dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
65 54
0
ogląda ktoś kosza Barca Real , jak tak to , podzieli się ktoś linkiem ?
0
jest w TV ?
0
Z tego co weim to stadiony na czas mistrzostw nie należą do właścicieli tylko FIFY
1
W Liverpoolu karne wykonywał Gerrard
1
Nie miał bym nic przeciwko jakby Suarez strzelił więcej od Messiego . Ważn żeby Barca wygrywała . Martwie się tym , żeby kogoś nie ugryzł i zawieszenia nie dostał
1
mogli by za Tello wymienić
0
Real za drewnianego Morate krzyczy chyba 25 mln
0
nie wiem czy ktoś już wrzucił tutaj to
film o najlepszym piłkarzu na świecie :)
0
nic specjalnego nie zagral , troche lepiej od poprzednich meczy . Mam nadzieję że , się rozkręci
0
lubie gościa , ale nic na tym mundialu nie gra . Podania niedokładne
0
co to za drewno z 7 ? myślałem , że większą forme będzie miał
0
Błagam Nie dla Higuaina
0
dno gra
0
może Gmoch zatańczy wtedy :D
0
haha ciekawe czy Pedro też doradzał zapuścić wąsy ? w tym sezonie trochę bramek nastrzelał , ale brakowało ze trzech , Pięciu bramek , w ważnych meczach
0
Romario Ronaldo , mógłby grać w dwóch drużynach
3
haha jeszcze dojdą farciarze
0
nieeeeeeeeeeeeeeeeee Grecja farciarze
0
kolumbia wow brawo Rodriguez
0
zgadza się , ale mi chodzi o finał MŚ :)
0
Jak wygra mundial , i będzie wyróżniającą postacią reprezentacji Brazylii , to bezkonkurencyjnie wygra ZP
0
Niemcy USA remis dziekuję Portugalia się pakuje
1
Poszedł płakać do szatni , bo szanse na awans są małe :)
2
Ten Origi daje więcej jakości od Lukaku
0
haha 60mln i Song leżę na podłodze
1
Dla mnie wszyscy byli zajeb...tymi grajkami , ale Romario najlepiej pierwszy mój idol za małolata . Roamrio i Ronaldinho mieli skłonności do nocnego trybu życia :)
0
Loew smacznego :)
1
nie Mirek co ty robisz
1
GHANA Joachim Loew wyjmuj baby z nosa :) go Ghana