę na ten cyrk. to śmiać nie się chce. Powinno być jeszcze zrób to dla przywilejów.

4

@MESSIah16 Ciekawe kiedy my się obudzimy? Polska to dziwny kraj wolą zakładać maski i się szczepić żeby nie latać po sądach i mieć przywileje w postaci wejść do restauracji, kin itd. Nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka ale spora cześć społeczeństwa tak myśli.

1

@Emhyr united jeszcze

1

Ten agent Dembel myślał ze pogrywa z zarządem Bartomeu. :) pięknie jego tam rozgrywają. Może Leonardo z PSG zadzwoni xd

1

@Mixtape Ależ będę miał bekę jak ten Kopacz, te gwiazdy będzie wkręcał w ziemię jak wkrętarka.

1

@Kwiatek1899 mam tak samo mój idol z mundialu w USA

4

Mam przeczucie ze odpali Traore. Sporo z polskim komentarzem




0

@Mr8lack nie wszyscy palą to gówno

0

Ciekawe czy ten Mata leciał z płaczem do tatusia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?