0

Nie widzisz jego wspaniałych , wymierzonych dośrodkowań , na główkę kibiców , Ciekawi mnie jakby zagrał Pedro na jego pozycji wczoraj , lepiej centrował od Daniego

0

Trzeba tego Alvesa na ławce posadzić ,co on gra ? To nie mam pytań . Wczoraj z Busquetsem , byli graczami meczu .Zauważyłem ,że rywale Barcy często atakują lewą stroną ,Dani zapomina często o obronie , a Lucho nie daje szans Martinowi , Chłopak po sezonie odejdzie ,od nas ,i zostaniemy z super transferem Douglasem .Lucho co ty robisz ? chciało by się powiedzieć. Za rok może być ciężki sezon , jak odejdą Pique , Xavi ,Pedro , Alves ,Montoya .

0

tak samo pisałem przed el clasico żeby zagrać na dwóch DM tak jak za czasów Kejty Toure

0

Zagra Alves , Montoya , ma już wygrzane miejsce na trybunach , nie rozumiem tego .Iniesta kontuzja

0

W miejsce naszego magika Roberto , zobacz odejdzie Xavi łapie kontuzje Iniesta lub Rafinhia , i kolorowo już nie jest . Sądzę że dogadali By się z Sevilla

0

haha ledwie się sezon zaczął , a już chceecie sprzedawać połowę drużyny . Ludzie spokojnie pośpiechem drużynę można zepsuć . Po tym sezonie pewnie Pedro ,Alves odejdą i mam nadzieję że Roberto , wróci Denis Suarez . Lucho niech popracuję nad ustawieniem i będzie ok , mam nadzieję :)

0

może drzewłakow udziela się na realmadrytpl

0

karę odcierpiał powinien być

0

dostawić nogę to trzeba umieć patrz Messi w GD , Karny to jeszcze nie gol :)

1

Karim Benzema jest , a gdzie Alexis Sanchez ? eh te nominacje to bez chwili przemyślenia

0

a gdzie Robert Lewandoski

0

haha Perez dopilnuje żeby wygrał James

0

Peraz ładnie posmarował

0

tak a w razie kontuzji Neymar Messi Suarez kto zagra ? Munir co jeden mecz wyszedł jemu

0

Bale przecież on formy nie ma , rok temu statystyki miał gorsze od Pedro , i jest szklany

0

Oglądam każdy mecz prawie od paru lat i mało popełnia to nie jego wina że przegraliśmy . Ramos gorsze błędy robił a Realowi uratował sezon . Ludzie kibicujcie nie krytykujcie , bo czytać tych waszych wypocin nie można

0

A wszystkich sprzedać , będziemy grać wychowankami :) nie mogę co za kibice jeden błąd Pique i już sprzedać haha Błąd to zrobił trener z ustawieniem , mam nadzieję , że wyciągnie wnioski

0

niestety ale muszę przyznać rację Alves obcina się w obronie , nie wraca na pozycję . CR7 tez wiatrak z niego zrobił , i wrzucił na głowę benzyny

0

Zgadzam się z tobą Pique też nie zagrał nadzwyczajnego meczu . Trzeba skorygować błędy i dalej grać

0

tak , a czemu nie ma jego w obronie , kiedy jest potrzebny , ten 3 gol co on robił w ataku j powinien asekurować . tak samo Puchar króla , co Bale strzelił gola i Barta musiał asekurować eh . NIech zacznie grać Montoya , bo ucieknie nam , i zostaniemy z Douglasem

1

Dokładnie statystyki meczu są wyrównane , zabrakło szczęścia , Real te szczęście miał . U nas straszne błędy , akcje Realu były grane stroną Alvesa , PSG to samo robiło ,Alves powinien posiedzieć sobie trochę na Ławce .

0

Bardzo dobry skład ,tylko trochę popłynąłeś z Busim jeszcze się chłopak przyda nie jest najgorzej z nim

0

haha literówka . eh Musiałem przepić tą porażkę , i wychodzi takie nie uważne pisanie :D

0

Właśnie po co Mascherano gra na stoperze , po co kupowano dwóch stoperów ,Bartra na Ławie ,eh Lucho nie mam jaj myślałem że będzie inaczej . Co do Xaviego , to źle nie zagrał , najjgorszwy jest Alves wszystkie gole jakie tracimy , to stroną Alvesa . nie wraca w odpowiednim momencie

0

sezon jest długi.Real jeszcze nie raz straci punkty

2

YNWA jeden z najładniejszych hymnów

0

Fajnie jakby Lucho wystawił taki skład Bravo Alves Pique Mathieu Alba Mascherano Busquets Iniesta Neymar Messi Suarez

0

Sądzę że Lucho wpuści Pedro i da mu pograć , tylko nie wiem czy od początku , czy w trakcie meczu .

0

dzisiaj Pedro nie zagrał źle , oby zawsze tak grał

0

heh i cr 7 bramek i będzie smutny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?