dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Uwaga porobiłem screene tych którzy hejtowali Traore. Ja w niego wierzyłem jak grał w wilkach. Taki ktoś nam potrzebny.
5
@ObiwanKenobi Chciała obostrzenia to ma :) nie żal mi jej wcale. Widać zero myślenia.
0
@marko111122 udał się Tobie ten żart widzę że ludzie już sobie żarty z tego Covida robią.
3
@GeneralXavi Nie szczepiony i czuję się bardzo dobrze zero kataru. Zero kaszlu. Porównanie mam u mamy okaz zdrowia nigdy nie chorowała to po szczepieniu co chwile coś ją rozkłada. Siostra nie szczepiona test pokazał Covida, ale przechodzi łagodnie i się cieszy że będzie ozdrowieńcem. W podobnej sytuacji szwagier i jego siostra oraz rodzice. Druga siostra po szczepieniu żeby moc na wakacje wyjechać chora była na covida, przechodziła tak samo jak ta bezszczepienia.
1
@KrychaFCB pewnie pegasus
Hejtujesz Jarka w necie?
0
@dasouzar11 Wyszło interesowanie się francuska piłką
1
Porażka united porażka Realu jeszcze tylko porażka Psg do Hatricka
0
@Jakchcesz jeszcze chwila i do Ciebie na przypomnienie przyjdzie na Czwartą dawkę. Wspomnisz moje słowa
0
@Damian11 pazerność na kasę jeszcze
1
@ChiChihaha zaraz się zleci takich dwóch nawet zapomniałem jak się nazywają Eh chciałem ich oznaczyć żeby pod dymić :)
0
@Sensible oj muszę wykorzystać. Poradę od Krysztiano xd
1
@monsterrize stary najpierw w dziesięciu miejscach by się połamał
0
@Unikatowy ja ostatnio zalałem symbolicznie za 50 zł w tym tygodniu jadę kupić jak typowy Janusz z 700 litrów :)
1
@PatrychoO potem Gavi odbiera jemu piłkę
24
Dobra kimne się jak wstanę ma nie być Dembele w Barcelonie
1
@klopx Douglas z nim tryplet był xd
35
Na badaniach Andres Iniesta
0
@regatta52 tak i dla przykładu luzują najbardziej narażoną grupę zawodową z szczepień? Ludzie to czasami się nie zastanowią co napiszą.
0
@zodiak_10 kogo? Nie w temacie jestem
0
@FC1899Barca panie kiedyś to jeszcze teraz tak można było jak tyle samochodów nie było. Teraz to co któryś z wyciekami.
2
@Hubsao wilku z hemp gru
2
@Przemek2323 zrób to dla siostry zrób to dla brata :) tyle w temacie. Jak patrzę na ten cyrk. to śmiać nie się chce. Powinno być jeszcze zrób to dla przywilejów.
4
@MESSIah16 Ciekawe kiedy my się obudzimy? Polska to dziwny kraj wolą zakładać maski i się szczepić żeby nie latać po sądach i mieć przywileje w postaci wejść do restauracji, kin itd. Nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka ale spora cześć społeczeństwa tak myśli.
1
@Emhyr united jeszcze
1
Ten agent Dembel myślał ze pogrywa z zarządem Bartomeu. :) pięknie jego tam rozgrywają. Może Leonardo z PSG zadzwoni xd
1
@Mixtape Ależ będę miał bekę jak ten Kopacz, te gwiazdy będzie wkręcał w ziemię jak wkrętarka.
1
@Kwiatek1899 mam tak samo mój idol z mundialu w USA
4
Mam przeczucie ze odpali Traore. Sporo z polskim komentarzem
0
@Mr8lack nie wszyscy palą to gówno
0
Ciekawe czy ten Mata leciał z płaczem do tatusia?