0

taki mocny jesteś klikając w klawiaturę

0

0

jaką twarz ? delikatnie rękę skrobnął

0

taka kara jak Pepe za nadepnięcie Leo

0

Modric chyba jeszcze za żółte nie zagra

0

Różnica między Tatą a Ancelottim , jest taka że Tata umie się przyznać do porażki i błędów

0

Tata jest ok , ale popełnia błędy małe , no ale cóż to jego pierwszy sezon w europie

0

jak tam koniec cyklu Barcelony ?

0

haha nie mogę spadłem z fotela :)

0

0 1 wystarczy , trafić może kto ktokolwiek nawet samobój mnie ucieszy , ale 0 5 nie pogardzę :)

0

jak można zapomnieć taki gol :)

0

jeszcze Bolą remisy z Levante i Osasuna

0

Co w tym dziwnego ? Bayern to jedna z najlepszych drużyn , jak nie najlepsza drużyna na świecie . Z chęcią bym się z nimi spotkał , ale w finale :)

0

albo ten

0

Ja miałem dziwną historię z tym meczem , oglądałem wspólnie z kolegami , jeden się śmiał z Neya ze gwiazda YT ( kibic Man Utd ) mówił że nic nie strzeli , a ja do niego zobaczysz coś ukuje dzisiaj za 5 min golazo heh uśmiech spadł jemu z twarzy bezcenne :) 2 gol wszedł Alexis mówi że on bez formy jest nic nie zrobi , a ja co ty gadasz wraca na właściwe tory i że może coś strzelić , za parę minut piękne golazo :) ( niestety gola na żywo nie widziałem musiałem wyjść za potrzebą ) :(

0

brak bramki Tello w kanadyjskiej klasyfikacji

0

czemu nie :) oby w Bordowo Granatowej koszulce

0

z tymi piłkami to się rozpędziłaś trochę :)

0

nie ma ludzi niezastąpionych , kto wie w przyszłości może być kosmiczny

0

jest jeszcze Zuniga i Piszczek

0

Nie przetłumaczysz im tego ,mamy wielu zacnych trenerów , widzę naszą piłkę w kolorowych barwach

0

dzięki . Piękna brameczka eh Tello może się uczyć od niego

0

Posiada ktoś link do gola Deulofeu ?

0

Jak myślicie zapełni się dzisiaj Camp Nou ?

0

ludzie spokojnie Bayern tez przegrywał jeszcze 2 połowa przed nami

0

Może kiedyś strzeli jedną ale jakże ważną :)

0

zgadza się

0

coś czuję że Songiem się pożegnamy

0

W La loga w sumie bym brał w ciemno 3 miejsce , na rzecz ligi mistrzów fajnie. Może Atletico wygra liga , fajnie by było

0

Tata wie co robi . Śmiać mi się chcę , jak widzę komentarze zwolnić trenera czemu gra Xavi , a nie Cesc , tylu trenerów tutaj jest może naszą reprezentacje ktoś poprowadzi :) powodzenia trenerzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?