dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
taki mocny jesteś klikając w klawiaturę
0
0
jaką twarz ? delikatnie rękę skrobnął
0
taka kara jak Pepe za nadepnięcie Leo
0
Modric chyba jeszcze za żółte nie zagra
0
Różnica między Tatą a Ancelottim , jest taka że Tata umie się przyznać do porażki i błędów
0
Tata jest ok , ale popełnia błędy małe , no ale cóż to jego pierwszy sezon w europie
0
jak tam koniec cyklu Barcelony ?
0
haha nie mogę spadłem z fotela :)
0
0 1 wystarczy , trafić może kto ktokolwiek nawet samobój mnie ucieszy , ale 0 5 nie pogardzę :)
0
jak można zapomnieć taki gol :)
0
jeszcze Bolą remisy z Levante i Osasuna
0
Co w tym dziwnego ? Bayern to jedna z najlepszych drużyn , jak nie najlepsza drużyna na świecie . Z chęcią bym się z nimi spotkał , ale w finale :)
0
albo ten
0
Ja miałem dziwną historię z tym meczem , oglądałem wspólnie z kolegami , jeden się śmiał z Neya ze gwiazda YT ( kibic Man Utd ) mówił że nic nie strzeli , a ja do niego zobaczysz coś ukuje dzisiaj za 5 min golazo heh uśmiech spadł jemu z twarzy bezcenne :) 2 gol wszedł Alexis mówi że on bez formy jest nic nie zrobi , a ja co ty gadasz wraca na właściwe tory i że może coś strzelić , za parę minut piękne golazo :) ( niestety gola na żywo nie widziałem musiałem wyjść za potrzebą ) :(
0
brak bramki Tello w kanadyjskiej klasyfikacji
0
czemu nie :) oby w Bordowo Granatowej koszulce
0
z tymi piłkami to się rozpędziłaś trochę :)
0
nie ma ludzi niezastąpionych , kto wie w przyszłości może być kosmiczny
0
jest jeszcze Zuniga i Piszczek
0
Nie przetłumaczysz im tego ,mamy wielu zacnych trenerów , widzę naszą piłkę w kolorowych barwach
0
dzięki . Piękna brameczka eh Tello może się uczyć od niego
0
Posiada ktoś link do gola Deulofeu ?
0
Jak myślicie zapełni się dzisiaj Camp Nou ?
0
ludzie spokojnie Bayern tez przegrywał jeszcze 2 połowa przed nami
0
Może kiedyś strzeli jedną ale jakże ważną :)
0
zgadza się
0
coś czuję że Songiem się pożegnamy
0
W La loga w sumie bym brał w ciemno 3 miejsce , na rzecz ligi mistrzów fajnie. Może Atletico wygra liga , fajnie by było
0
Tata wie co robi . Śmiać mi się chcę , jak widzę komentarze zwolnić trenera czemu gra Xavi , a nie Cesc , tylu trenerów tutaj jest może naszą reprezentacje ktoś poprowadzi :) powodzenia trenerzy