0

Tata wie co robi . Śmiać mi się chcę , jak widzę komentarze zwolnić trenera czemu gra Xavi , a nie Cesc , tylu trenerów tutaj jest może naszą reprezentacje ktoś poprowadzi :) powodzenia trenerzy

0

Mam pytanie czy w przypadku awansu Barcy do kolejnej rundy będzie losowanie ? czy ma wyznaczona jest już jakaś drabinka ?

0

w jego stylu

0

Moim ulubionym piłkarzem pozostaje Romario , to nie znaczy że jest najlepszy , szanse na to miałby Ronaldo Luis Nazario de Lima , gdyby nie kontuzje , a teraz największe szanse ma Leo Messi

0

eh dobrze , że nie Muniz Fernandez :)

0

Rafinhia wraca , wypożyczyć Roberto lub sprzedać z opcją wykupu za nie duże pieniążki :)
Ter Stegen raczej dogadany z Barca
Napstnik powrót Deulofeu ,Tello wypożyczyć lub sprzedać tak samo jak Roberto . Isaac Cuenca ,dać jemu szanse w kilku meczach zobaczymy co pokaże gościu

0

można lepiej być mistrzem Olimpijskim na dużej skoczni czego życzę Kamilowi :)

0

Jednak Kataloński Sport zmotywował Inieste do dobrego meczu , tytułem Iniesta potrzebujemy ciebie

0

Co do cen biletów jestem za tym żeby zmniejszyć , byłem na meczu Barcy i dałem za bilet 60 euro trochę sporo jak na klasę rywala, planuję następny wyjazd jakoś w tym roku jeszcze , jakby ceny były by mniejsze to bym częściej bywał na Camp Nou , a co dopiero dziwić się miejscowym kibicom co często na mecze Barcy chodzą i muszą się liczyć z wydatkiem około 80 euro na lepsze miejsce

0

Dokładnie gramy na Camp Nou , a tutaj kibiców brak byłem na meczu z Malaga aż przykro się robi jak się widzi tyle pustych krzesełek

0

Mógłby zostawać po treningu i wrzutki ćwiczyć

0

dokładnie coś jest nie tak

0

ale golaso :)

0

ludzie na City nie zagra Roberto, Tello ,Song będzie inaczej to wyglądało

0

Moim zdaniem mógłby wygrać gościu jest dobry wypracowuję sytuacje partnerom , wygrał wszystko , nie ma tyle goli bo nie grają na niego tak jak na Messiego i CR7 nie gra w La liga , gdzie łatwiej o bramki przynajmniej by ktoś inny dostał ZP nie tylko Messi i CR7 przez najbliższe parę lat

0

bez gracza który zdobył złotego buta

0

czemu nie jak tam Ramos jest

0

Zabawne że Iniesta nawet nominacji nie dostał a przykrywał niektórych czapką

0

Pedro też dobry mecz asysta i karny wywalczony

0

powrócił z kosmosu :)

0

Mądralo tym czasem Tata wystawia jego na pozycji fałszywej 9 i ma 11 asyst

0

właśnie fellow2 :) czego straszysz nowy93

0

A to co już pewne że nie zagra w sobotę , to że dzisiaj to wiem :)

0

Gościu powinien się cieszyć że czerwieni dostał a tutaj karę anulowali ,ale cóż i z nim sobie poradzimy Ney trochę pokręci nim :)

0

Udane mistrzostwa Stoichkova Król strzelców chyba nawet Złotą Pilkę zdobył po Mundialu , a poza tym nasz człowiek :)

0

zgadza się , a i jeszcze piękne golaso George Hagi chyba z Kolumbią :) jak mnie pamięć nie zawodzi

0

Racja te MŚ świata mam najlepiej w pamięci moje pierwsze heh dzięki Roberto Baggio Brazylia sięgnęła po złotą nike :) heh Złota ekipa Cafu mam w pamięci to był kocur

0

Mój od MŚ 94 i to od niego zacząłem interesować się Barca :) pozdro

0

Ronaldinho wraca do europy Besiktas Stambuł chyba podpisze z nim kontrakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?