dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tata wie co robi . Śmiać mi się chcę , jak widzę komentarze zwolnić trenera czemu gra Xavi , a nie Cesc , tylu trenerów tutaj jest może naszą reprezentacje ktoś poprowadzi :) powodzenia trenerzy
0
Mam pytanie czy w przypadku awansu Barcy do kolejnej rundy będzie losowanie ? czy ma wyznaczona jest już jakaś drabinka ?
0
w jego stylu
0
Moim ulubionym piłkarzem pozostaje Romario , to nie znaczy że jest najlepszy , szanse na to miałby Ronaldo Luis Nazario de Lima , gdyby nie kontuzje , a teraz największe szanse ma Leo Messi
0
eh dobrze , że nie Muniz Fernandez :)
0
Rafinhia wraca , wypożyczyć Roberto lub sprzedać z opcją wykupu za nie duże pieniążki :)
Ter Stegen raczej dogadany z Barca
Napstnik powrót Deulofeu ,Tello wypożyczyć lub sprzedać tak samo jak Roberto . Isaac Cuenca ,dać jemu szanse w kilku meczach zobaczymy co pokaże gościu
0
można lepiej być mistrzem Olimpijskim na dużej skoczni czego życzę Kamilowi :)
0
Jednak Kataloński Sport zmotywował Inieste do dobrego meczu , tytułem Iniesta potrzebujemy ciebie
0
Co do cen biletów jestem za tym żeby zmniejszyć , byłem na meczu Barcy i dałem za bilet 60 euro trochę sporo jak na klasę rywala, planuję następny wyjazd jakoś w tym roku jeszcze , jakby ceny były by mniejsze to bym częściej bywał na Camp Nou , a co dopiero dziwić się miejscowym kibicom co często na mecze Barcy chodzą i muszą się liczyć z wydatkiem około 80 euro na lepsze miejsce
0
Dokładnie gramy na Camp Nou , a tutaj kibiców brak byłem na meczu z Malaga aż przykro się robi jak się widzi tyle pustych krzesełek
0
Mógłby zostawać po treningu i wrzutki ćwiczyć
0
dokładnie coś jest nie tak
0
ale golaso :)
0
ludzie na City nie zagra Roberto, Tello ,Song będzie inaczej to wyglądało
0
Moim zdaniem mógłby wygrać gościu jest dobry wypracowuję sytuacje partnerom , wygrał wszystko , nie ma tyle goli bo nie grają na niego tak jak na Messiego i CR7 nie gra w La liga , gdzie łatwiej o bramki przynajmniej by ktoś inny dostał ZP nie tylko Messi i CR7 przez najbliższe parę lat
0
bez gracza który zdobył złotego buta
0
czemu nie jak tam Ramos jest
0
Zabawne że Iniesta nawet nominacji nie dostał a przykrywał niektórych czapką
0
Pedro też dobry mecz asysta i karny wywalczony
0
powrócił z kosmosu :)
0
Mądralo tym czasem Tata wystawia jego na pozycji fałszywej 9 i ma 11 asyst
0
właśnie fellow2 :) czego straszysz nowy93
0
A to co już pewne że nie zagra w sobotę , to że dzisiaj to wiem :)
0
Gościu powinien się cieszyć że czerwieni dostał a tutaj karę anulowali ,ale cóż i z nim sobie poradzimy Ney trochę pokręci nim :)
0
Udane mistrzostwa Stoichkova Król strzelców chyba nawet Złotą Pilkę zdobył po Mundialu , a poza tym nasz człowiek :)
0
zgadza się , a i jeszcze piękne golaso George Hagi chyba z Kolumbią :) jak mnie pamięć nie zawodzi
0
Racja te MŚ świata mam najlepiej w pamięci moje pierwsze heh dzięki Roberto Baggio Brazylia sięgnęła po złotą nike :) heh Złota ekipa Cafu mam w pamięci to był kocur
0
Mój od MŚ 94 i to od niego zacząłem interesować się Barca :) pozdro
0
http://www.telegraaf.nl/telesport/voetbal/buitenlands/22189522/__Ronaldinho_rond_met_Besiktas__.html
0
Ronaldinho wraca do europy Besiktas Stambuł chyba podpisze z nim kontrakt